SONOS BEAM Gen 2 - černá
  • Doprava zdarma
  • Black Friday

SONOS BEAM Gen 2 - černá

Výrobce: SONOS

Chytrý a kompaktní soundbar pro TV s hlasovým asistentem, kompatibilitou pro Apple AirPlay, česká a intuitivní aplikace, HDMI konektory s funkcí ARC, funkce Night Sound, Dolby Atmos a připojení skrze WiFi.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
13 990 Kč
605,93 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Bezdrátová komunikace

Reproduktory systému Sonos si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť. Ta slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, nebo přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos. Bezdrátová komunikace mezi všemi jednotkami.Jednoduché ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu, nebo tabletu, bez nutnosti instalovat nové kabely pro připojení jednotek z libovolné části vašeho bytu či domu.Připojení již ke stávající audio sestavě anebo ozvučení úplně nové místnosti. Přidání jednotky nebo ovladače kdy budete chtít. Poslech internetových rádií bez nutnosti zapnutí počítače. Jednoduchá instalace  systému bez nutnosti technických znalostí.Přes 100 000 internetových rádií zcelého světa zdarma.


Ovládání a kompatibilita

Sonos můžete kromě svého mobilního zařízení ovládat pomocí vrchní části jednotky. Můžete rychle upravit hlasitost, úplné ztlumení nebo přeskakovat skladby. Poslouchejte přes 100 000 bezplatných rádiových stanic, pořadů a podcastů – vše zdarma a bez zapnutí počítače. Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®, Stitcher SmartRadio™, TuneIn,TIDAL, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM. Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic – bez ripování, sthaovnání a bez zapínaní počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech.


Další funkce

Funkce pro zvýšení jasnosti dialogů. Funkce Night Sound umožňuje kvalitní poslech TV nebo sledování filmů bez toho, že byste vzbudili celý dům. Sonos BEAM je vhodný pro menší a střední místnosti a lze jej umístit jak na nábytek, tak zavěsit na zeď pomocí volitelného držáku. Přidáním dvou zadních reproduktorů (např. Sonos ONE, Play:1 a další) a subwooferu Sonos SUB lze vytvořit bezdrátové kino s 5.1 prostorovým zvukem. BEAM je osazen čtyřmi širokopásmovými reproduktory, jedním výškovým reproduktorem pro čisté dialogy a třemi pasivními zářiči pro hutné basy. Pole pěti mikrofonů je určeno pro hlasové ovládání a formování zvukového pole. Dotykové ovládání na vrchní straně umožňuje změnu hlasitosti, přeskakování mezi skladbami, spuštění/přerušení přehrávání a vypnutí mikrofonů pro naprosté soukromí. Možnosti připojení přes WiFi nebo Ethernet 10/100 Mbps port. Podpora Apple Airplay.


Technické parametry

Typ zesilovače 5x třída D
Reproduktory 1x výškový
4x středobasový
Konektivita Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth, AirPlay2
Vstupy HDMI Arc, Ethernet
Ovládání dotykové, aplikace, iOS, Android, Mac, PC, AirPlay2, hlasové
Příslušenství AC napájecí šňůra, HDMI kabel, Optický adaptér
Rozměry 651 x 69 x 100 mm
Hmotnost 2,8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...