SONOS SUB - černá
  • Doprava zdarma

SONOS SUB - černá

Výrobce: SONOS

Bezdrátový subwoofer s jednoduchou instalací. Díky dvěma reproduktorům, které jsou osazeny vůči sobě, naplní jakoukoliv místnost čistým a hlubokým HiFi zvukem bez jakýchkoliv šumů. Po stisknutí jediného tlačítka se sám nastaví tak, aby optimálně hrál s ostatními SONOS reproduktory v systému (spolupracuje s PLAY: 3, PLAY: 5, CONNECT: AMP). Vynikající doplněk k zvukovému projektoru pro domácí kino Sonos Playbar. Je konstruován tak, aby mohl stát horizontálně i vertikálně. Dva vysoce kvalitní reproduktory osazené vůči sobě, frekvenční rozsah od 25Hz, připojitelnost přes WiFi nebo LAN konektor RJ45.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
21 990 Kč
951,25 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jedině on umí vyplnit interiér dunivou hloubkou basů, aniž by vibrovala hlavní jednotka. Jedině on dokáže pracovat bezdrátově a bude-li jednoduše zapojen do sítě Sonos, ukáže, co všechno umí. Umístit ho lze téměř kamkoli, jsou-li přítomny dva reproduktory nasměrované proti sobě. Poté hluboký a čistý zvuk je adekvátní odměnou. Stiskem jednoho tlačítka se zrodí malý zázrak, jeho jméno je Sonos Sub – bezdrátový subwoofer. A vy můžete být u toho.

Kam s ním?

Instalace je jednodušší, než by se zdálo, jelikož vyjímat se bude všude. Tato sub-basová jednotka je však spíše atraktivní modelkou, která by se hodila na přehlídkové molo. Může si totiž podat ruce s často vyhledávanými designovými produkty, v místnosti je proto králem, a tak se i chová. Bez přehánění - královský zvuk se rozléhá všude tam, kde je k dispozici bezkonkurenční ozvučení pod taktovkou Sonos.

Proč zrovna SONOS

Jedním z matadorů, kteří se mohou pyšnit výrobou špičkové a luxusní elektroniky je společnost Sonos. Ze sídla v kalifornském městě Santa Barbara, blízko Silicon Halley (nejvýznamnější technologické centrum) míří do světa řada produktů oné renomované značky. Nelze opomenout, že díky technologiím a inovativnímu provedení je vítají tisíce spokojených audiofilů, amatérů i profesionálů. Firma Sonos totiž popadla příležitost za pačesy a jala se vzdělávat hudební veřejnost, progresivní filozofií a tradiční výrobou.

Komunikace bez drátů
Originální systém SonosNet je založen na vlastní bezdrátové síti pro všechny propojené komunikační jednotky, jenž jsou ovládány třeba z jediného tabletu. Zde postačí, aby byly situovány blízko sebe a propojoval je vzájemný vysoký dosah i kvalita přenosu. Potom se může celým domem nést dokonale vyladěná hudební produkce od rána do večera. Synchronní přehrávání bez okolních rušivých vlivů, včetně jednoduché instalace a snadného šíření jsou hlavními přednostmi této unikátní sítě.

Důležitá specifická data

Přenosná sub-soustava disponuje rozměry 380 x 158 x 402 mm a váží 16 kg. Frekvence subwooferu počíná na 25 Hz. Disponuje Wi-Fi systémem. Přístup k internetu je usnadněn, proto je dostupná i pro ostatní přístroje v domácnosti. Bezdrátové připojení umožňuje také využít ethernetový port, ideální pro sdílené připojení k internetu se set-top boxem, počítačem, herní konzolí či NAS. Multi-room přehrávání je v síti SonosNet s vysokým dosahem díky modernizaci technologií zaručeně kvalitním přehráváním a přenosem hudby po celém domě. Tato aplikace dokáže hravě pokrýt celou domácnost a navíc není pod vlivem jiných bezdrátových zdrojů.

Bezkonkurenční zvuk

Přispívá k němu přítomnost dvou digitálních zesilovačů třídy D a dvou proti sobě uložených reproduktorů – bohatě zdobený zvuk, oproštěný od nechtěných vibrací těla přístroje je na světě. Dlužno podotknout, že veškerá nastavení filtrů, aktivní EQ i načasování existuje díky pokročilému digitálnímu signálovému procesoru, což se rovná nulovým ztrátám na kvalitě produkce. Automatická ekvalizace je systémem, jenž se plně přizpůsobí zvukovým nastavením a parametrům při spárování SUB a přehrávače Sonos. V lesklé černé úpravě je připraven na cestu do světa hudebních produkcí, kde je jeho místo. Otevřete oči i uši dokořán a vnímejte jedinečné zvukové efekty, díky modulu Sonos SUB uslyšíte i trávu růst. Je jedinečný, a to bez výhrad.

Technické parametry

Systém Aktivní, bass- reflex
Basový reproduktor 250 mm
Frekvenční pásmo 25 - 200 Hz
Reproduktory

Dva vysoce kvalitní reproduktory posazené proti sobě umožňující velice hluboký bas

Propojení do sítě LAN Ethernetový port 
Wifi připojení 802.11 b/g/n, 3x3 MIMO, podpora dual-band (2.4GHz/5GHz)
Komunikace SONOS SONOS CONNECT:AMP; PLAY:5 ;PLAY:3; PLAY:1; PLAYBAR a ZP100
Rozměry (š x v x h ) 402 x 389 x 158 mm
Hmotnost 16 kg

Máte dotazy? Napište nám ...