TechniSat Technistar S3 ISIO černá

TechniSat Technistar S3 ISIO černá

Výrobce: TechniSat

TechniSat TechniStar S3 ISIO je jednotunerový multimediální full HD satelitní přijímač s alfanumerickým displejem. Kvalitní a spolehlivý přijímač s jednoduchou obsluhou a špičkovým obrazem i zvukem patří do TechniSat PremiumLine. Má přehledné české menu. Výhodou přijímače je napájení 12V, které umožňuje použití na cestách, v autech, karavanech, na chatách apod.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile, freeSAT (dříve UPC Direct) je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty.
TechniStar S3 ISIO umožňuje záznam programů na externí pevný disk nebo flash disk. S dekódovacím modulem TechniSat Irdeto lze jeden kódovaný program nahrávat.
TechniSat TechniStar S3 ISIO lze připojit k internetu a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV.
TechniSat TechniStar S3 ISIO se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi. Pomocí bezdrátové klávesnice TechniSat ISIO Control lze rychle a komfortně ovládat funkce televize, rádia a internetu.


TV a Radio
Příjem všech volných digitálních TV a rozhlasových programů přes satelit (FreiSat Digital)ISIO Internet-Technologie
Tento přístroj je vybaven rozsáhlými funkcemi IP, díky tomu umožňuje přístup k interaktivním službám, mediatékám, volnému procházení internetu, vyvolání nabídek „Video-on-Demand“ a zároveň také použití HbbTv. (HbbTV je technologie, která během sledování televize umožňuje přístup k internetovým obsahům doprovázejícím daný program.)watchmi
S watchmi si díky integrované programové informační službě "SiehFern INFO" vychutnáte na mnoha přístrojích od TechniSat televizi na požádání. Watchmi je služba pro individuální televizní vysílání od společnosti Axel Springer Digital TV. Díky integraci tématických kanálů watchmi do digitální programové informační služby "SiehFern INFO" se tak Internet a televize neodolatelně sloučí a vytváří nové interaktivní médium.


Red Button/HbbTV
Interaktivní doplňkové služby a další informace o aktuálním kanálu přes internet


"SiehFern INFO Plus" (SFI +)
Tato rozšířená elektronická informační programová služba (epiD) umožňuje TechniSatu nabídnout zdarma aktuální a ucelený přehled programu velkého počtu kanálů. Program preview tuto možnost rozšiřuje až na sedm dní a byl rozšířen o funkci vyhledávání - třídění podle žánru a (se satelitním příjmem), do obrazového materiálu k vybraným programům. Časovače lze aktivovat rychle a jednoduše pomocí SiehFern INFO Plus.ISIPRO
Program manager TechniSat ušetří zdlouhavé manuální skenování kanálů. Když kanály mění frekvenci nebo jsou vypnuty či nově aktivovány, tato služba poskytuje automatický způsob aktualizace seznamu dostupných kanálů. Tato operace se provádí, po schválení aktualizace.TechniMatic
Tato bezplatná aktualizace je služba od společnosti TechniSat, která udržuje software přístroje aktuální. Jakmile jsou k dispozici vylepšení nebo vylepšení obslužného softwaru, provede v určeném čase (nastavitelné v menu přístroje) aktualizaci softwaru. To zajišťuje vysokou míru bezpečnosti a budoucí-širší a lepší rozsah funkcí.AutoInstall
Při první instalaci přístroje snadno nastavíte parametry místních podmínek. Průvodce instalací TechniSatu Vás prostřednictvím snadno pochopitelných dialogů povede nastavením potřebných konfigurací, takže tento přístroj je připravíte k provozu ve velmi krátké době.
TechniFamily
Funkce TechniFamily umožňuje vytvářet uživatelské profily chráněné heslem. Pro každý profil, můžete definovat individuální práva a omezení, například pro vybrané kanály, sledování televize ve stanovené době nebo maximální dobu používání zařízení.Tato funkce umožňuje rodičům kontrolovat, jak se přístup k televizi mají děti.
MyTechniSat App
Nikdy předtím dekodér nebyl tak všestranný: příjem TV a rádio, přehrávání multimédií, nahrávání. Díky této aplikaci MyTechniSat pro smartphony a iPhone Apple, můžete pomocí dotykové obrazovky telefonu, ovládat své zařízení od společnosti TechniSat na dálku např. přes internet v telefonu.HDTV
HDTV je zkratka pro televizi s vysokým rozlišením (High Definition Television), tak pro vynikající kvalitu obrazu. S HDTV, mohou být obrázky zobrazeny v mnohem větším detailu a s mnohem jemnějším odstupňování. Kontrast a obrysy jsou přesnější a pravdivější, barvy jsou věrné originálu. Širokoúhlý formát HDTV vysílání odpovídá mnohem lépe lidské vizuální vnímání. Takže celkově vytváří živější dojem.


