Sonitus Visilio 60 + ukončovací lišty - Walnut
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

Sonitus Visilio 60 + ukončovací lišty - Walnut

Výrobce: Sonitus Acoustics

Základní sada 2 panelů 60 x 60 x 4,1 cm a dvou bočních ukončovacích lišt akustických panelů Sonitus Visilio, které spojují výkonný akustický absorbční materiál s difuzními hranolky z laminované MDF pro moderní interiéry. Základem je vysoce absorpční vrstvenný lisovaný Premium PET Polyester, na kterém jsou MDF lišty s CPL laminovanou přední stranou.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
4 790 Kč
198,73 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Akustické panely v moderním a trendy designu v kombinaci s vysoce výkonným akustickým absorpčním materiálem. Difuzní lišty z MDF jsou na přední straně potažené CPL v několika barevných odstínech dřeva jsou namontovány na Prémiových PET absorbčních deskách. Standardní velikost 1 panelu je 60 x 60 x 4,1cm včetně absorbční desky s tloušťkou 25 mm. Lze volit z několika variant barevného provedení lišt nebo barevných variant PET absorbčních desek. Podle požadavku na velikost absorbčního efektu lze volit mezi standardní, větší nebo menší tloušťkou absorpční desky. Na zakázku lze upravit i velikost panelu.

Tloušťku absorpčních desek PET Premium lze volit mezi 12, 25 a 40 mm. Pro montáž sestavy navazujících panelů do větší plochy lze zakoupit i sadu panelů bez koncových lišt které jsou součástí tohoto setu nebo lze lišty objednat i samostatně. Standardní model uspokojí většinu domácích uživatelů, kteří chtějí zlepšit celkovou akustiku mistnosti, snížit v ní ozvěnu a proměnit ji v pohodlnější a akusticky příjemnější prostor vhodnější i pro kvalitní poslech hudby a filmových sountracků.

Rozměry:
Standardní rozměry (š x v x h) - 600 x 600 x 41 mm
Tloušťka PET absorberu 25 mm

V sadě
2 ks - 0,72 m2

Barevné provedení MDF lišt
GW - Greywood
WW - Whitewood
HO Halifax Oak
WN - Walnut

Barevné provedení Premium PET materiálu
WH - White
GR - Grey
ANT - Antracit

Tloušťka PET materiálu
25 mm Standard
12 mm malá
40 mm velká

Máte dotazy? Napište nám ...