Pioneer VSX-832 - černá
  • Doprava zdarma

Pioneer VSX-832 - černá

Výrobce: Pioneer

Síťový AV receiver 5.1 s výkonem 130W na kanál, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio,  Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DLNA, TIDAL, Google Chromecast, DTS Play-Fi, AirPlay, internetová rádia, HDMI (4 in/1 out), HDCP 2.2, USB, FM tuner s RDS, Pioneer MCACC automatická kalibrace místnosti

Barevné varianty
Nedostupné
12 900 Kč
517,79 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento výkonný a sofostikovaný AV receiver nabízí možnost průchodu a upscalingu 4K Ultra HD videa, a to včetně 60Hz. Přehrává bezztrátové audio nahrávky ve vysokém rozlišení . A aby byl Váš zážitek ze systému domácího kina skutečně dokonalý je receiver VSX-832 vybavený pokročilou technologií kalibrace MCACC Room EQ , která pomocí přiloženého mikrofonu nastaví ideální zvukový projev a dokáže kompenzovat akustické nedostatky prostoru. Automaticky upravuje rozdíly ve velikosti reproduktorů, jejich poměrné vzdálenosti a úrovni a současně i ekvalizační průběh.

K receiveru VSX-832 lze snadno připojit libovolné zařízení. Připojte svůj iPod / iPhone přes AirPlay, Android smartphone přes MHL, nebo použijte Goggle Cast pro přehrávání hudby pro přehrávání ve vysokém rozlišení. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu jako nikdy předtím se Spotify Connect a internetové rádio vTuner. Nebo přehrávejte bezztrátové formáty FLAC, WAV, AIFF s vysokým rozlišením zvuku přes USB a DLNA.

V neposlední řadě oceníte možnost připojení dvou subwooferů které Vám umožní dramaticky vylepšit reprodukci nízkých kmitočtů.

Stejně tak můžete svou hudbu pohodlně streamovat pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth rozhraní, které je již ve standardu vestavěné. Bluetooth je plně kompatibilní s aptX formátem, který komprimuje audio soubory pro bezdrátový přenos bez ztráty kvality.

HDMI 2.0 - je poslední specifikací rozhraní HDMI, obsahují jej všechny nové modely AV receiverů 2016. Oproti předchozí verzi prošlapává cestu Ultra HD rozlišení 4K (2160p), které dosahuje čtyřnásobku full HD 1080p. Nová specifikace je samozřejmě zpětně plně kompatibilní se staršími.

Automatická MCACC kalibrace
 

Kromě základního modelu jsou všechny nové receivery vybavené vysoce sofistikovanou automatickou kalibrací (MCACC-Multi-Channel acoustic calibration), optimalizací nastavení na základě akustiky místnosti a rozdílů v umístění a kvalitě reprosoustav. Ta automaticky kompenzuje rozdíly ve vzdálenosti, velikosti a rozdílnému projevu reproduktorů v poslechovém místě a současně zajišťuje shodnou fázi signálu. Výsledkem je významně vylepšená reprodukce a pevné a čisté basy. VSX-832 je navíc ještě vybavený funkcí Subwoofer EQ function, která uživateli umožní měnit charakteristiku LFE signálu přímo z menu receiveru.Technologie 4K ULTRA HD Pass Through (průchod) a Upscaling (převzorkování)
VSX-832 je plně připraven pro průchod 4K Ultra HD video signálu, dokoce přepočítává nižší rozlišení na 4K Ultra HD (až po 60Hz). Navíc má díky I/P převodníku a Triple HD noise reduction dokonce nezanedbatelný vliv na kvalitu obrazu.
SPOTIFY CONNECT

Spotify Connect je technicky vyspělá funkce umožňující streaming hudby ze zařízení Spotify do AV přijímače a její přehrávání z reproduktorů. Na jednom zařízení můžete vybrat hudbu a na druhém zařízení ji poslouchat. Na mobilním zařízení stačí klepnout na tlačítko Play, spustit streaming a můžete poslouchat vysoce věrohodný zvuk z audio systému. Hudbu můžete ovládat také přímo z mobilního zařízení.


Streamujte s lehkostí
Chcete přehrávat hudbu ze zařízení iPod, iPhone nebo iPod touch? Funkce AirPlay umožňuje streamovat Vaší oblíbenou hudbu ze zařízení Apple do AV receiveru. Jsou-li používaná zařízení a AV receiver připojeny ke stejné síti Wi-Fi, zobrazí se automaticky ikona AirPlay. Tento AV receiver je také vybaven certifikací DLNA a Windows 8.1 takže přehrávání hudby z počítače PC, Mac nebo NAS serveru je velmi snadné.


