Pro-Ject Phono Box DS2 USB - černý

Pro-Ject Phono Box DS2 USB - černý

Výrobce: Pro-Ject

High-endový gramofonový předzesilovač Pro-Ject pro MM a MC přenosky s přepínači na přední straně. Disponuje subsonickým filtrem a lineární RIAA ekvalizací. Kvalitní kovový kryt stínící vibrace a rušení. Krom analogového výstupu je k dispozici optický a USB výstup PCM až do 192 kHz nebo DSD 128. Disponuje 2x phono vstupem a 1x klasickým linkovým vstupem

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

High-endový gramofonový předzesilovač Pro-Ject pro MM a MC přenosky s přepínači na přední straně. Disponuje subsonickým filtrem a lineární RIAA ekvalizací. Funkce přepínají kvalitní spínací relé, přístroj má kvalitní kovový kryt stínící vibrace a rušení.
Phono Box DS2 USB je propracovaný předzesilovač pro gramofon využívajíci high-end řešení s rozdělenou frekvenční RIAA korekcí mezi pasivní a aktivní obvod. Přesná ultralineární korekce, přepínání zisku, nastavení vstupní impedance a kapacity umožňují optimálně přizpůsobit jakoukoliv MM i MC přenosku i nejvyšší třídy pro optimální výkon. Dva samostatné vstupy umožňují používat dva různé gramofony nebo různé kombinace raménka a přenosky s různými zvukovými vlastnostmi odpovídající preferovanému typu přehrávané hudby.

Nízkošumový a jitter free A / D převodník převádí analogový signál do digitálního formátu s vysokým rozlišením (PCM až 192 kHz nebo DSD 128). Přes USB výstup je možné nahrávat desky na jakýkoliv počítač. K dispozici je i linkový vstup pro digitalizaci zvuku z dalších zdrojů analogového signálu. Nechybí ani analogový výstup pro připojení k HiFi aparatuře. Phono Box DS2 USB má šasi z hliníku a kovu, které dává elegantní funkční vzhled a omezuje vliv mechanického nebo elektromagnetického rušení signálu.

Technické parametry

Vstupní impedance MM/MC 47 kΩ / 10,100,1 kΩ
Vstupní kapacita 100/220/320 pF
Odstup signál/šum 80 dB (pro zesílení 40 dB)
Zesílení 40/45/50/60/65 dB
Zkreslení < 0,02% 
Vstup / výstup Cinch (RCA) 
optický 
USB 
trigger 12 V
Tolerance RIAA 0,3 dB / 20 Hz - 20 kHz
Napájení externí síťový adaptér 18V / 500mA DC
Hmotnost 1,5 kg (bez zdroje)
Rozměry (š x v x h) 206 x 70 x 200 mm
Barevné provedení přední panel černý, stříbrný. 

Máte dotazy? Napište nám ...