Pioneer SX-S30DAB - černá
  • Doprava zdarma

Pioneer SX-S30DAB - černá

Výrobce: Pioneer

Síťový  stereo slim receiver SX-S30DAB 2x85W, 4 HDMI vstupy, DAB/DAB+ tuner, podporou internetových rádií , streamovacích služeb, i s možností poslechu z gramofonu. Bezdrátový přenos je zajištěn přes Bluetooth a Wi-Fi, vestavěný Chromecast (Android), Airplay(IOS)

Barevné varianty
Nedostupné
14 900 Kč
597,50 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hi-Fi stereo a Hi-Res síťový receiver SX-S30DAB nabízí komfortní způsob, jak přehrát veškerá moderní média: Streamování hudby v CD kvalitě z integrovaných hudebních služeb, jako jsou Tidal, Spotify a Deezer (vyžadováno předplatné), nebo poslech Hi-Res souborů přes DLNA síťový přehrávač. S receiverem SX-S30DAB můžete samozřejmě také objevovat webová rádia, kdy je obrovský výběr stanic na TuneIn, nebo vaši hudbu do systému streamovat z telefonu. Můžete také využívat vestavěné funkce Bluetooth, AirPlay nebo Google Cast (bezplatná aktualizace). Zkrátka, receiver SX-S30DAB byl navržen tak, aby vždy vyhovoval vašim potřebám. A díky integrované, výkonné dvoupásmové Wi-Fi nebudete potřebovat ani síťový kabel.

Receiver SX-S30DAB také dostane ten nejlepší z zvuk z vašeho televizoru, satelitního přijímače nebo Blu-ray přehrávače. Díky jeho čtyřem vstupům HDMI nabízí možnost připojení k mnoha zdrojům, a dokáže zpracovat všechny filmové zvukové formáty, kdy jejich signál převede na stereo a zvuk odešle na reproduktory přesně podle akustiky prostoru, kde je systém umístěn, samozřejmě včetně signálu pro subwoofer. Pro individuální korekci zvuku dle prostoru, slouží mikrofon kalibračního systému MCACC, takže receiver SX-S30DAB produkuje vždy ten nejlepší možný zvuk. A pokud se chystáte koupit UltraHD přehrávač, SX-S30DAB nabízí perfektní all-in-one konektivitu mezi přehrávačem a satelitní TV, s podporou full 4K a HDR.

A navíc, přestože se jedná o digitální high-tech receiver, konstruktéři nezapomněli ani na milovníky nostalgického zvuku vinylových desek, a proto je k dispozici také vstup phono. Receiver SX-S30DAB obsahuje klasické výkonové zesilovače třídy D s výkonem 80 wattů na kanál, které jsou dostatečně výkonné a kvalitní při použití těch nejvyšších nároků na reproduktory. A po další aktualizaci může SX-S30DAB distribuovat zvuk LP nebo jakékoliv jiné zdroje dokonce po celém domě. Nový výkonný multi-room standard FireConnect patří do neustále se rozrůstající rodiny kompatibilních přístrojů.


Streamingové služby a Internetové rádio
Poslouchejte hudbu, která se vám líbí. Využijte streamingové služby, jako jsou Spotify, TIDAL, a Deezer. Tento přístroj je také přednastaven pro poslech internetového rádia TuneIn nabízející více než 100 tisíc rozhlasových stanic. Užijte si bezplatné vysílání hudby, sportovních zpráv, nebo novinek z celého světa.
Připojte se k Google Cast, AirPlay, a Wi-Fi
S tímto síťovým receiverem můžete využívat Google Cast, a přes mobilní zařízení odesílat svoji oblíbenou hudbu, rádia nebo podcasty do reproduktorů. Pomocí aplikace Cast-enabled můžete zvuk ovládat z libovolného místa v domě. Můžete také streamovat skladby z vaší hudební knihovny AirPlay, nebo si užít síťové funkce pomocí duální Wi-Fi (5 GHz/2.4 GHz).MCACC – Automatická kalibrace prostoru

Automatický kalibrační systém Pioneer MCACC byl vyvinut spolu s experty profesionálních nahrávacích studií a slouží k vytvoření optimálního akustického prostředí. Tento systém dokáže pomocí speciálního mikrofonu automaticky kompenzovat rozdíly ve velikosti, vzdálenosti a úrovní reproduktorů, a vyrovnat odezvu. Inovativním řešením pro fázové zpoždění mezi subwooferem a kanálu pro hlavní reproduktory, způsobené síťovým filtrem, je řízení fáze, jímž se kompenzuje zpoždění basových frekvencí, kdy dochází ke zlepšení synchronizace zvuku.


