Ruark R5 - Soft Grey / šedá látka
-17%
Ušetříte5 200 Kč
  • Doprava zdarma
  • Akce do vyprodání zásob

Ruark R5 - Soft Grey / šedá látka

Výrobce: Ruark Audio

Elegantní a inteligentní hudební systém R5 s výborným stereo zvukem, bluetooth AptX přijímačem, CD přehrávačem, připojení pro TV, možností stremování hudby skrze českou aplikaci, SmartRadio Tunerem i internetovým rádiem a 90W zesilovačí ve třídě AB.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 29 990 Kč
24 790 Kč
1 035,02 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Navrženo pro zvuk

Ať už chcete bezdrátově streamovat nebo chcete připojit gramofon či televizi, R5 to má pokryté. Pro přímé streamování poskytuje přijímač Bluetooth aptX HD R5 vyšší kvalitu CD než kompatibilní zařízení a díky širokopásmovému připojení budete mít přístup k internetovým rozhlasovým stanicím po celém světě a nekonečné knihovně hudby prostřednictvím služeb jako Spotify, Amazon Music, Deezer a Tidal. Navíc s analogovými i digitálními vstupy je také snadné připojení a užívání dalších zařízení. 

Dokonalý vizuální design o který se postarala firma Ruark Audio zcela jistě zaujme všechny příznivce retro stylu a zároveň ty, kteří si libují v moderní technologii. R5 využívá vysokokapacitní lineární napájecí zdroj a se zesilovači třídy AB a ekvalizací dělá z tohoto produktu dokonalou volbu pro hifi nadšence.


Synchronizace zvuku & intuitivní ovládání

Díky svému výkonnému zvuku R5 naplní vaši místnost hudbou, ale díky svým funkcím  je snadné bezdrátové propojení a synchronizace s našimi dalšími modely s internetem. Zkrátka vám poskytnou synchronizovaný zvuk, kamkoli jej budete chtít. Propojení a synchronizace s jinými jednotkami znamená, že si můžete úroveň zvuku přizpůsobit svému domovu přesně podle svých představ, takže ať už chcete odpočívat nebo se bavit, s R5 můžete dělat toto a ještě více.

Ochranná známka RotoDial řadič poskytuje úhledný ovládací systém, který se snadno používá a stejně jako vlajková loď R7, R5 také obsahuje odpovídající dálkový ovladač, který přesně zrcadlí hlavní ovladač. Díky vynikající rádiové komunikaci nemusí být dálkové ovládání během provozu namířeno a je umístěno na stole nebo v ruce a to z něj dělá ergonomickou radost. Pro zařízení iOS a Android je k dispozici také česká aplikace. To umožňuje plnou kontrolu nad R5 a je ideální pro správu nastavení a ovládání ve více místnostech.


Technické parametry

Zesilovač

Výstupní výkon 90 W (zesilovače třídy AB)
Reproduktory 2x 75mm Ruark NS+
1x 130 mm Long-throw subwoofer
DAC/ADC 32-bit, 112 dB
Radio DAB/DAB+, FM s RDS (87.5-108 MHz) a Internet Radio (10 předvoleb)
Bluetooth V4.0, SBC, AAC, A2DP, aptX
WiFi 802.11b/g/n; WPS2, WEP, WPA & WPA2
Streamování Spotify Connect, Amazon Music, Deezer, Tidal, atd.
Podporované formáty MP3, AAC, FLAC, WAV, WMA
Podporované formáty CD CD, CD-ROM, CD-R/RW
Vstupy 1 x analog RCA Cinch
1 x digitání optický SPDIF TosLink
1x sluchátkový 3,5mm Jack (6Ω)
1x USB 2.0
1x Phono (MM)
1x analog RCA Cinch
1x LAN Ethernet
Výstupy 1x analog RCA Cinch
Tónové korekce hloubky, středy, loudness, 3D audio
Spotřeba/st. by 13 W / 2 W
Rozměry 142 x 520 x 330 mm
Váha 9,5 kg

Máte dotazy? Napište nám ...