Sennheiser IE 80 S - černá
  • Doprava zdarma

Sennheiser IE 80 S - černá

Výrobce: SENNHEISER

Audiofilní sluchátka IE 80 S jsou zvukově doladěným nástupcem modelu IE 80, který byl dlouho zcela nekompromisní špičkou mezi drobnými sluchátky k přenosným přehrávačům.

Barevné varianty
Skladem
9 100 Kč
394,30 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento model je určen pro majitele špičkových přenosných přehrávačů. IE 80 S jsou současnou vlakovou lodí exkluzivní řady IE, mají dynamické reproduktory se silnými neodymiovými magnety a speciálně řešenou ozvučnici. Audiofilní zvuk z drobných sluchátek je šířen přímo do zvukovodu. V nabídce ušních adaptérů je i nový model z paměťové pěny Comply. Díky této konstrukci je tlumení velmi účinné a vnímání okolního hluku je potlačeno až o 26 decibelů. Proto můžete vychutnat mimořádné množství detailů, velmi přesnou reprodukci a množství nízkých kmitočtů, celkově mimořádně živý a věrný zvuk i vhlučném prostředí. V nabídce funkcí je i možnost regulovat i prezentaci hlubokých tónů, mechanickou změnou vnitřního objemu sluchátkové mušle, nikoli elektrickou cestou. Pro dlouhodobě spokojené užívání těchto audiofilních sluchátek je, kromě pevné ozvučnice s kovovým vzhledem, v možnostech i jednoduchá výměna kablíků. Lze zakoupit i výrazně kratší kabel. Profesionální vedení kablíků za uchem zcela odstraňuje problém mikrofonního efektu a proto není slyšet mechanické pohyby kabelu při chůzi či jako vliv větru. Sluchátka jsou dodávána s exkluzivním pevným pouzdrem a s výrazně rozšířenou sadou odlišných ušních adaptérů z různých materiálů, promyšlené konstrukce a v různých velikostech. Získáte také jemný nástroj na čištění sluchátek a nastavování úrovně basů.

Vlastnosti

Dynamický reprodukční systém se schopností mimořádné zvukové přesnosti a čistotyVelmi odolná konstrukce s možností výměny kabelůMožnost ručně regulovat množství nízkých kmitočtů v reprodukci mechanickou změnou obsahu ozvučniceKompatibilní se všemi kvalitními přenosnými přehrávači (iPod, iPhone, iPad atd.)Excelentní tlumení vnímání okolního zvukuAdaptéry i z paměťové pěny Comply

Obsah balení

Sluchátka IE 80S
Transportní pouzdro s odvlhčovací solí
Rozšířený set ušních adaptérů
Nástroj na čištění a regulaci frekvenční charakteristiky
Klip na kabel
Ušní háky

Technické parametry

Frekvenční rozsah 10 - 20.000 Hz
Harmonické zkreslení (THD): < 0,1 % 
Délka kabelu symetrický 1,2 m
Jmenovitá impedance 16 Ohm
Hmotnost 5 g
Konstrukce in ear canal dynamická
Sluchátkový konektor jack 3.5mm, rovný
Akustický tlak 116 dB (1 kHz / 1 VRMS)

Máte dotazy? Napište nám ...