REVEL CONCERTA2 F35 - černá
  • Doprava zdarma

REVEL CONCERTA2 F35 - černá

Výrobce: REVEL

REVEL CONCERTA2 F35 je 2,5 pásmová reprosoustava s zadním duálním basreflexem s doporučeným výkonem zesilovače od 30 do 180 W při impedanci 6 Ω. Osazena je třemi 5,25" (133cm)  kuželovými reproduktory s eloxovanou hliníkovou membránou pro nízké a střední frekvence a vysokotónovým reproduktorem umístěným v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou na pryžovém závěsu.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
62 490 Kč
2 668,73 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

2,5-pásmové sloupové reprosoustavy, 3 x 5,25"

Sloupové 2,5-pásmové reprosoustavy REVEL F35 z řady Concerta2 s elegantním designem, byly navrženy tak, aby poskytovaly zvuk s maximální přesností a realitou v širokém frekvenčním rozsahu. Štíhlý design z nich dělá estetický solitér, který vynikne v každém moderně koncipovaném prostoru. F35 mají schopnost reprodukovat jakýkoliv hudební materiál s nekomprimovaným dynamickéhým rozsahem a nízkým zkreslením v celém slyšitelném spektru. Tyto vlastnosti rozšiřují jejich možnosti využití i pro nejnáročnější audio systémy, ať již v rámci stereo poslechu nebo v aplikacích domácího kina.

Konstrukci tvarované skříně tvoří vroubkované stěny z 19 mm silné MDF, vyztužené třemi výztuhami ve tvaru osmičky. Dva bassreflexové nátrubky mají vyustění na zadní stěně nad zlacenými šroubovacími reproduktorovými terminály které bez problémů umožňují připojení 4 mm holého vodiče, banánků i vidliček.


Dvě a půl pásma

každému z basových reproduktorů jsou přiřazeny mírně odlišné úkoly. Zatímco spodní reproduktory jsou vyhrazeny pouze pro basy, horní z trojice sice začíná na stejné nejnižší frekvenci, ale jeho horní dělící kmitočet zasahuje až do vyšších frekvencí, kde přebírá pásmo výškový reproduktor.

O basové a střední frekvence se starají tři 5,25" (133 cm) kuželové reproduktory s eloxovanou hliníkovou membránou (vyrobenou z Micro-Ceramic Composite (MCC), což je hliníková vrstva vložená mezi vrstvy keramiky). Největší výhodou takového materiálu je, že je pevnější, takže při pohybu wooferu nedochází k deformaci a významně se se snížuje zkreslení v basovém spektru.

Vysoké frekvence má na starosti modifikovaný vysokotónový reproduktor umístěný v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou na pryžovém závěsu, doplněnou pro dosažení vyrovnaných směrových charakteristik difuzorem fungujícím jako akustická čočka. Inženýři společnosti Revel využívají při návrhu reproduktorů nejmodernější nástroje pro počítačové modelování k optimalizaci všeho, co ovlivňuje výkon. Laserová analýza výsledných prototypů potvrzuje ideální symetrii, která vede ke snížení zkreslení a lepší kvalitě zvuku. Takto navržené výškové reproduktory s nízkou rezonancí zlepšují linearitu a konzistenci v oblasti výhybky. Patentovaný design zvukovodu výrazně zlepšuje odezvu mimo osu a zlepšuje tak konzistentní výkon v širším poslechovém prostoru. Dělící kmitočet výhybky je optimálně vypočítán na 575 Hz a 1,8 kHz. Reproduktory jsou kryty odnímatelnou magnetickou mřížkou z průzvučné tkaniny  Concerta2 F35 se dodávají s pryžovými podstavami které mají uprostřed otvor se závitem pro instalaci hrotů (součástí dodávky).


PŘEDNOSTI

  •  Návrh a technologie odvozené od oceňovaných reproduktorů Revel řady Performa3
  •  3 x woofer 5,25" s eloxovanou hliníkovou kuželovou membránou
  •  Tweeter 1" hliníkový v mělkém zvukovodu s akustickou čočkou
  •  Počítačově optimalizované umístění a integrace reproduktorů v ozvučnici
  •  Žádné viditelné upevňovací prvky na předním, horním nebo bočním panelu
  •  Magnetické mřížky s broušenými kovovými logy

ODKAZY

Hodnocení - Roy Gregory - HiFi+:

"... Vypadá to, že pro zákazníkům nakupujícím v cenovém rozpětí 1 500 GBP hrozí vážné riziko, že dostanou podstatně více než by ceně odpovídalo. Ať tak či onak, tohle je opravdu hudebně působivý balíček...."

WHAT HIFI - pět hvězdiček

"...V této ceně není mnoho reprosoustav, o kterých bychom mohly tvrdit, že je poslech hudby stejně zábavný jako s Revel Concerta F 35. Je to jejich mimořádný talent, díky kterému si po zásluze vysloužily maximální možné ohodnocení pět hvězdiček..."


Technické parametry

Typ 2,5 pásmová regálová reprosoustava 2x zadní bassreflex
Středobasový / Basový měnič 3 x 5,25"(165 mm), hliníková membrána
Výškový měnič 1" (25 mm), hliníková kalota s mělkým zvukovodem a  a akustickou čočkou
Jmenovitá impedance 6 Ω
Dělící frekvence 575 Hz, 1,8 kHz
Repro terminály single - wiring
Doporučený výkon zesilovače  30 - 180 W
Frekvenční rozsah -3 dB 55 Hz - 25.000 Hz
Citlivost 90,0 dB
Hmotnost 18,6 kg
Rozměry (š x v x H)  215 x 1026 x 275 mm
Barevné provedení černý klavírní lak
bílý klavírní lak

Máte dotazy? Napište nám ...