Sennheiser HD 820 - černá

Sennheiser HD 820 - černá

Výrobce: SENNHEISER

Nová uzavřená circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka, která mění ustálená pravidla. Tato uzavřená sluchátka vytvořila nový etalon pro pojem audiofilní zvuk z uzavřeného typu sluchátek. Jde o uzavřená sluchátka s nejtransparentnějším zvukem na světě.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Produktový příběh

Vášniví milovníci kvalitního zvuku chtěli mít možnost poslouchat hudbu i v méně příznivém prostředí. Nejkvalitnější sluchátka však byla vždy otevřená a proto v hlučném prostředí omezeně využitelná. To však platilo jen doposud. Po sedmdesátileté historii určování vývoje v audiofilním poslechu zvuku Sennheiser náhle změnil ustálené zvyklosti. Vytvořil HD 820. Nová circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka, která změnila ustálená pravidla. Tato uzavřená sluchátka vytvořila nový etalon pro pojem audiofilní zvuk z tohoto typu sluchátek. Jde o uzavřená sluchátka s nejtransparentnějším zvukem na světě. Toto unikátní prvenství docílila tato sluchátka speciální inovací. Okolo každého kruhového měniče jsou umístěny speciální skleněné kryty. Tyto konkávní (vyduté) odrazivé plochy směrují zvukové vlny ze zadní části reproduktoru do absorbéru, který minimalizuje rezonance.

Tento audiofilní produkt značky Sennheiser, výsledek německého výzkumu, je vyráběn s mimořádnou pozorností pro každý detail. Náušníky jsou vytvořeny z nealergické syntetické kůže a mikrovlákna v náplni polstrování izolují posluchače od okolního hluku. Stříbrem potahované OFC kabely a masivně pozlacené konektory zabezpečují dokonalý průchod elektrického signálu. Robustní kovový most s vlastním vnitřním tlumením dotváří promyšlenou koncepci neopakovatelně kvalitního poslechu do posledního detailu. Tato ultimátní, referenční reprodukce je umožněna také připojením k Sennheiser HDV 820, zesilovači pro dynamická sluchátka. Svojí zcela symetrickou signálovou cestou a extrémně nízkým harmonickým zkreslením jsou perfektní dvojicí pro poslech té nejvyšší možné kvality. Zvláště pokud je toto audiofilní duo propojeno speciálně vyladěným symetrickým kabelem s nízkou kapacitancí (druh elektrického odporu). Jak HD 820, tak HDV 820 jsou osazeny konektory odpovídající novým standardům pro symetrické propojení konektory Pentaconn. Toto propojení vykazuje nižší odpor něž všechny dosavadní sluchátkové konektory a díky tomu dosahují minimálního zkreslení a více transparentnější reprodukce zvuku té nejvyšší audiofilní referenční kvality.

Vlastnosti a benefity:
Audiofilní zvuková kvalita dostupná jak v tichu domova, tak i v hlučnějším prostředí
Nová reference pro uzavřená sluchátka
uzavřená circum-aurální dynamická stereofonní sluchátka
Výběr ze tří dodávaných kabelů včetně symetrických s konektory 4,4mm Pentaconn a XLR-4 nebo nesymetrického se standardním 6,4mm jackem
Zcela přirozený poslechový zážitek realistického zvukového pole s mizivou/nevnímatelnou rezonancí
Sklem zakryté sluchátkové mušle umožňují pohled na reproduktor a současně svým propočteným konkávním tvarem směrují kmitočty zadní stěny reproduktoru na vrstvu absorbéru.
Tato technologie revolučním způsobem minimalizuje zkreslení reprodukce.
Ručně vyráběné náušníky obsahují vysoce kvalitní mikrovlákna
Kovový sluchátkový most obsahuje vnitřní tlumící konstrukci
Speciálně vyladěný symetrický kabel s nízkou kapacitou a přesně zvolenou impedancí
Nové, prémiové dřevěné pouzdro
Vyvinuto a ručně vyrobeno v Německu
2 roky záruka

Balení obsahuje
Sluchátka HD 820, uzavřená, dynamická
Kabel s konektorem jack 6,35 mm, nesymetrický
Kabel s konektorem Pentaconn 4,4 mm stereo jack, symetrický
Kabel s konektorem XLR-4, symetrický
USB paměť (SD-U16L) s rozšířeným návodem k použití (PDF) a naměřenou frekvenční křivkou difuzního pole
Luxusní dřevěné pouzdro
Utěrku z mikrovlákna

Technické parametry

Harmonické zkreslení (THD): ≤ 0.02 % (1kHz, 100 dB SPL)
Jmenovitá impedance 300 Ω
Délka kabelu 3 m
Frekvenční rozsah 12 - 43.800 Hz (-3 dB), 6 - 48.000 Hz (-10 dB)
Hmotnost 360 g bez kabelu)
Konstrukce dynamická, uzavřená, circum-aurální
Akustický tlak 103 dB (1 kHz, 1 Vrms)

Máte dotazy? Napište nám ...