REL Classic 98 55" Hisense 55E7KQ
  • Novinka
  • Doprava zdarma

REL Classic 98 55" Hisense 55E7KQ

Výrobce: REL

Classic 98 zaujímá v panteonu REL výrazné místo. I když není součástí žádné běžné řady produktů REL, je to své vlastní řešení pro každého, kdo vlastní a miluje vintage audio.S různými aspiracemi nabízí Classic 98 trochu měkčí dotek a přináší široký koberec basů zaplňujících místnost. I když to může nahradit dotek rychlosti, čistoty a nejhlubších basů, kterými jsou známé naše standardní modely, jako je T/9x, kompenzuje to svou příjemnou vřelostí. Classic 98 vás láká, abyste si pustili desku, nalili si oblíbený nápoj, posadili se do pohodlného křesla a odpočinuli si při hudbě. Jeho klasická přírodní ořechová dýha a moderní styl z poloviny století doplňuje širokou škálu dekorů. Je také snadné jej umístit a používat. Jeden recenzent to trefně nazval „nejvyšší provinilou radostí audiofilů“.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
36 990 Kč
1 544,39 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Classic 98

MODERNÍ REL Z POLOVINY STOLETÍ

Classic 98 zaujímá v panteonu REL výrazné místo. I když není součástí žádné běžné řady produktů REL, je to své vlastní řešení pro každého, kdo vlastní a miluje vintage audio zařízení nebo jeho moderní ekvivalenty, které nazýváme retro. S různými aspiracemi nabízí Classic 98 trochu měkčí dotek a přináší široký koberec basů zaplňujících místnost. I když to může nahradit dotek rychlosti, čistoty a nejhlubších basů, kterými jsou známé naše standardní modely, jako je T/9x, kompenzuje to svou příjemnou vřelostí. Classic 98 vás láká, abyste si pustili desku, nalili si oblíbený nápoj, posadili se do pohodlného křesla a odpočinuli si při hudbě. Jeho klasická přírodní ořechová dýha a moderní styl z poloviny století doplňuje širokou škálu dekorů. Je také snadné jej umístit a používat. Jeden recenzent to trefně nazval jako „nejvyšší provinilé potěšení audiofila“.

PŘIKÝVNUTÍ IKONICKÉMU DESIGNU

Classic 98 kanálů esence našich proslulých 10” designů směřujících dolů z konce 90. let. Bohatá, přírodní ořechová dýha vyzařuje teplo a autentičnost, připomínající stereo zařízení z poloviny století. Zaoblená křivka, zvýrazněná jemnou odhalovací linií, představuje moderní řemeslné zpracování a zároveň respektuje dřívější design. Zadní panel zesilovače s hedvábným stíněním z bílého zlata a kontrastními knoflíky evokuje vzpomínky na éru, zatímco lesklé černé logo umístěné na matném pozadí dodává současný nádech.

Reproduktor

The Heart of Classic 98: 10” downfiring driver, vytvořený naší tradiční technikou papírového kužele, oživuje vintage REL zvuk. Tento měnič, zkonstruovaný tak, aby zvládl množství výkonu nabízeného v Classic 98, zajišťuje zvuk, který není jen silný, ale také čistý a hluboce rezonující. Zatímco Classic 98 zachovává estetiku našich historických modelů, hraje hlasitěji a hlouběji a nabízí zvukový zážitek, který spojuje spolehlivost a technologii moderních REL s retro vzhledem a zvukem.

Paper Cone Mastery: Za tepla lisovaný, lehký papír tvoří vnější 2/3 kužele. Vnitřní kryt je prémiový vzduchem sušený papír, který zpevňuje řidiče a umožňuje Classic 98 překonat mnoho našich produktů z minulosti. Přírodní butylový rám vytváří jemnou, dobově správnou dynamiku, která vydrží.


