SVS PB-3000 - črný jasan
  • Doprava zdarma

SVS PB-3000 - črný jasan

Výrobce: SVS

Subwoofer s basreflexovou ozvučnicí se dvěma otvory na čelní straně, 13" hliníkový měnič, dvojitý magnet, zesilovač třídy D (800W), 50 MHzDSP procesor, nastavení a ovládání firemní aplikací a (ICI) rozhraním na zadním panelu.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
48 990 Kč
2 091,35 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448
Referenční výkon subwooferu dosáhl nových minim.

Drtivý výstup a extrémně nízké frekvence rozšíření až na 16 Hz bez obětování přesnosti a kontroly, PB-3000 je standardním nositelem basového výkonu za každou cenu. Zcela nový 13palcový high-excursion SVS driver, sofistikovaný 800 watt RMS, 2 500+ watt špičkový zesilovač Sledge STA-800D2 DSP a vůbec první dvouportový SVS skříňový design zajišťují bezproblémový výstup v nejhlubších oktávách bez náznaku zkreslení. PB-3000 nabízí dva režimy ladění portů, každý s individuální křivkou odezvy pro dosažení co nejpřesnější frekvenční odezvy v místnosti, ať už v uzavřeném nebo standardním režimu. S masivním výstupem, který sahá hluboko pod práh lidského sluchu, kde jej lze pouze cítit, PB-3000 rozpoutá plný dopad každého filmu, basových linek a nízkofrekvenčních efektů bez jakýchkoli kompromisů.


Síla protřepávání místnosti. Podzemní rozšíření. Nekompromisní kvalita zvuku.

Díky technologii z SVS 16-Ultra Series a 4000 Series, vítězů téměř všech průmyslových a mediálních ocenění jako nejlepších subwooferů na světě, PB-3000 uvolňuje dechberoucí výkon a extrémně nízké frekvence s maximální přesností a ovládáním. Nejnovější model SVS  kombinuje nejsofistikovanější technologii subwooferu SVS, která byla kdy vyvinuta, s průkopnickými inovacemi, aby nastavil nový standard pro výkon subwooferu.
Zcela nový první 13palcový High-Excursion SVS ovladač. Zcela nový 13palcový měnič SVS s vysokým zdvihem poskytuje působivé úrovně nízkofrekvenčního výstupu a zároveň udržuje rychlost v přechodových jevech.Hliníkový odvětrávaný kužel s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti a patentovaný vstřikovaný okraj pro extrémní exkurze zajišťují bezchybný pístový pohyb pro přesné ovládání a přesnost. Plochá kmitací cívka s děleným větrem v sestavě motoru poskytuje výkon bez námahy na vyžádání při velkém vychýlení, přičemž snižuje hmotnost a zlepšuje celkovou efektivitu měniče. Výsledkem je výstup otřásající místností s úžasně přesnou odezvou, když to hudba, film nebo jiný obsah nejvíce vyžaduje. Sestava reproduktoru s duálním feritovým magnetem vážící téměř 25 liber generuje obrovské množství proudu, aby vytvořila extrémní výchylky měniče s přesným ovládáním pro nejhlubší, nejpřesnější a autoritativní basy, jaké lze u 13palcového měniče dosáhnout. Lehký a pevný hliníkový odvětrávaný kužel s protiprachovou čepičkou z kompozitních vláken generuje masivní výstup s naprosto přesnou frekvenční odezvou. Parabolický prostor s dlouhou vzdáleností a patentované vstřikované těsnění zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní výchylky pro basy energizující místnost.
Zesilovač Sledge STA-800D2 – Masivní výkon s přesným ovládáním. Zesilovač Sledge STA-800D2, konzervativně hodnocený na 800 wattů RMS, 2 500+ wattů špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 13palcového měniče s výkonem bez námahy a absolutní kontrolou. Inovativní design kombinuje účinnost zesilovače třídy D se schopností přenášet obrovské množství proudu prostřednictvím plně diskrétních MOSFETů pro vynikající výkon subwooferu v reálném světě na všech úrovních měniče. Vysoký proudový výstup plně diskrétních MOSFETů s účinností zesilovače třídy D umožňuje zesilovači Sledge STA-800D2 přenášet obrovské množství proudu přes plně diskrétní MOSFETy, což umožňuje obrovský výstup s chirurgickou přesností. Sofistikovaný 50MHz analogový zvuk DSP s vysokým rozlišením je nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy použit v subwooferu, a zachovává maximální přesnost a nedotčenou kvalitu zvuku prostřednictvím pokročilého ladění v místnosti, optimalizovaných křivek frekvenční odezvy, výkonných ovládacích prvků DSP a dalších.
Vůbec první design skříně SVS se dvěma porty – Maximalizované proudění vzduchu bez zkreslení. PB-3000 je první SVS subwoofer optimalizovaný s designem skříně se dvěma porty pro maximalizaci proudění vzduchu, pohybu měniče a výkonu zesilovače a zároveň eliminuje potenciál pro turbulence portů. Pěnové konektory portů jsou k dispozici na vyžádání u PB-3000 a umožňují variabilní ladění portů. Každá křivka odezvy pro dva režimy ladění portu (standardní a utěsněný) je plně nakonfigurována pro příslušný režim, aby bylo dosaženo vyvážené a přesné odezvy na nízké frekvenci.
PB-3000 Smartphone App – vůbec nejjednodušší způsob správy subwooferu DSP a ovládání. Aplikace pro subwoofer řady 3000 je nejpohodlnější způsob, jak ovládat hlasitost, přistupovat k více funkcím DSP a programovat vlastní předvolby pro ladění jedním dotykem optimalizované pro hudbu, filmy, hraní her a další. Upravte dělicí frekvence, třípásmový parametrický ekvalizér, polaritu, zesílení místnosti a další ze svého oblíbeného sedadla. Aplikace SVS pro subwoofer také umožňuje pokročilé přizpůsobení, takže můžete subwoofer pojmenovat pro snadné přepínání předvoleb, zvolit pohotovostní režim subwooferu a resetovat subwoofer na tovární nastavení. Konektivita Bluetooth umožňuje plné ovládání, i když je subwoofer mimo dohled, a obousměrná zpětná vazba ukazuje úpravy v reálném čase na rozhraní aplikace i subwooferu na zadním panelu.
Lze uložit 3 vlastní předvolby pro filmy, hudbu a další, takže máte ladění jedním dotykem optimalizované pro vaše preference poslechu.
Dvousměrná zpětná vazba zobrazuje aktualizace v reálném čase jak v aplikaci, tak v rozhraní subwooferu na zadním panelu.
Připojuje se přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer v nedohlednu.
3pásmový parametrický ekvalizér umožňuje přesné nastavení strmosti frekvence a faktoru Q až na úroveň jednoho Hz se čtyřmi různými strmostmi, takže uživatelé mohou zlepšit výkon odstraněním špiček, nul a dalších problémů v místnosti.
Variabilní režimy ladění portů s přizpůsobenými křivkami frekvenční odezvy pro „Standard“ a „Sealed“ umožňují ladění pro maximální výkon nebo rozšíření hlubokých basů a přechodovou rychlost pomocí přiložených konektorů portů.


