Sennheiser IE 800 S - černá
  • Doprava zdarma

Sennheiser IE 800 S - černá

Výrobce: SENNHEISER

High-fidelity In-Ear sluchátka pro živý vyvážený zvuk a výbornou izolaci od okolního hluku s dokonalou, podrobnou reprodukcí a vynikající prezentací nízkých kmitočtů. Udivující je dokonalost zvukového a akustického projevu vzhledem k miniaturním rozměrům.

Barevné varianty
Na dotaz
25 900 Kč
1 057,10 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento model In-Ear sluchátek byl specialisty Sennheiser vytvořen jako výhled do budoucnosti vysoce kvalitního audia. Nový model navazuje na již osvědčená sluchátka IE 800 a oba modely znamenají výhled do budoucnosti osobního audia. Audiofilní pojetí konstrukce jednopásmových sluchátek zvládající v překvapující akustické kvalitě a s mimořádně vyrovnanou frekvenční křivkou reprodukce, od činelů, sólové kytary až po mohutné údery na rozměrné tympány. To vše zvládají IE 800 S v perfektní přehlednosti a živosti díky speciálně vyvinutému Extra Wide Band reproduktoru o rozměrech membrány 7 mm. Výhodou jednopásmové konstrukce IE 800 S (oproti konkurenčním sluchátkům) je absence přechodových míst zvukových frekvencí mezi jednotlivými reproduktory, kde často dochází k velkému zkreslení reprodukce. Kompaktní design sluchátek IE 800 a IE 800 S je doplněn firemním patentem dual-chamber absorber (D2CA), který řízenou ventilací prostoru za membránou umožňuje její lehký pohyb (i při větším výkmitu), ale současně plní úlohu izolace od okolního hluku. Inovovaný model IE 800 S je navíc konstruován pro eliminaci „masking effektu“. Při poslechu v běžných sluchátkách jsou kmitočty mnohých částí hudby reprodukovány tak, že se vzájemně překrývají a mnohé z nich nejsou slyšitelné. Jednotlivé zvuky si konkurují a vzájemně potlačují rozlišitelnost mnoha detailů. Speciálně vyvinutý model IE 800 S obsahuje novou verzi D2CA, dampened dual absorber, která upravuje energii maskovacího efektu a rezonance tak, že reprodukce je přehledná s možností slyšet i slaběji nahrané části hudby. Ty části, které by jinak zanikly a unikly pozornosti posluchače, jsou výborně slyšitelné, ale podstatné je, že dynamika a mohutnost hudby (i symfonického orchestru) je zachována v plné síle původního originálního provedení. High-fidelity In-Ear sluchátka jsou určena pro poslech špičkových nahrávek z audiofilních přehrávačů, přenosných i domácích, pro živý, vyvážený zvuk s výbornou izolaci od okolního hluku s dokonalou, podrobnou reprodukcí a vynikající prezentací nízkých kmitočtů. Udivující je dokonalost zvukového a akustického projevu vzhledem k miniaturním rozměrům.

Dalším kladem modelu IE 800 S je rozšířená nabídka přikládaných propojení o kabel s čtyřpólovým jackový symetrickým konektorem Pentaconn 4,4 mm nebo symetrickým s 2,5 mm konektory. V setu je i standardní kabel s nesymetrickým 3,5 mm jackem. Celý set sluchátek i kabelů byl vyvinut v Německu a je zde i ručně vyráběn. Luxusní vzhled podtrhuje i matně černý povrch na supertvrdých, keramických ozvučnicích sluchátek, odolávajících poškrábání. O precizní kontakt v uchu, dokonalou slyšitelnost a maximální pohodlí poslechu pečují zcela nové adaptéry vyrobené z materiálu Comply. Ty se přizpůsobí tvaru každého ucha. Sluchátka přichází na trh v novém koženém pouzdře pro snadné a bezpečné uchování sluchátek v době, kdy je nepoužíváte.


Vlastnosti a benefity:

High-fidelity ear-canal sluchátka pro živý, vyvážený zvuk a maximálně možnou pasivní izolaci od okolního hluku

Výjimečným způsobem inovovaná akustika sluchátek a vylepšený přenos basových tónů

Výběr ze tří dodávaných kabelů včetně symetrických s konektory 4,4mm Pentaconn, 2,5mm konektory nebo nesymetrického se standardním 3,5mm jackem

Originální Sennheiser 7mm reproduktor

Patentovaná tlumící dvoukomorová (D2CA) absorbující technologie

Ergonomický design adaptérů z paměťové pěny Comply™ zaručující dokonalé utěsnění každého zvukovodu, izolaci od okolního hluku a mimořádné pohodlí i při dlouhém poslechu

Dvojitá ochranná síťka zabraňující vlivu okolí na reproduktor. Možnost snadného čištění přikládaným nástrojem.

Nový, matně černý vzhled keramických ozvučnic

Nové, prémiové kožené pouzdro

Vyvinuto a ručně vyrobeno v Německu

2 roky záruka

Obsah balení:

Sluchátka IE 800 S

Kabely: 3,5 mm, 2,5 mm, 4.4 mm Pentaconn jack

Adaptéry: 3x silikonové velikosti S, M, L, 3x paměťová pěna Comply velikosti S, M L

Manuál

Kožené pouzdro

Mikrovláknová útěrka

Technické parametry

Frekvenční rozsah 5 - 46.500 Hz
Harmonické zkreslení (THD): 0,06 % (1 kHz, 94 dB) 
Akustický tlak 103 dB ( 1 Vrms )
Jmenovitá impedance 16 Ohm
Délka kabelu 1,2 m
Konstrukce in ear canal dynamická
Hmotnost 8 g
Obsah balení: Adaptery: S,M,L 3 x paměťová pěna Comply S,M,L
Manual
Kožené pouzdro
Mikrovláknová útěrka

Máte dotazy? Napište nám ...