SONOS ROAM - černá

SONOS ROAM - černá

Výrobce: SONOS

Inteligentní bezdrátový reproduktor s WiFi a Bluetooth připojením, výdrží baterie až 10h, ochranou IP67, USB-C vstupem, bezdrátovém nabíjením Qi, AirPlay 2, kompatibilitou s hlasovými asistenty a dvěmi zesilovači třídy H. 

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Přenosný a inteligentní

Jednoduše si vezměte neuvěřitelný zvuk Sonos Roam všude a užijte si hudbu s hlasovým ovládáním. Díky celodenní výdrže baterie,voděodolnosti IP67 a kompaktnímu rozměru ho ocení opravdu každý. Sonos Roam lze také využít v rámci multiroomového poslechu skrze připojení WiFi i u vás doma. Díky precizně zpracovanému designu a kvalitně provedené vnitřní části dokáže Roam poskytnout akustickou čistotu, hloubku a plnost, které byste očekávali spíše od většího reproduktoru. Všechny reproduktory značky Sonos, které spolupracují pomocí WiFi připojení lze přizpůsobit do vámi zvoleného systému. Sonos Roam obsahuje 2 digitální zesilovače třídy H, které jsou dokonale vyladěné pro ovladače reproduktoru. Součástí stroje je jeden výškový reproduktor s ostrou vysokofrekvenční odezvou a jeden středobasový reproduktor.


Automatické ladění a design

Díky automatickému ladění Trueplay se Roam dokáže chytře přizpůsobit vašemu okolí a všemu, co zrovna posloucháte. Jeho zvuk je neuvěřitelně detailní a dokonale vyvážený. Štíhlá a promyšlená forma Roam se dokonale hodí do vašeho interiéru, zatímco lehký a ergonomický design usnadňuje celkovou manipulaci. Roam je odolony proti pádu a vodotěsný do 0,91 m po dobu 30 minut a na víc prachu nepropustný.


Svoboda kontroly

Pomocí aplikace Sonos můžete jednoduše procházet a hledat ve všech svých streamovacích službách, ukládat oblíbené položky, nastavovat budíky a objevovat novou hudbu skrze rádia. Sonos Roam je plně kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Jednoduše stačí požádat o přehrávání hudby, kontrolu zpráv včetně ovládání chytré domácnosti. Součástí reproduktoru je také AirPlay 2 a manuální ovládání pomocí tlačítek. Snadné je také nabíjení, které můžete provádět pomocí jakékoli bezdrátové nabíječky certifikované pro Qi nebo pomocí přiloženého kabelu s bezdrátovým magnetem pro snadnou manipulaci.


Technické parametry

Typ zesilovače 2x třída H
Výdrž baterie až 10 hodin
Reproduktory 1x výškový
1x středobasový
Konektivita Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth, AirPlay2
Vstupy USB-C
Ovládání dotykové, iOS, Android, Mac, PC, AirPlay2, hlasové
Stupeň ochrany IP67
Automatické ladění Automatic Trueplay
CPU Quad Core 1,3 GHz, A-53
Paměť 1GB SDRAM, 4GB NV
Napájení AC 120/240V, 50–60Hz
Rozměry 62 x 168 x 60mm
Hmotnost 0,43 kg

Máte dotazy? Napište nám ...