Vogeľs TVM 3213 - černá
  • Novinka

Vogeľs TVM 3213 - černá

Výrobce: Vogel's

Nástěnný držák TVM 3213 z řady COMFORT Tilt můžete naklonit až o 20°a vytvořit tak ideální pozorovací úhel. Je vhodný pro TV s úhlopříčkou od 19 do 43 palců a hmotností do 15 kg. U tohoto držáku jdou design a bezpečnost ruku v ruce. Vaše TV bude připevněna na stěně jako obraz. Prostor mezi televizorem a stěnou je pouze 3,4 cm.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
1 149 Kč
49,78 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

S nástěnným držákem TVM 3213 řady COMFORT Tilt volíte styl, bezpečnost a příjemný zážitek ze sledování. Nástěnný držák je ideální pro případy, kdy je televizor umístěn na stěně i o něco výše, například v ložnici. Můžete jej naklonit až o 20° a vytvořit si tak ideální pozorovací úhel. Nástěnný držák je vhodný pro televizory s úhlopříčkou od 19 do 43 palců a hmotností do 15 kg. Televizor si skutečně užijete, teprve když jste si jisti, že je pěkně a bezpečně namontován. Stylový držák TVM 3213 vám tuto jistotu poskytne. Nástěnný držák je navržen a vyroben pro dlouholeté intenzivní používání.

Bezpečné zajištění se slyšitelným cvaknutím
Držák TVM 3213 je vybaven jedinečným bezpečnostním systémem ClickLoc™. Tento systém umožňuje snadné uzamčení nebo uvolnění televizoru z nástěnného držáku. Díky slyšitelnému cvaknutí máte jistotu, že je televizor bezpečně zajištěn na svém místě. Měkké podložky mezi držákem a TV chrání zadní stranu televizoru během jeho montáže před poškrábáním.
Certifikát TÜV
Nástěnné držáky televizorů COMFORT Tilt mají certifikát TÜV a jsou testovány na trojnásobek své maximální nosnosti. Díky tomu splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky.
Snadná instalace
Instalace držákuTVM 3213 je rychlá a snadná. Abychom vám s tím pomohli, přiložili jsme do balení vrtací šablonu, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower. Samotný nástěnný držák má zabudovanou vodováhu. Jak vše nainstalovat, si můžete přečíst v příručce Rychlá instalace. Podrobný návod a speciální instalační video si můžete prohlédnout také online.

Klíčovými vlastnostmi je :
* Snadné naklápění - zamezte odrazům a nakloňte TV až o 20°
* Sledování televize pro celou rodinou - snadné použití, bezpečné pro vaši rodinu
* Uzamknutí televizoru jediným kliknutím pomocí technologie ClickLoc™
* Vodováha je součástí držáku
* Ochranné podložky mezi TV a držákem - chraňte zadní stranu TV měkkými ochrannými podložkami
* V balení jsou i hmoždinky Fischer® DuoPower

Záruka 10 let.


Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 19 - 43'' / 48 - 108 cm
Uchycení do 200x200 mm
Vzdálenost od stěny 34 mm
Nosnost do 15 kg
Náklon 20°
Natáčení ne
Polohovatelný držák ano
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...