T+A MP 8 - černá/ stříbrná

T+A MP 8 - černá/ stříbrná

Výrobce: T+A

High End multizdrojový přehrávač do sestavy "midi" přístrojů T+A Series 8. CD přehrávač, FM / DAB tuner, vstup USB pro paměťová média, síťový klient, technologie Bluetooth s aptX pro bezdrátový přenos zvuku. Připojení LAN, W-LAN. Možnost zařadit do sytému placené služby ROON - "ROON READY"
K dispozi poslední kusy

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Přestože MP 8 svými rozměry připomíná malý CD přehrávač, je to vysoce kvalitní zvukové zařízení, které obsahuje řadu špičkových technologií pro moderní digitální zdroje signálu, které spolu s D/A převodníkem DAC 8 DSD zajistí nejvyšší možnou zvukovou kvalitu. Je osazen nejen prvotřídní CD mechanikou, ale má i citlivý VKV FM, FM-HD tuner a tuner pro poslech stanic v digitálním systému DAB +. Po připojení k domácí LAN nebo W LAN síti umožní jako streamovací klient poslech hudby z domácího úložiště, stremování z hudebních internetových služeb - HD streaming a poslech internetových rádií. Vysoce kvalitní Bluetooth modul umožní bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení ve vysoké kvalitě. Připojit další zdroje signálů umožní dvojice vstupů USB A Master Mode pro paměťová zařízení a USB B pro počítač. Trojice digitálních vstupů HD-S / P-DIF umožní plně využít vynikající zpracování signálu převodníkem DAC 8 DSD i pro další digitální zdroje.
Propojením s dalšími komponenty Series 8 umožní MP 8 ovládat celou sestavu pomocí dálkového ovládání nebo aplikací pro mobilní zařízení T+A App - Music Navigator.

MP 8 používá pro přehrávání CD disků firemní transportní mechaniku s velmi rychlým přístupem a přesným čtením dat z disku. Pružné, plovoucí uložení v šasi minimalizuje vliv vnějších vibrací na snímání záznamu.

Druhým digitálním zdrojem signálu je streamovací klient (SCL) vyvinutý u T+A, který podporuje formáty s vysokým rozlišením, a umožní streamovat zvuková data pomocí UPnP až v kvalitě HD (192/24). Pro docílení maximální zvukové audiofilní kvality je navržen jako síťová procesorová deska s ohledem na minimální vzájemné interference a vysoce kvalitní přenos dat ze sítě a internetu. Je vybaven USB porty s režimem USB Master a porty WLAN a LAN pro připojení k domácí síti.

Třetím zdrojem signálu MP 8 je VKV FM, FM-HD a DAB+ tuner, který v obvodech MF, demodulace a stereo dekodéru používá digitální zpracování signálu. Zásluhou použité technologie poskytuje nejen výbornou kvalitu zvuku, ale má i vynikající citlivost, nízkou hodnotu přeslechů mezi kanály i vysoký práh přebuzení silným signálem. Dekóduje RDS služby včetně Radiotextu a oblíbené stanice lze uložit do některé z 99 předvoleb. Dosahuje výborné výsledky v kabelových rozvodech i při příjmu přes anténu.

Vysoce kvalitní modul přijímače Bluetooth tvoří čtvrtý digitální zdroj. Umožní bez ztráty kvality přenášet hudební soubory z mobilních zařízení ve velmi vysoké kvalitě pomocí technologie Qualcomm aptX®. Tento kodek umožňuje bezztrátově přenášet audio data - například nekomprimované soubory FLAC.

Tři digitální vstupy umožní v kvalitě HD připojit další externí zdroje - jako jsou set-top boxy, digitální rekordéry a přehrávače.

Digitální výstup S / P DIF bez jitteru umožňí připojit MP 8 na vstup jakéhokoli externího D / A převodníku.

Technické parametry

CD přehrávač

Přehrávané formáty CD/DA, CD-R, CD-RW, CD-Text
Frekvenční rozsah 2 Hz - 20 kHz
Dynamický rozsah 100 dB

Streaming Client

Přehrávané formáty MP3, WMA, AAC, OGG-Vorbis,
AIFF, ALAC, FLAC, WAV
PCM 32 - 192 kHz, 16/24 Bit; MP3 až do 320 kBit
Podporované hudební služby Tidal, Deezer, Qobuz, ROON Ready
Media server UPnPAV, MediaPlayer10 (WMDRM10), DLNAcompatible servers
Internetová rádia Airable (automatická aktualizace)
Připojení LAN - Fast Ethernet 10/100 Base-T
WLAN - 2,4 GHz, +20 dBm (100 mW), IEEE 802.11 b/g/n

Tuner FM / DAB

Přijímané pásmo FM 87,5 - 108 MHz
Citlivost 1 uV mono (26 dB s/š)
Odstup s/š > 65 dB (A)
RDS Název stanice, radiotext,
program, hodiny
Přijímané pásmo DAB / DAB+ 168 - 240 MHz (band III)
Citlivost 2,0 uV
Odstup s/š > 96 dB (A)
Předvolby 99 pamětí pro stanice FM, DAB
internetová rádia

Bluetooth

Standard BT 4.2
Profily A2DP s AVRCP 1.4
Qualcomm aptX ®, MP3, SBC
Pásmo 2,4 GHz
Vysílaný výkon + 4 dBm (2,5 mW)

Všeobecné

Vstupy 3 x Digitální koaxiální S/PDIF (24 bit / 192 kHz)
1 x Digitální optický S/PDIF TOSLINK (24 bit /96 kHz)
2 x USB A 2.0
1 x USB B
Výstupy 1 x Digitální koaxiální S/PDIF LPCM
1 x DAC 8 Link
Napájení 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Příkon max. / st. by 20 W / 0,2 W
Rozměry (š x v x h) 270 x 95 x 270 mm
Hmotnost 5 kg
Provední Černě eloxovaný přední panel a bočnice,
stříbrně eloxovaný horní a spodní panel
Dodávané příslušenství IR DO ovladač FM 8
Nabíjecí kabel pro FM 8 USB A / USB Micro
Propojovací kabel s DAC 8 USB A / USB B
Propojovací kabel SYS-Link
W LAN anténa
Napájecí kabel
Manuál

Máte dotazy? Napište nám ...