Vybaven funkcí DVRready
Nenechte si ujít žádný program, snadno a beze ztrát nahrajete Vaše oblíbené filmy nebo hudbu. Přijímač podporuje nahrávání pořadů na externí paměťové úložiště přes USB vč. funkce timeshift a podpory mnoha audio a video formátů. TechniSat doporučuje používat Streamstore24 USB disk. Před použitím USB médií od jiných výrobců doporučujeme zkontrolovat kompatibilitu USB médií, abyste se ujistili o plné funkčnosti.


Časový Posun
Tato velmi užitečná a populární funkce umožňuje spustit přehrávání programu, již během jeho nahrávání. Nahrávání a přehrávání jsou prováděny současně. Aktuální záznam lze kdykoli zastavit a přehrát v jiné době. Je také možné opakovaně přehrát některé scény a rychlé přeskočení nezajímavých sekvencí. Pomocí této funkce, může uživatel spustit přehrávání nebo zastavit a pokračovat kdykoliv.


Perfektní Záznam
Perfektní záznam rozpozná všechna prodloužení vysílací doby (např. sportovní přenos – hokej, je prodloužen) a zajišťuje posun v režimu DVR, nahrávání naprogramovaných oblíbených programů.

1 x Common Interface (CI +)
Tento přístroj má Common Interface (CI +) rozhraní. Je to (obecně) rozhraní, které umožňuje v kombinaci s CI + modulem a odpovídajícím inteligentním přístupem karet ke kódovaným programovým službám, jako jsou placené televize nebo pay-rádio.
Kempování
Přijímač je napájen prostřednictvím externího adaptéru 12 V (je součástí balení), díky tomu je použitelný i v autech, karavanech, při kempování, na chatách apod. Oceníte nízkou spotřebu elektrické energie nejen v provozu, ale zejména v pohotovostním režimu (1 W).
Pay TV ready
Toto zařízení také umožňuje přijímat šifrovaný obsah kanálu (Pay TV). Chcete-li sledovat Pay TV, musíte mít předplatné příslušného poskytovatele Pay TV.


HD-XTRA
Díky HD-XTRA je tento přístroj ideální pro většinu HDTV programů. S ním můžete nejen přijímat všechny nešifrované HDTV kanály, ale díky integrovanému CI + interfaceyou mohou také přijímat HD kanály které Pay TV nabízí, jako je např. Sky, HD + a další.
Universal Plug and Play (UPnP)
Přístroj lze snadno integrovat do domácí sítě prostřednictvím integrovaného rozhraní Ethernet (s možností přídavného adaptéru WLAN), což umožňuje různé multimediální zařízení, jako jsou PC, TV, Hi-Fi, digitální fotoaparáty a další, musí být propojeny pomocí UPnP / DLNA.

Conax
Vestavěné dekódování systému Conax čtečky čipových karet pro příjem placené televize a rádio (např. TV na kartě, MTV Unlimited).