Vyrobeno pro Vaše iZařízení
Certifikace Make for iPod, iPhone a iPad znamená, že Vaše Apple zařízení snadno připojíte a bez problémů si přehrajete Vaší oblibenou hudbu a filmy. Přední USB konektor umožňuje přímé připojení a také nabíjení baterie Vašeho zařízení.Vestavěné dvoupásmové Wi-Fi a Bluetooth
Pro stabilní a nepřerušované streamování souborů s vysokým rozlišením podporuje vestavěné Wi-Fi frekvence 5 GHz i 2,4 GHz. Snadno přehrává skladby z kompatibilních zařízení pomocí vestavěného Bluetooth. Tento AV receiver je vybaven A2DP a Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP). Mezi podporované kodeky patří SBC a AAC.Dálkové ovládání budoucnosti

Aplikace iControlAV5 umožňuje ovládání všech důležitých funkcí receiveru přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu a je k dispozici zdarma pro iOS a Android zařízení. Tato uživateli blízká aplikace je vybavená novou funkcí hudebního streamingu PUSH PLAYER firmy Pioneer, která zpřístupňuje hudební knihovny uložené v používaném zařízení. Přímo v aplikaci můžete vytvářet seznamy skladeb, které lze pak bezdrátově přenášet do receiveru.Energeticky efektivní nastavení
Všechny nejnovější AV receivery Pioneer jsou vybaveny novým energetickým úsporným režimem ECO, který snižuje spotřebu energie se zachováním kvality obsahu a zvuku. ECO Mode 1 je vhodný pro přehrávání disků CD, stereo audio souborů a internetového rádia. Energeticky účinnější ECO Mode 2 také pracuje s filmy, koncerty a dalším vícekanálovým obsahem.Přehrávání vícekanálových souborů s vysokým rozlišením

Zvuk ve formátech vysoké kvality o vzorkovacích kmitočtech 96 nebo dokonce i 192 kHz můžete přenášet přes rozhraní USB nebo síť LAN. Podporované audio formáty zahrnují WAV, FLAC, DSD a AIFF s vysokým rozlišením 192 kHz/24 bitů, jakož i zvukové soubory Apple Lossless 96 kHz/24 bitů přes rozhraní USB a síť LAN. Dokonce můžete přehrávat i nejnovější vícekanálové soubory WAV a FLAC.


Technické parametry

Audio

Počet kanálů 5.2
Typ zesilovačů třída D
Výkon (W) 130 W / kanál (6 Ω, 1 kHz, THD 0,9%, 1kanál)
Impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Podpora Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus/Dolby Pro Logic II
DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS96/24/DTS-HD Express/DTS Neo:6 5.1
DSD přehrávání ze sítě / USB (5.6 MHz / 2.8 MHz / 2 k)
DSD (SACD) přehrávání přes HDMI (2,8 MHz /5.1 k, 2 k),
Dolby Atmos Podpora 3.1.2 se Surround Enhancer (po aktualizaci)
Audio procesor Cirrus Logik (Quad Core)
DAC AK4438 - 24 bitů / 384 kHz
Vstupy 4 x HDMI
2 x USB (1 na předním panelu)
1 x audio digitál koaxiál
1 x audio digitál optika
2 x analogová linka
1 x ethernet
Bluetooth
Vstupní citlivost / impedance Analogová linka 200 mV / 47 kΩ
Výstupy 5 x repro
1 x HDMI ARC (Audio Return Channel)
1 x subwoofer
1 x sluchátka
Výstupní napětí / impedance Subwoofer pre out 1 V / 470 Ω
Frekvenční rozsah 10 Hz - 40 kHz (+1 / - 3 dB)
Tónové korekce Hloubky ± 10 dB (90 Hz)
Výšky ± 10 dB (7,5 kHz)
Odstup s/š 80 dB (linka IHF-A)
70 dB (phono IHF-A)
Sluchátkový výstup - výkon / impedance 85 mW (32 Ω, 10% THD)
/ 102 Ω
Kalibrace MCACC Auto Room Tuning
Phase Control, Subwoofer EQ (4 pásma)
Audio módy Advanced Sound Retriever (2 kanály)
Prostorové režimy Classical,Unplugged, Entertaiment show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front stage surround, Auto Surround
Tuner VKV FM(RDS) 87,5 - 108,0 MHz
AM 530 kHz - 1710 kHz
40 předvoleb

Video

Ultra HD průchod signálu, HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/36-bit,4K/60p/4:2:0/36-bit) ano
Podpora HD5R a BT.2020 ano
Ultra HD převzorkování (1080p na 4K) ano
Podpora 3 D ano
Deep Color (36-bit) ano

Síťové funkce

FireConnect pro multiroom Audio ano
Chromecast ano
Apple AirPlay Certified ano
Spotify, Tidal, Deezer, Tuneln ano
Wifi (Duální pásmo 2,4 / 5GHz) ano
Přehrávání Hi-Res Audio z USB / sítě-192kHz/24bit ALAC,AIFF, FLAC, WAV. DSD přehrávání 5,6/2,8 MHz ano

Bluetooth

Systém Verze 4.1+LE
Pásmo 2,4 GHz
Kompatibillní s profily A2DP 1.2
AVRCP 1.3
HOGP-Host (Client)
HOGP-HID Device (Server)
HID Service (HIDS)
Podpora SBC, AAC
Přenášený rozsah (A2DP) 20 Hz - 20 kHz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Dosah do 15 m přímo

Provozní vlastnosti

Podpora iControl AV5 Remote Control App (IOS/Android) ano
Nové grafické uživatelské rozhraní se System/Network Setup ano
Automatické vypnutí do pohotovostního režinmu HDMI Through ano
Sleep Timer ano
Uživatelsky přívětivé jednoduché dálkové ovládání) ano

Ostatní

Příkon - max / bez vybuzení
st.by průchozí / st.by
400 W / 40 W
2.8 W /0,15 W
Hmotnost 8,6 kg
Rozměry (š x v x h) 435 x 173 x 320,5 mm

Máte dotazy? Napište nám ...