ROTEL RMB-1585 - černá

ROTEL RMB-1585 - černá

Výrobce: ROTEL

Více kanálový výkonový zesilovač třídy A/B s celkovým výkonem až 5x 200W na kanál, celkovým harmonickým zkreslením <0,03%, masivním napájením pomocí duálních toroidních transformátorů a štěrbinových kondenzátorů vyrobených v Británii.
Prodloužená záruka 4 roky

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vlajková loď

RMB-1585, nová vlajková loď od Rotelu, poskytuje jak mohutný výkon, tak propracovaný zvuk požadovaný těmi nejlepšími systémy domácího kina. S pěti kanály, z nichž každý je schopen vyprodukovat trvalý výkon 200 wattů při 8 ohmové zátěži (dohromady kilowatt výstupního výkonu!) RMB-1585 zvládne jakýkoli A / V systém bez ohledu na zatížení reproduktorů, nebo velikost místnosti. RMB-1585 však není charakterizován jen čistým výstupním výkonem. Je také shopen reprodukovat jak dynamiku hollywoodského trháku, tak hudební nuance akustických nástrojů a to jej odlišuje od jiných. Odkud pochází tato rovnováha? Je to přímý výsledek oslavované koncepce vyváženého designu značky Rotel, ve které se topologie obvodů a výběr dílů spojují ve snaze o zvukovou dokonalost. Stejně jako u všech výrobků Rotel začíná tato výkonnostní úroveň od napájení, založeném na duálních toroidních transformátorech, navržených a vyrobených společností Rotel. Kromě dodávky správného napětí a proudu do následujících usměrňovačů, regulátorů a kondenzátorů tyto transformátory slouží také jako kritický první stupeň filtrace pro příchozí střídavé napájení. Samotný tvar toroidu pevně definuje rozptyl magnetického pole, čímž je zabráněno jejich potenciálně negativnímu dopadu na kvalitu zvuku. Důkazem je také svitkový kondenzátor SlitFoil, což je vylepšená varianta konvenčního řešení. Pojmenování SlitFoil je odvozeno podle množství přesných řezů v hliníkové fólii. Tyto řezy, nebo „štěrbiny“ minimalizují vířivé proudy, které jinak snižují schopnost konvenčních kondenzátorů efektivně ukládat a dodávat energii. Napájení výstupní části RMB-1585 těží ze sestavy osmi britských kondenzátorů BHC Slit Foil, z nichž každý má kapacitu 15 000 µF. Navíc, každý kanál používá k zajištění stabilního napájení všech reproduktorů šest samostatných výkonových tranzistorů.


Dva ventilátory poskytují více než dostatečné proudění vzduchu pro správný odvod tepla. Tyto a další vysoce kvalitní komponenty byly pečlivě vybrány pro jejich významný příspěvek k lepší kvalitě zvuku a poté navzájem „vyladěny“ pro ještě další zlepšení zvuku.
RMB-1585 usnadňuje připojení do systému jak přes konektory RCA, tak i se symetrickým připojením přes třípinové konektory XLR.
Obecně lze RMB-1585 popsat jako „brutální“, který poskytuje plný kilowatt energie, ale je to také dodavatel nejjemnějších aspektů hudby, nebo filmového soundtracku. V obou případech byste měli pravdu. Také byste měli pravdu, kdybyste jednoduše uvedli, že RMB-1585 je odpovědí pro všechny, kteří hledají autoritativní a přesto jemnou kontrolu nad řadou reproduktorů podle vašeho výběru.

Technické parametry

Výstupní výkon 5 x 200W
Celkové harmonické zkreslení < 0,03%
Intermodulační zkreslení < 0,03%
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100k Hz (± 0.5dB)
Impedance reproduktorů minimálně 4Ω
Odstup signál/šum 116 dB
Vstupní citlivost Symetrické 50kΩ
Nesymetrické 12kΩ
Příkon 1100W
Rozměry ( š x v x h ) 431 x 237 x 454 mm
Hmotnost 36 kg
Provedení černá / stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...