Polk Audio Monitor XT60 - černá

Polk Audio Monitor XT60 - černá

Výrobce: Polk Audio

Střední, dvoupásmová a sloupová / podlahová reprosoustava z modelové řady Polk Audio Monitor XT, která je osazena jedním 165mm středobasovým bi-laminátovým papírovými reproduktorem, jedním 25mm terylenovým High-Res Tweeterem a frekvenčním rozsahem 38Hz - 40kHz.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoké rozlišení

Celá řada Polk Audio Monitor XT maximalizuje váš požitek z filmů, hudby, televize nebo hraní her a to především díky výkonnému zvuku ve vysokém rozlišení s křišťálově čistými výškami a dokonale hlubokými basy s velmi nízkým zkreslením. Všechny reproduktory řady Monitor XT jsou vyrobeny s certifikací Hi-Res Audio, Dolby Atmos a DTS:X. Všechny reproduktory poskytují možnost bi-amp připojení, vyztuženou MDF ozvučnici s nízkou rezonancí, odnímatelné mřížky a kompatibilitu s nejnovějšími řadami AV receiverů na trhu. Řada Monitor XT se vyznačuje svými woofery s technologií Dynamically balanced s pasivními zářiči a výškovým reproduktorem z terylenového materiálu. Díky svému modernímu designu dokonale zapadnou do jakéhokoliv prostoru a za svou přijatelnou cenu nabízí opravdu skvělý zvuk, který značka Polk Audio nabízí.


  • Navrženo a designováno v USA

  • Dynamically Balanced technologie pro čisté střední pásmo

  • Vhodné i pro domácí kina díky certifikaci Hi-Res Audio

Proč Polk Audio?

Protože Polk Audio je na trhu od roku 1972 kdy jej společně založila skupina inženýrů a milovníků hudby s jedním jediným cílem – vytvořit ty nejlepší reproduktory i za přijatelnou cenu. I po 50 letech, stovkách tisíc reproduktorů a bezpočtu ocenění se firma Polk Audio i nadále soustředí na jeden cíl – vyrobit ten nejlepší zvuk pro všechny.


Technické parametry

Systém 2 pásmový sloupový- podlahový
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Terylenový High-Res Copulovitý Tweeter
Středobasové reproduktory 1 x 165 mm  (6,1/2'') Bi-Laminátové Papírové měniče
Pasivní Stralery 2x 203 mm (8'')
Frekvenční rozsah 38 Hz - 40 kHz
Doporučený výkon zesilovače 25 - 200W
Impedance 4 Ω
Citlivost 86 dB
Crossover frekvence 2200 Hz
Rozměry (Š x V x H)  190,5 x 925 x 230,8 mm
Hmotnost 9,07 kg

Máte dotazy? Napište nám ...