T+A Solitaire T - černá
  • Doprava zdarma

T+A Solitaire T - černá

Výrobce: T+A

Uzavřená bezdrátová náhlavní sluchátka, elektrodynamické měniče, impedance 64 Ohm (pasivní provoz), aktivní potlačení okolního hluku.

Barevné varianty
Skladem
35 600 Kč
1 519,74 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Sluchátka Solitaire T

Sluchátka, která překlenují propast mezi dvěma kategoriemi: audiofilské a bezdrátové. Tato uzavřená audiofilská sluchátka zapadnou do jakéhokoli high end sluchátkového systému a poskytují vynikající kvalitu zvuku, aniž by vyžadovala další elektronické zpracování signálu. Předchozí generace bezdrátových sluchátek se nemohly kvalitou ani zdaleka rovnat drátovým typům, ale Solitaire T s pasivním tlumením, aktivním potlačením šumu a vynikajícími elektronickými součástkami s vysoce kvalitními kodeky Bluetooth nabízí prakticky stejnou kvalitu při bezdrátovém připojení. Solitaire T všechny tyto vlastnosti ukrývají v nadčasově elegantním designu, který kombinuje inovativní mechanické řešení, vysoce kvalitní materiály a intuitivní ovládání s výrazným, sebevědomým, ale nenápadným vzhledem. Solitaire T je mnohem víc než jen pár audiofilských sluchátek, cestovních sluchátek nebo kombinace obojího. Přináší vám hudbu v kvalitě T+A bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte: doma, v práci nebo na cestě za novými obzory. T+A, ať jste kdekoli.


Technologie

Hliníkové komponenty s perleťovým výbrusem jsou vyrobeny z masivu a jsou mnohem víc než jen designovým prvkem: jsou tak robustní a odolné, aby zajistily, že sluchátka zůstanou svému majiteli společníkem po dlouhá léta. Zároveň decentním, ale výrazným způsobem zdůrazňují úzký vztah výrobku k T+A referenčním sluchátkům Solitaire P.
Stejně jako design, i vstupy sluchátek Solitaire T jsou navrženy s ohledem na jeden aspekt: všestrannost. Solitaire T nekladou svému uživateli žádná omezení, protože jsou vybavena přenosem signálu prostřednictvím zcela symetrických pasivních a aktivních analogových vstupů, stejně jako USB C a nejkvalitnějších standardů bezdrátového připojení Bluetooth; konstrukce maximalizuje potenciál všech myslitelných zdrojů hudby.
Věříme, že sluchátka patří k našim nejosobnějším produktům, a proto jsme věnovali velkou pozornost ovládání sluchátek Solitaire T. Sluchátka se okamžitě jednoduše a intuitivně používají, což podtrhuje vícesmyslová zpětná vazba. Nezáleží na tom, zda použijete tlačítko nebo přepínač – zpracované z masivního hliníku – nebo interaktivní touchpad, nebo se přepnete do prostředí vyvoláním doplňkového průhledového pole: všechny důležité vstupy jsou potvrzeny zpětnými hlášeními, namluvenými charakteristickým hlasem T+A. Se Solitaire T vidíte, cítíte a slyšíte, co děláte.


Solitaire T jsou nejuniverzálnějším produktem, jaký kdy společnost T+A vyvinula: jedná se o uzavřená audiofilská sluchátka a zároveň o lehké přenosné zařízení. A právě proto se může pochlubit ne méně než třemi kabelovými vstupy, které jsou buď digitální a analogové – pro puristy – nebo kombinují výhody obou světů: Solitaire T lze provozovat plně digitálně prostřednictvím zásuvky USB C bez jakékoli formy komprese dat. V čistě pasivním režimu přenáší Solitaire T signály plně symetricky  prostřednictvím konektorů Pentaconn nebo 3,5 mm či 6,3 mm jacku. Koncepce, kterou T+A nazývá Active Analog, vychází z analogových vstupů a maximalizuje jejich potenciál tím, že jim umožňuje přístup k ovládání hlasitosti a aktivnímu potlačení šumu pozadí. Všechny přívody mají podobu kabelu OFC s nízkou strukturální hlučností, zakončeného pozlacenými kontakty.


Technické parametry

Princip cirkumaurální, uzavřený
Měniče elektrodynamické, precizně párované v úzkých tolerancích
Frekvenční rozsah 4Hz - 22kHz (aktivní režim), 4Hz - 45kHz (pasivní režim)
Citlivost 94dB (pasivní režim)
Impedance 64Ω (pasivní režim)
Zkreslení méně než 0.05% (1kHz/94dB)
Potlačení hluku hybridní
Integrované mikrofony 2 komunikační mikrofony na pravé straně, 2 ANC mikrofony na každé straně
Bluetooth verze 5.1, class 2
Bluetooth profily A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Kodeky SBC, AAC, aptX, aptX HD
Typ baterie Lithium Ion
Kapacita baterie 1200 mAh
Nabíjení baterie 5V, 1A (5W) max
Nabíjecí zásuvka USB-C
Doba nabíjení 2h
Provozní výdrž baterie 70h, 35h v režimu HQ
Aplikace - podpora iOS, Android

Máte dotazy? Napište nám ...