Nové inteligentní ovládací rozhraní zadního panelu (ICI).

Vůbec první inteligentní řídicí rozhraní SVS (ICI) na zadním panelu skříní řady 3000, navržené speciálně pro subwoofery řady 3000, poskytuje možnosti ovládání nejdůležitějších funkcí subwooferu. Nastavení hlasitosti lze provést na základě preferencí poslechu a obsahu, aby bylo dosaženo plné a vyvážené basové odezvy.

Mezi další vlastnosti ICI patří nízkopropustný filtr, který zajišťuje plynulé zvukové přechody a bezproblémové prolnutí s reproduktory a řízení fáze pro posunutí časování výstupu subwooferu tak, aby byl v souladu s hlavními reproduktory nebo dalšími subwoofery.

Akusticky inertní a pevně vyztužený utěsněný design skříně.

Dvojitě silná přední ozvučnice z MDF a rozsáhlé vnitřní vyztužení v akusticky optimalizované skříni řady PB-3000 vytvářejí prostředí bez rezonance, které slouží jako prázdné plátno pro nekompromisní výkon subwooferu. Akustická izolace eliminuje veškeré zabarvení nebo rezonanci z kabinetu, i když jsou nejhlubší nízké frekvence přehrávány při referenční hlasitosti. Zahrnuje ochrannou nerezonanční mřížku z ocelové sítě a vlastní elastomerové nožky pro snížení hlukových artefaktů v místnosti.


Technické parametry

Systém aktivní
dopředu vyzařující aktivní reproduktor s duálním 3,5" basreflexem
Basový reproduktor 1x 13" hliníkový high-excursion
Frekvenční odezva 16Hz – 260Hz (+/- 3dB) s otevřeným basreflexem
18Hz – 260Hz (+/- 3dB) s uzavřeným basreflexem
Vstupy / výstupy Ovládání úrovně
Ovládání nízkopropustného filtru
Ovládání fáze
Port USB
Vstup RCA Audio Interconnect Input
Stereo vstupy úrovně reproduktorů
Konstrukce zesilovače  Třída D s MOSFET tranzistory (25A / 600V)
Procesor pracující na frekvenci 50Mhz s vysokým rozlišením a 56 bitovým filtrováním
SVS APLIKACE iOS a Android
Výstupní výkon 800 W (RMS)
Zesilovač Sledge STA-800D2, konzervativně hodnocený na 800 wattů RMS, 2500+ wattů
Možnost nastavení Dělicích frekvencí, parametrického EQ, polarity, zesílení místnosti a všech dalších
funkcí správy basů
Počet uživatelských předvoleb 3
Hmotnost 37,3 kg
Rozměry (š x v x h) 557 x 465 x 660 mm (s mřížkou)
Provedení Černý jasan
Příslušenství Ochranná nerezonanční mřížka z extra silné ABS tkaniny
Včetně isoelastomerových nožiček
Extra odolný 6stopý napájecí kabel s vysokým proudem
Rychlý návod

Máte dotazy? Napište nám ...