Síťové rozhraní
Síťové rozhraní je možné použít pro připojení zařízení k domácí síti, například prostřednictvím DSL router.HTML5
Video-on-demand služby na bázi HTML5 jako je YouTube, mohou být použity díky vestavěné podpoře HTML5 s přístroji ISIO. Vzhledem k tomu, že je HTML5 standard pro integraci videa na webových stránkách, HTML5 video a mnoho dalších HTML5 nabídek, jsou díky kompatibilitě se systémem dekodéru ISIO i v budoucnu připraveny přijímat mnoho dalších nových stránek a obsahu.


HDMI (out)
Toto výkonné rozhraní je speciálně navrženo pro rychlý a bezeztrátový digitální přenos fotografií s vysokým rozlišením a sofistikovaným zvukem. Dokonce i složitý obsah obrazu a rychle se pohybující sekvence jsou zobrazeny v prvotřídní kvalitě. Kromě svých vysoce výkonných HDMI připojení se také vyznačují obousměrným přenosem dat.

Přehrávání MP3
Přístroj má integrovanou funkci přehrávání hudby a zvukových knih ve formátu MP3.


JPEG
Tato funkce umožňuje přímé přehrávání fotografií ve formátu JPG na Vašem televizoru z připojeného paměťového média, například fotografie z dovolené uložené ve formátu JPG.


Funkce úpravy
Nahrané pořady lze později snadno upravit pomocí užitečných střihových a editačních nástrojů (např. chcete-li odstranit reklamní bloky odstranění reklamních časů).

TechniRouter-ready
Tento přijímač je kompatibilní se všemi TechniRouter produkty. Podporuje funkci SCR s rozšířením protokolu DiSEqC dle evropské normy EN 50494. SCR (Satellite routing Channel) je technologie, která se používá pro přenos více satelitních kanálů na zadanou unikátní frekvenci v jediném kabelovém systému
Frei SatDigital
Stovky mezinárodních televizních a rozhlasových programů lze přijímat zdarma přes východní satelitní pozice Astra 19,2°


epiD
Elektronický programový informační servis

Tunery přijímače

Počet tunerů 1x
Typ tuneru 1 x satelitní DVB-S/S2

Základní vlastnosti

Čtečka karet 1x Conax
CI sloty 1 x CI+
České menu ANO
EPG/SFI ANO
Podpora titulků ANO
Teletext ANO
Počet předvoleb 5000 TV a Rádio
Favoritní kanály ANO
Možnost editace programů ANO
Časovač ANO
Rodičovský zámek/TechniFamily ANO
Podpora DiSEqC 1.0/1.2/USALS
Unicable ANO
Video rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 576p
Video poměr stran 16:9/4:3
Displej ANO
Typ displeje 12 místný VFD alfanumerický
Hodiny na displeji ANO
HbbTV ANO
Internet ANO

Multimediální funkce

Podpora MP3 ANO
Podpora JPG obrázků ANO
Přehrávání video souborů MP4, MKV, MOV, TS, TS4, VOB, WMV, M2TS, AVI, ASF

Funkce nahrávání (PVR)

Záznam na USB harddisk/flash ANO
Harddisk zabudovaný NE
Funkce TimeShift ANO
Střihové funkce ANO

Konektory

LNB vstup 1x
LNB výstup NE
USB konektory 2x
Konektor Scart TV 1x
Konektor Scart VCR NE
Konektor HDMI 1x
Kompozitní výstup RCA ANO
Komponentní výstup YPbPr NE
Konektor S-video NE
Konektor eSATA NE
Konektor RS 232 NE
LAN/Ethernet ANO
Koaxiální audio výstup ANO
Optický audio výstup NE
UHF modulátor NE
Síťový vypínač NE

Parametry přijímače

Spotřeba 10W (max. 18W)
Spotřeba ve Standby méně než 0,2W
Rozměry 280 x 38 x 135 mm

Máte dotazy? Napište nám ...