SONOS FIVE - černá

SONOS FIVE - černá

Výrobce: SONOS

Bezdrátový HiFi reproduktor pro kvalitní multiroomový systém SONOS se třemi basovými reproduktory s vysokým zdvihem a uzavřeným designem, který dokonale dokáže eliminovat dozvuky a ozvěny. Ultra široká zvuková scéna díky třem precizním výškovým reproduktorům a 6 zesilovačům třídy D.Podpora Apple AirPlay2, Wi-Fi, Bluetooth a mnoho dalších.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Sonos FIVE

Bezdrátový reproduktor FIVVE značky Sonos je nejen skvělým HiFi reproduktorem, také ale skvěle doplní váš stávající systém Sonos. Díky šesti zesilovačům třídy D, třem vysokofrekvenčním basovým reproduktorům a třem výškovým je opravdovým králem mezi bezdrátovými reproduktory. Díky jedinečnému designu a rozpoložení wooferů, má Sonos FIVE dokonale mohutné basy, úžasné detaily na výškách a na víc dokáže zcela eliminovat nežádoucí dozvuky a ozvěny.

Reproduktory systému Sonos si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť. Ta slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, nebo přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos.


  • 6x zesilovače třídy D
  • 3x středobasové reproduktory
  • 3x výškové reproduktory

Bezdrátová komunikace

Reproduktory systému Sonos si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť. Ta slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, nebo přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos. Bezdrátová komunikace mezi všemi jednotkami.Jednoduché ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu, nebo tabletu, bez nutnosti instalovat nové kabely pro připojení jednotek z libovolné části vašeho bytu či domu.Připojení již ke stávající audio sestavě anebo ozvučení úplně nové místnosti. Přidání jednotky nebo ovladače kdy budete chtít. Poslech internetových rádií bez nutnosti zapnutí počítače. Jednoduchá instalace  systému bez nutnosti technických znalostí.Přes 100 000 internetových rádií zcelého světa zdarma.

Sonos můžete kromě svého mobilního zařízení ovládat pomocí vrchní části jednotky. Můžete rychle upravit hlasitost, úplné ztlumení nebo přeskakovat skladby. Poslouchejte přes 100 000 bezplatných rádiových stanic, pořadů a podcastů – vše zdarma a bez zapnutí počítače. Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®, Stitcher SmartRadio™, TuneIn,TIDAL, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM. Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic – bez ripování, sthaovnání a bez zapínaní počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech.


Technické parametry

Typ zesilovače 6x třída D
Reproduktory 3x výškový
3x středobasový
Konektivita Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth, AirPlay2
Vstupy 1x LAN Ethernet
1x 3,5mm Jack
Ovládání dotykové, iOS, Android, Mac, PC, AirPlay2, hlasové
Napájení AC 120/240V, 50–60Hz
Rozměry 143,3 x 803 x 606 mm
Hmotnost 6,36 kg

Máte dotazy? Napište nám ...