REL T/9i - černá lesklá

REL T/9i - černá lesklá

Výrobce: REL

Největší model aktivního subwooferu z řady T/i s jedním 254 mm aktivním reproduktorem, jedním 254 mm pasivním zářičem a vestavěným zesilovačem 300W. Basové jednotky modelové řady T/i přináší špičkové kompaktní řešení reprodukce nejnižších frekvencí. Basové reproduktory modelové řady T vyzařují zvuk čelní stranou, větší modely jako T/i7 nebo T/i9 mají navíc pasivní membránu vyzařující směrem k podlaze. Zapojení do systému umožňuje vysokoúrovňový nebo linkový vstup a samostatný vstup pro basový kanál v systému domácího kina LFE(Theater Reference). Výkon pro reproduktor dodává analogový výkonnový zesilovač ve třídě AB. Více jak sto tisíc dosud vyrobených jednotek potvrzuje vysokou provozní spolehlivost, která položila základ úspěchu této řady po celém světě. Řada T získala bezpočet ocenění za zvukovou kvalitu a je cenově dostupným dokonalým řešením nejen pro oblast domácího kina, ale pro stereofonní sestavu. Basové jednotky REL s reproduktory s ultra dlouhým zdvihem membrány řeší zdánlivě nemožnou kombinaci kompaktních rozměrů a vysokého výkonu na hlubokých basech.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejvyšší model z řady T/i
Výkonný T/9i

U RELu mají dlouholetou tradici v konstrukci a výrobě kvalitních a výkonných basových jednotek, a tak jejich top model nabízí mohem více, než je běžné v této kategorii.

Spojení 10” basového reproduktoru s lehkou kompozitní membránou a stejné 10” T/i pasivní membrány vytváří nejen rychlé hluboké nárazy slam and attack, ale v případě potřeby je schopen sledovat i nejjemnější pasáže. Velkým akustickým výkonem je T/9i ideální pro doplnění podlahových reprosoustav ve středně velké až velké místnosti. Výkonný, šokující, a krásný.

Představuje se nová konstrukce
Kompletně přepracovaná vlajková loď

T/9i přináší víc než jenom velký výkon. Změny v konstrukci nastartovali vylepšené reproduktory a nové provedení. Váha krásné skříně vzrostla proti předchůdci o 1.8 kg. (4 lbs). Rychlost nových reproduktorů si vyžádala silněší stěny skříně a lepší vyztužení, aby se jemné zvukové detaily neztratily dříve, než se dostanou k posluchači.

Velký Sub, Velký Zesilovač
The Brains Behind the Brawn

Subwofery REL jsou uznávané pro jejich vstupní filtry a robustní zesilovače. Výkonné zdroje s velkými toridními transformátory a spolehlivá konstrukce vyústily v jedno z nejlepších vyráběných ozvučení. 

Nulová komprese signálu v bezdrátovém přenosu
Představuje se Arrow™
Systém bezkompresního bezdrátového přenosu signálu Arrow™ rychle roste do průmyslového lídra na trhu bezdrátových technologií. Navazuje na osvědčený a uznávaný bezdrátový systém LongBow™. Arrow nabízí stejné možnosti připojení jako přímé kabelové připojení subwooferu, ale za rozumnou cenu umožní umístit basové jednotky i ve vzdálených koutech místnosti, aniž by vzhledově rušily propojovací kabely např. podle skleněné stěny nebo na dřevěné podlaze.


Technické parametry

Systém aktivní
dopředu vyzařující aktivní reproduktor
dolu vyzařující pasivní membrána
Basový reproduktor 1x 254 mm (10") s kovovým košem
Pasivní zářič 1x 254 mm ( 10")
Dolní mezní kmitočet 28 Hz - 6 dB v místnosti
Vstupy 1 x Vysoká úroveň L/R Neutrik Speakon
1 x LFE RCA- Cinch
1 x linka RCA-Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Regulace citlivosti 80 dB
Změna fáze 0 / 180°
Výstupní výkon 300 W (RMS)
Zesilovač Analogový ve třídě A/B
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 18,7 kg
Rozměry (š x v x h) 330 x 387 x 407 mm
Provedení černé v klavírním lesku
bílé v klavírním lesku
Příslušenství Síťový kabel
Neutrik Speakon Interconnect + 10 m kabel
Ovládací manuál

Máte dotazy? Napište nám ...