Multi-room Audio nabízí řadu způsobů poslechu hudby
Po budoucí aktualizaci firmwaru bude SX-S30DAB podporovat FireConnect™ Powered od Blackfire. FireConnect je stabilní bezdrátový protokol, který zrcadlí jakýkoli zvukový zdroj připojený k receiveru - od vinylu po audio streaming - na volitelné, s FireConnect kompatibilní reproduktory v dalších místnostech.Všestranná konektivita
Receiver SX-S30DAB je vybaven vstupem phono pro gramofon (MM), stejně jako optickými a koaxiálními digitálními vstupy pro připojení dalších zvukových zdrojů. Terminál HDMI umožňuje připojit Chromecast nebo Apple TV a užívat si svobodně streaming.Rádio DAB/DAB+
Užijte si rozhlasové vysílání v křišťálově čisté podobě zvuku, bez rušení. Vestavěný DAB/DAB+ tuner vám po automatickém naladění dostupných stanic umožní poslouchat nejrůznější programy.Přehrávání Hi-Res Audio souborů přes USB/sítě
Přehrávat můžete DSD (Direct Stream Digital) soubory až 5,6 MHz, a WAV, FLAC, AIFF a Apple Lossless soubory až 192 kHz /24-bit. Přehrávat je můžete prostřednictvím kabelové nebo bezdrátové sítě, nebo z USB zařízení.Intuitivní ovládání s novou aplikací Pioneer Remote App (iOS/Android)
Užijte si bezproblémové a jednoduché ovládání pomocí vašeho milovaného mobilního zařízení. Bezplatnou aplikaci Pioneer Remote App můžete použít pro iPad/iPhone/iPod Touch nebo pro Android zařízení, a použít ji pro ovládání síťového audio přehrávače nebo pro přehrávání skladeb, uložených ve vašem zařízení. Zvolit můžete také internetové rozhlasové stanice a přehrávání skladeb z mediálního serveru.


Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 85W / 4 Ω /(1 kHz, 1 % THD)
Frekvenční rozsah 10 Hz - 40 kHz/ +1 dB, -3 dB
Odstup signálu od šumu 80 dB (IHF-A, LINE IN, SP OUT)
70 dB (IHF-A, PHONO IN, SP OUT)
Tónové korekce Basy  ±10 dB / 90 Hz
Výšky ±10 dB / 7,5 kHz
Vstupy 1 x Tuner DAB/FM 
4 x HDMI vstup
1 x digitální optický vstup 
1 x digitální koaxiální vstup
2 x analogový RCA vstup
1 x gramofonový MM vstup
1 x USB pro USB flash a HDD
1 x LAN
1 x vstup pro kalibrační mikrofon
Tuner FM  87,5 - 108 MHz, RDS
DAB/DAB+ 174,928 - 239,200 MHz (Band III)
40 předvoleb
Vstupní citlivost a impedance 200 mV/47 kΩ (LINE)
6.0 mV/47 kΩ (PHONO MM)
Přehrává formáty MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, LPCM, Apple Lossless, DSD
Síťové funkce AirPlay, Google Cast
Spotify, TIDAL, Deezer
internetová rádia TuneIn
FireConnect Multi-room Audio
Wi-Fi (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz)
Bluetooth (Verze: 4.1, Profil: A2DP/AVRCP, Kodek: SBC/AAC)
DLNA v1.5
Výstupy 1 x Reproduktory
1 x HDMI (ARC) výstup
1 x Subwoofer
1 x Sluchátka
Spotřeba / pohotovostní režim 55 W / 0,38 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 78 x 330 mm
Hmotnost 4 kg

Máte dotazy? Napište nám ...