SONOS ONE Gen 2 - černá

SONOS ONE Gen 2 - černá

Výrobce: SONOS

Bezdrátový reproduktor Sonos One Gen 2 umožňuje bezdrátově přehrávání oblíbených alb z datového úložiště nebo tisíce internetových rádií. Jednoduché přidání zařízení do sítě Sonos, vhodné do obývacího pokoje nebo kuchyně, ovládání z chytrého zařízení iOS, Android nebo PC, oproti předchozí starší generace nabízí Gen 2 Core procesory, zvýšenou pamět a hlasové asistanty.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jak Sonos funguje?
Reproduktory systému Sonos si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť. Ta slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, nebo přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos.

Proč Sonos?
Bezdrátová komunikace mezi všemi jednotkami.Jednoduché ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu, nebo tabletu, bez nutnosti instalovat nové kabely pro připojení jednotek z libovolné části vašeho bytu či domu.Připojení již ke stávající audio sestavě anebo ozvučení úplně nové místnosti. Přidání jednotky nebo ovladače kdy budete chtít. Poslech internetových rádií bez nutnosti zapnutí počítače. Jednoduchá instalace  systému bez nutnosti technických znalostí.Přes 100 000 internetových rádií zcelého světa zdarma.

SonosNet
Klíčem k hudebnímu systému, který přehrává hudbu po celém vašem domě či bytě je bezdrátová síť s co největším pokrytím. To je důvod proč Sonos vytvořil SonosNet 2.0 – bezdrátovou síť s výkonem a dosahem splňující požadavky multiroomového hudebního systému. Je‑li běžná bezdrátová síť přetížena a nebo pracuje‑li na hranici svého dosahu, mohly by vznikat ozvěny nebo zpoždění v reprodukci hudby. Nikoliv ale s bezdrátovou sítí SonosNet. Každá jednotka funguje jako přijímač, ale také jako vysílač bezdrátové sítě. Proto má celý systém mnohonásobně větší pokrytí a rychlost než běžná síť. Aby bylo možné dosáhnout takto výkonné sítě, byla použita technologie MIMO.

POSLOUCHEJTE VŠECHNU HUDBU SVĚTA

Přednastavená internetová rádia:
Poslouchejte přes 100 000 bezplatných rádiových stanic, pořadů a podcastů – vše zdarma a bez zapnutí počítače.
Nekonečné množství hudby z nejpopulárnějších hudebních služeb:
Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®, Stitcher SmartRadio™, TuneIn,TIDAL, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM.
Přehrávání hudby bez počítače:
Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic – bez ripování, sthaovnání a bez zapínaní počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech.
Přehrávejte hudbu z vašeho počítače v jakékoli místnosti:
Přehrávejte hudbu uloženou až na 16 PC, Mac, nebo NAS ve vaší domácí síti. Systém podporuje všechny populární audio formáty, nebo přehrávání hudby z iTunes.
Přehrávejte hudbu pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu touch:
Sonos bezdrátově přehrává vaši hudbu z iTunes – přímo z iPhone®, iPad® nebo iPod touch® do jakékoliv místnosti vaší domácnosti.
Poslouchejte hudbu uloženou v iPodu nebo iPhonu:
Umístěte váš iPod nebo iPhone do Sonos Dock, přehrávejte z něj bezdrátově hudbu a zároveň ho nabíjejte.
Přehrávejte hudbu a zvuk z CD, MP3 přehrávače nebo TV přes celou domáctnost

Ovládání hlasitosti přímo na jednotce:
Umožní rychlé ovládání hlasitosti nebo úplného ztlumení, pokud zrovna nemáte v ruce telefon nebo tablet

Díky gumovým nožkám můžete PLAY:5 umístit na jakýkoli povrch beze strachu z poškrábání, nebo odření.

OVLÁDEJTE HUDEBNÍ SYSTÉM SONOS JAKÝMKOLI ZAŘÍZENÍM
Ovládejte veškerou hudbu a místnosti pomocí zařízení se systémem Android, pomocí iPhonu, iPodu touch a iPadu:
Bezplatná aplikace Sonos Controller pro Android, iPhone a iPad vám umožní ovládat jednotlivé přehrávače a vyhledávat hudbu v internetu nebo v počítači.
Multi-room ovládání:
Pokud máte více přehrávačů Sonos, můžete volit hudbu v jakékoli místnosti – odkudkoli.
Najděte a přehrajte vaši oblíbenou skladbu během okamžiku:
Procházejte a vyhledávejte skladby a rádiové stanice, vybírejte hudbu k přehrání a ovládejte její hlasitost odkudkoli v domáctnosti.
Software pro ovládání pro PC nebo Mac:

Máte dotazy? Napište nám ...