SVS SB-3000 - bílý klavírní lesk
  • Doprava zdarma

SVS SB-3000 - bílý klavírní lesk

Výrobce: SVS

Subwoofer s uzavřenou ozvučnicí, 13" hliníkový měnič, dvojitý magnet, zesilovač třídy D (800W), sofistikovaný 50 MHz DSP procesor, nastavení a ovládání firemní aplikací a inteligentním rozhraním na zadním panelu.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
41 990 Kč
1 793,25 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Referenční výkon subwooferu.

Neslýchaný referenční výkon subwooferu za cenu a také pro jeho kompaktní velikost odlišuje subwoofer SB-3000 od všeho dostupného. Sofistikovaný 800 W RMS, 2 500+ W špičkový výkon DSP zesilovač Sledge STA-800D2, inovativní nový 13palcový high-excursion SVS driver a optimalizovaný utěsněný design kabinetu převezmou kontrolu nad místností s hlubšími basy a vyšší výstupní úrovní, než je obvyklé. možné z relativně kompaktního subwooferu. Ideální řešení pro referenční basy v audiofilských hudebních systémech nebo domácích kinech, SB-3000 nastavuje všechny výkonnostní standardy za svou cenu a nechává se chvět větší a dražší subwoofery.


Síla protřepávání místnosti. Podzemní rozšíření. Nekompromisní kvalita zvuku.

Díky technologii z SVS 16-Ultra Series a 4000 Series, vítězů téměř všech průmyslových a mediálních ocenění jako nejlepší subwoofery na celém světě, SB-3000 uvolňuje dechberoucí výkon a extrémně nízké frekvence s přesným ovládáním a přesností. Nejnovější model SVS s uzavřenou skříní kombinuje nejsofistikovanější technologii subwooferu SVS, která byla kdy vyvinuta, s průkopnickými inovacemi, aby nastavil nový standard pro výkon subwooferu založený na ceně a velikosti skříně.
Zcela nový první 13palcový High-Excursion SVS ovladač – Železná pěst uvnitř sametové rukavice
. Zcela nový 13palcový ovladač SVS poskytuje působivé úrovně nízkofrekvenčního výstupu a zároveň udržuje ostrou rychlost v přechodových jevech zastavením a rozjezdem na desetník s naprostou přesností. Hliníkový odvětrávaný kužel s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti a patentovaný vstřikovaný okraj pro extrémní exkurze zajišťují bezchybný pístový pohyb pro přesné ovládání a přesnost.
Plochá kmitací cívka v sestavě reproduktoru poskytuje výkon bez námahy a to i při nejvyšších úrovních výchylek, přičemž snižuje hmotnost a zlepšuje celkovou efektivitu měniče. Výsledkem je výstup otřásající místností s úžasně přesnou odezvou, když to hudba, film nebo jiný obsah nejvíce vyžaduje. Sestava reproduktoru  s duálním feritovým magnetem vážící téměř 25 liber generuje obrovské množství proudu, aby vytvořila extrémní výchylky měniče s přesným ovládáním pro nejhlubší, nejpřesnější a autoritativní basy, jaké lze u 13palcového měniče dosáhnout. Lehký a pevný hliníkový odvětrávaný kužel s protiprachovou čepičkou z kompozitních vláken generuje masivní výstup s naprosto přesnou frekvenční odezvou. Parabolický prostor s dlouhou vzdáleností a patentované vstřikované těsnění zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní výchylky pro basy energizující místnost.
Zesilovač Sledge STA-800D2 – Masivní výkon s přesným ovládáním. Zesilovač Sledge STA-800D2, konzervativně hodnocený na 800 wattů RMS, 2 500+ wattů špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 13palcového měniče s výkonem bez námahy a absolutní kontrolou. Inovativní design kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přenášet obrovské množství proudu prostřednictvím plně diskrétních MOSFETů pro vynikající výkon subwooferu v reálném světě na všech úrovních měniče.
Vysoký proudový výstup plně diskrétních MOSFETů s účinností zesilovače třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-800D2 přenášet obrovské množství proudu přes plně diskrétní MOSFETy, což umožňuje obrovský výstup s chirurgickou přesností. Sofistikovaný 50MHz analogový zvuk DSP s vysokým rozlišením je nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy použit v subwooferu, a zachovává maximální přesnost a nedotčenou kvalitu zvuku prostřednictvím pokročilého ladění v místnosti, optimalizovaných křivek frekvenční odezvy, výkonných ovládacích prvků DSP a dalších. Aplikace pro chytré telefony SB-3000 – vůbec nejjednodušší způsob správy subwooferu DSP a ovládání. Aplikace pro subwoofer řady 3000 je nejpohodlnější způsob, jak ovládat hlasitost, přistupovat k více funkcím DSP a programovat vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem optimalizované pro hudbu, filmy, hraní her a další. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další, vše ze svého oblíbeného sedadla. Aplikace SVS pro subwoofer také umožňuje pokročilé přizpůsobení, takže můžete subwoofer pojmenovat pro snadné přepínání předvoleb, zvolit pohotovostní režim subwooferu a resetovat subwoofer na tovární nastavení. Konektivita Bluetooth umožňuje plné ovládání, i když je subwoofer mimo dohled, a obousměrná zpětná vazba ukazuje úpravy v reálném čase na rozhraní aplikace i subwooferu na zadním panelu. Lze uložit 3 vlastní předvolby pro filmy, hudbu a další, takže máte ladění jedním dotykem optimalizované pro vaše preference poslechu. Dvousměrná zpětná vazba zobrazuje aktualizace v reálném čase jak v aplikaci, tak v rozhraní subwooferu na zadním panelu. Připojuje se přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer v nedohlednu.


Technické parametry

 
Systém aktivní
dopředu vyzařující aktivní reproduktor
Basový reproduktor Dopředu vyzařující 33 cm high-excursion SVS
Frekvenční odezva 18 - 270Hz (± 3 dB)
Vstupy / výstupy

RCA stereo vstup / výstup

Auto/On
3-12V AC/DC Trigger

Vstupní impedance 16 kohm (nevyváž. RCA)
SVS APLIKACE iOS a Android
Výstupní výkon 800 W (RMS)
Zesilovač Masivně výkonný Sledge 800-W RMS Třídy-D design s 2 500+ W špičkového výkonu
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 24,7 kg
Rozměry (š x v x h) 397 x 385 x 451 mm (s mřížkou) / 372 x 360 x 371 mm (bez mřížky
Provedení

černé - klavírní lesk
bílé - klavírní lesk

černá - černý jasan

Příslušenství

Ochranná nerezonanční mřížka z ocelové sítě,
isoelastomerové nožičky,
Extra odolný napájecí kabel

Máte dotazy? Napište nám ...