Neomezená síla moudře využívaná

Zesilovač Excellence: V 90. letech byla nabídka 300W zesilovače za dostupnou cenu významnou výzvou. Dnes jsme využili jeden z našich nejnovějších návrhů zesilovačů – vysokoproudý, bleskově rychlý zesilovač třídy D. Tato moderní síla je nejen dynamická, ale je také důkazem našeho závazku poskytovat špičkový výkon bez kompromisů v oblasti cenové dostupnosti.

High-Level Connectivity & Filters : Tento výkonný přístroj jsme spárovali s High-Level konektivitou a moderní technologií vstupních filtrů. Tyto filtry s rychlou odezvou 8 ms jsou intuitivní a účinné. A pokud jste přemýšleli o starých, matoucích ABC filtrech, dobře, některé věci je lepší nechat v minulosti! Abychom zážitek ještě vylepšili, začlenili jsme jedinečné verze limiterů LimitLess™ a Perfect Filters™, které zajišťují, že zesilovač Classic 98 je harmonickou směsí moderny a vintage.

Výraznou dokonalost

V rámci produktové řady REL si Classic 98 vytváří své jedinečné místo, jehož cena je těsně pod T9/x. Zatímco oba modely představují vzor špičkového výkonu, nabízejí odlišné zážitky. Classic 98 je navržen pro milovníky, kteří touží po vintage REL zvuku a stylu, který nabízí nostalgickou cestu zpět do zlatého věku sterea, přesto je naplněn pokroky a spolehlivostí moderních technologií.

T9/x je naproti tomu ztělesněním síly a hloubky, zabalené do elegantního moderního designu. Je přizpůsobený pro ty, kteří hledají špičkový výkon, je to všestranný adept na poskytování jak v hudbě, tak v prostředí domácího kina, což zajišťuje komplexní zvukový zážitek. Pro ty, kteří mají zálibu v čistě domácím kině, je naše Serie HT správnou volbou. Je vytvořen pro špičkový výkon 0,1/LFE a je ztělesněním filmového pohlcení, které zajišťuje, že každá scéna bude cítit stejně dobře, jako ji vidíte.
 
Bezdrátové připojení

Jádrem naší značky je závazek posouvat hranice. Naše bezdrátová technologie je toho důkazem a vede v oboru jak v inovacích, tak ve výkonu. Neupřednostňujeme pouze dynamický rozsah; zajišťujeme, že je dodáván s nulovou kompresí. Výsledkem tohoto nasazení je špičková kvalita zvuku ve spojení s uživatelsky přívětivým ovládáním.

Pro Classic 98 jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout dvě špičkové bezdrátové možnosti přizpůsobené různým potřebám:

  • AirShip II, vytvořený pro naše referenční modely, je majákem pokročilé bezdrátové technologie. Pracuje na frekvenci 5,8 GHz a podporuje připojení na vysoké úrovni i .1/LFE, a to i současně. To zajišťuje špičkový divadelní výkon, takže je volbou pro ty, kteří požadují to nejlepší.
  • HT-Air MKII nabízí elegantní a cenově výhodné bezdrátové řešení, které je příklonem k našim modelům HT. Vysílá na frekvenci 5,8 GHz a bezchybně přenáší buď stereo nízkoúrovňové signály nebo signály .1/LFE bez komprese. Nicméně stojí za zmínku, že High-Level Connectivity není podporována s HT-Air MKII.

Technické parametry

Systém aktivní
Uzavřená ozvučnice, aktivní měnič zespodu
Basový reproduktor 10 palců (250 mm) Upravená buničina na papíře,
 obrácený kužel směřující dolů, ocelové šasi
Dolní mezní kmitočet (-6 dB) 27 Hz v místnosti
Vstupy Hi Level Neutrik Speakon
 Low Level RCA
 LFE RCA
Bezdrátové připojení HT-Air MKII Wireless
nebo AirShip II, prodává se samostatně
Výstupní výkon 300 W (RMS)
Zesilovač Třída D
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 22 kg
Rozměry (š x v x h) 350 mm x 470 mm x 298,5 mm
Provedení ořechová dýha
Příslušenství Síťový kabel
Neutrik Speakon Interconnect + 10 m kabel
Ovládací manuál

Máte dotazy? Napište nám ...