Polk Audio Monitor XT15 - černá

Polk Audio Monitor XT15 - černá

Výrobce: Polk Audio

Malá, dvoupásmová a regálová reprosoustava z modelové řady Polk Audio Monitor XT, která je osazena jedním 133mm středobasovým bi-laminátovým papírovými reproduktorem, jedním 25mm terylenovým High-Res Tweeterem a frekvenčním rozsahem 48Hz - 40kHz.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoké rozlišení

Celá řada Polk Audio Monitor XT maximalizuje váš požitek z filmů, hudby, televize nebo hraní her a to především díky výkonnému zvuku ve vysokém rozlišení s křišťálově čistými výškami a dokonale hlubokými basy s velmi nízkým zkreslením. Všechny reproduktory řady Monitor XT jsou vyrobeny s certifikací Hi-Res Audio, Dolby Atmos a DTS:X. Všechny reproduktory poskytují možnost bi-amp připojení, vyztuženou MDF ozvučnici s nízkou rezonancí, odnímatelné mřížky a kompatibilitu s nejnovějšími řadami AV receiverů na trhu. Díky svému modernímu designu dokonale zapadnou do jakéhokoliv prostoru a za svou přijatelnou cenu nabízí opravdu skvělý zvuk, který značka Polk Audio nabízí.


  • Navrženo a designováno v USA

  • Dynamically Balanced technologie pro čisté střední pásmo

  • Vhodné i pro domácí kina díky certifikaci Hi-Res Audio


     

Proč Polk Audio?

Protože Polk Audio je na trhu od roku 1972 kdy jej společně založila skupina inženýrů a milovníků hudby s jedním jediným cílem – vytvořit ty nejlepší reproduktory i za přijatelnou cenu. I po 50 letech, stovkách tisíc reproduktorů a bezpočtu ocenění se firma Polk Audio i nadále soustředí na jeden cíl – vyrobit ten nejlepší zvuk pro všechny.


Technické parametry

Systém dvoupásmový, zadní bassreflex
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Terylenový High-Res Copulovitý Tweeter
Středobasové reproduktory 1 x 133 mm  (5,25'') Bi-Laminátové Papírové měniče
Frekvenční rozsah 48 Hz - 40 kHz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 150W
Impedance 4 Ω
Citlivost 86 dB
Crossover frekvence 2200 Hz
Rozměry (Š x V x H)  165,1 x 269,2 x 182,4 mm
Hmotnost 4,08 kg

Máte dotazy? Napište nám ...