Pro-Ject 6Perspex SB + (Gold Note Vasari Gold) ) - acryl

Pro-Ject 6Perspex SB + (Gold Note Vasari Gold) ) - acryl

Výrobce: Pro-Ject

Inovovaný model, s akrylovým základním soklem a plovoucím subšasi z umělého kamene - Corianu. Těžký talíř sendvičové konstrukce se otáčí na přesném invertovaném ložisku s keramickou kuličkou, které zaručuje vysokou horizontální stabilitu talíře. Motorek má tišší chod a přesnější otáčky díky řízení otáček z přesného střídavého generátoru (obdoba speed boxu). Gramofon je osazen přímým 9" high-end raménkem Pro-Ject 9cc Evolution. 6PerspeX DC je zcela prost kompromisů, a nabízí bezvýhradně perfektní zvuk. Zcela jednoznačně patří mezi nejlepší volby každého náročného posluchače. Dodává se s MM přenoskou Gold Note Vasari Gold 

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

6 Perspex DC - gramofon s plovoucím subšasi navržený pro 21. století.
Základní sokl vyrobený z antirezonančního průhledného akrylu stojí na třech individuálně výškově nastavitelných hliníkových kónických nožičkách s polymerovým (TPE tlumením. Na soklu je usazen motor a plovoucí subšasi s talířem a raménkem. Subšasi vyrobené z umělého kamene - Corianu je uloženo na třech magneticky odpružených závěsech. Magnetická "levitace" subšasi daleko lépe potlačuje přenos vibrací z podložky na subšasi než klasické uložení na pružinách. Přesné nastavení do vodrorovné polohy usnadňuje vestavěná vodováha. Převod otáček z tichého AC motorku na vnější obvod talíře zajišťuje silikonový řemínek. Inovovaný gerátor přesného střídavého proudu pro řízení motorku spolu s převodem přes velké poloměry zaručuje dokonalou stabilitu otáček talíře. Změna otáček 33/45 se provádí manuálním přehozením řemínku na větší průměr.
Akusticky inertní 2 kg těžký, přesně vyvážený talíř o průměru 300 mm vyrobený ze sendviče MDF a 4 mm tlustého vinylu je opatřen kovovou přítlačnou maticí pro desky (clamp). Talíř se otáčí na přesném invertovaném ložisku s nerezovou oskou uloženou na keramické kuličce a podložce, které zajišťuje jeho dokonalou horizontální stabilitu.
Pohon je doplněn firemním přímým 9" high-end raménkem 9cc Evolution. Kónická trubka raménka vyrobená z karbonových vláken účině potlačuje akustické rezonance. Pro vertikální i horizontální pohyb má raménko vysoce přesná (ABEC7) obrácená ložiska ze čtyř kalených nerezových jehel ve speciálním uložení. Pro optimální nastavení přítlaku vysoce kvalitních přenosek s hmotností od 4 do 14g je dodávána sada čtyř různých protizávaží (5 - 7,5g / 7 - 10g / 9 - 11g a 10 - 14g).
S přístrojem je dodáván kvalitní phono kabel Pro-Ject Connect it s konektory RCA délky 123 cm a plexi kryt.

Technické parametry

Rychlost - otáčky 33 nebo 45 rpm s manuální změnou
Kolísání otáček ±0,06 %
Rozptyl rychlosti ±0,5 % 
Systém pohonu  řemen
Motor  AC asynchronní
Talíř  300 mm, 2 kg
Raménko Pro-Ject 9cc Evolution 9"uhlíkové vlákno, EVO 
efektivní délka 230 mm,
efektivní hmota 8 g,
Přesah 18 mm
Odstup signál/šum -73 dB
Napájení  16 V, 4 W DC
Výstup Cinch (RCA).
Hmotnost  10,5 kg
Rozměry zavřený kryt (š x v x h)  460 × 183 × 365 mm
Rozměry otevřený kryt (š x v x h)  460 × 420 × 465 mm
Příslušenství Napáječ 16V/500 mA / DC,
RCA kabel, plexi kryt,
přítlačná matice gramodesky
bez přenosky - potřeba dokoupit!

Přenoska Gold Note Vasari Gold

Systém MM
Frekvenční rozsah 15 - 25 000 Hz
Přeslech 22 dB
Výstupní napětí 4 mV
Hrot Eliptický r/R  7,5 / 15,5 um
Poddajnost 10×10-6 cm/dyne
Doporučený přítlak 2 g
Indukčnost 500 mH
Impedance 1 000 Ω
Doporučená zátěž 47 kΩ
Magnet Alnico
Chvějka Hliníková trubička
Tělo přenosky Dural
Hmotnost přenosky 9,5 g

Máte dotazy? Napište nám ...