SUPRA LoRad 2,5 SPC CS-EU 10-16A (C13) - 1m
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

SUPRA LoRad 2,5 SPC CS-EU 10-16A (C13) - 1m

Výrobce: SUPRA Cables

Špičkový síťový kabel s postříbřenými vodiči z limitované edice vyrobené ke 40. výročí založení firmy. Osazený vysoce kvalitními firemními koncovkami se zlacenými kontakty. Přívodní koncovka SCHUKO, výstupní C13. Kvalitní 100% stíněný vzájemně kroucený síťový kabel o průřezu 3x2,5mm2. LoRad znamená LOw RADiation (nízké záření). Konstrukce kabelů s tímto označením minimalizuje vyzařování a průnik jak elektrického, tak magnetického pole. Chrání tak okolí proti vyzařování z kabelu, stejně jako proti průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod. Nová konstrukce kabelu má zlepšené stínění, pružnost, pevnost a odolnost proti ohybu.Možnost dodání i v zákaznických délkách.

Délka kabelu
Skladem
2 299 Kč
95,38 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Každý nestíněný kabel vyzařuje směs rušení. Ta se přenáší na ostatní propojovací kabely a citlivé vstupní obvody zesilovačů. Kabel LoRad nepropouští téměř žádné pole, které by své okolí ovlivňovalo a snižuje zdraví škodlivou úroveň elektromagnetického pole v místnosti. Vyzařování je sníženo ve dvou stupních. Prvním je vnější stínění vodičů, které mnimalizuje střídavé elektrické pole vyzařované z kabelu a pronikající do kabelu. Tím se také potlačuje vysokofrekvenční rušení. Magnetické pole potlačuje pevné vzájemné zkoucení vodičů v malém stoupání. Konstrukce s stínění zároveň zabraňuje i průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod.
Výsledkem sníženého rušení je čistší zvuk, přesnější přechody a zlepšený zvukový prostor. Zvuk je detailněší. Pomocí těchto kabelů jsou rušivé signály potlačeny o několik dB, a ve zvuku se objeví více do té doby skrytých detailů. Vzhledem ke stále zvyšujícím se elektromagnetickému smogu v životním prostředí, jsou kabely s nízkým vyzařováním stále více potřebné i ze zdravotního hlediska, protože je prokázáno, že střídavé magnetické pole ovlivňuje růst buněk.
Největší rozdíl tohoto nového kabelu oproti předchozímu spočívá v použití polovodivého nylonu pro stínění. Ten zajišťuje dokonalejší stínění, vyšší pevnost v ohybu a tahu, vyšší odolnost vůči vnějšímu prostředí a nižší mikrofoničnost. Polovodivý nylon pro stínění byl v laboratorních testech vyhodnocen jako nejlepší materiál pro stínící vrstvu jak ze stínících, tak bezpečnostních parametrů. Kontakt se stínícím opletem zajišťuje vysoce flexibilní licna.
Kabel je vhodný pro připojení i audio komponentů s vysokých výkonem.

Technické parametry

Průřez 3 x 2,5 mm2
Vodiče 320 x 0,1 mm, postříbřená,
vysoce čistá měď OFC 5N 
Izolace 2 x PVC
Výplň přízový provázek
Připojení stínící fólie Vysoce flexibilní lanko
pocínovaná měď OFC 66 x 0,07 mm
Fixace vodičů a izolace Tkaná polyesterová páska
Stínění Tkaná polovodivá nylon/karbonová páska
Vnější plášť PVC - šedý
Impedance 6,8 Ω / km
Provozní napětí 110-250 V
Proudová zatižitelnost 10 A
Vnější průměr 11 mm
Hmotnost 172 g / m

Máte dotazy? Napište nám ...