Pioneer PD-70AE - stříbrná
  • Doprava zdarma

Pioneer PD-70AE - stříbrná

Výrobce: Pioneer

Špičkový CD/SACD Pure Audio přehrávač,  ultimátní provedení a kvalita zvuku, celokovová mechanika, symetrické a asymetrické výstupy, zobrazení metadat disku, duální D/A převodník ESS9026PRO a digitální vstupy.

Barevné varianty
Na dotaz
70 000 Kč
2 700,30 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

CD A SACD REFERENČNÍ PŘEHRÁVAČ – TAKÉ JAKO D/A PŘEVODNÍK SVĚTOVÉ TŘÍDY

Vývojový tým společnosti Pioneer neudělal na špičkovém přehrávači PD-70AE nic náhodně. Během jeho vývoje neustále sledoval hlavní cíl: optimální stereo přehrávání SACD a CD Audio disků. Tato konzistence je zjevná už při prvním setkání s tímto přehrávačem – Pioneer PD-70AE váží úctyhodných 18 kg a disky se vkládají do masivní, hliníkové zásuvky.

Konstrukce skříně s dvojitou podlahou, třemi vnitřními sestavami a zapouzdřeným hliníkovým blokem slouží jako mechanicky dokonalá základna bez vibrací. Oddělené napájecí zdroje (digitální a analogové) zaručují ničím nerušené, čisté napájecí napětí. Od čtení dat pomocí vlastního softwaru Pioneer, až po výkonné koncové zesilovače – veškeré komponenty přehrávače Pioneer PD-70AE patří mezi nejmodernější a byly vzájemně pečlivě sladěny během řady měsíců poslechových setkání evropských a japonských týmů.

CD/SACD Pure Audio přehrávač PD-70AE obsahuje ne jeden, ale duální D/A převodník ESS9026PRO – prémiové převodníky, považované za jedny z nejpřesnějších čipů DAC s nízkým zkreslením, jaké jsou dnes na trhu – a double-mono režim slouží jako D/A převodník.

Analogová část má plně symetrickou konstrukci a poskytuje hudební signál buď prostřednictvím symetrických XLR konektorů nebo přepínatelných RCA konektorů, které díky masivnímu designu podporují i mohutné kabely. Pro další digitální zdroje je k dispozici také optický a koaxiální digitální vstup (například pro satelitní přijímač nebo streamer), takže z ultimátní D/A konverze prostřednictvím PD-70AE můžete vytěžit ještě víc, a můžete si tak užít špičkovou reprodukci hudby z ještě více zdrojů.

FUNGUJE JAKO PRÉMIOVÝ D/A PŘEVODNÍK S DIGITÁLNÍMI AUDIO VSTUPY

Kromě toho, že se jedná o špičkový přehrávač SACD a CD Audio disků, PD-70AE funguje také jako prémiový D/A převodník pro další externí zdroje. Pečlivě navržená konstrukce přináší vynikající kvalitu a plný potenciál vysoce výkonného modulu ESS DAC, který vám umožní vychutnat si z připojené komponenty solidní zvuk, plný bohatých detailů.


ANALOGOVÝ/DIGITÁLNÍ DISKRÉTNÍ NAPÁJECÍ OKRUH

Digitální a analogové obvody mají oddělené napájecí zdroje. PD-70AE je navržen tak, aby měl co nejkratší a nejoptimálnější napájecí stupně, což platí i pro cesty audio signálu. Výsledkem je mimořádně čistá a bohatá reprodukce zvuku.

STÍNĚNÁ CD MECHANIKA S ODOLNOSTÍ VŮČI VIBRACÍM

CD mechanika je umístěna ve stíněném pouzdře, použit je voštinový kryt mechanismu a anti-vibrační nátěr. Základna mechaniky je upevněna na hliníkovém rámu a je uchycena přes plovoucí konstrukci a pomocí tlumícího materiálu. To pomáhá minimalizovat vnitřní i vnější vibrace mechaniky.

PLNĚ VYVÁŽENÝ OBVOD

Od D/A konverze po výstupní signál je celý analogový proces konstruován jako plně vyvážený obvod s nezávislým levým a pravým kanálem. To umožňuje vysoce kvalitní přenos zvuku tím, že jsou odstraněny interference rušivého šumu. Při připojení k zesilovači s vyváženým výstupem lze v přenosu minimalizovat společnou impedanci, což vede k lepšímu oddělení kanálů. K dispozici je také funkce zapnutí/vypnutí RCA výstupu, která nabízí vysoký poměr signálu k šumu a vysoký odstup pro XLR výstup.

VLASTNÍ ELEKTROLYTICKÉ KAPACITORY PRO VYSOCE KVALITNÍ ZVUK

Vlastní elektrolytické kondenzátory slouží k dosažení vysoce kvalitního zvuku, proto byly pečlivě vybírány na základě opakovaných poslechových testů ze zdrojů SACD a CD. Kondenzátor přináší z audio disků to nejlepší a umožňuje vám vychutnat si stabilní, výkonný a dynamický zvuk.

POSTAVENO NA BÁZI FIREMNÍHO KONCEPTU RIGID UNDER BASE

Model PD-70AE je zkonstruován na bázi firemního konceptu Rigid Under Base, vysoce kvalitní audio technologie společnosti Pioneer pro 2-kanálové komponenty, která eliminuje externí vibrace a zajišťuje stabilní reprodukci basů.Technické parametry

Frekvenční rozsah CD: 4 Hz – 20 kHz
Dynamický rozsah: 116 dB
Harmonické zkreslení: < 0.0020 %
Odstup signálu od šumu: 107 dB
Výstupní napětí / odpor (RCA) 2,0 V (rms) / 540 Ω
Výstupní napětí / odpor (digitál koax) 0.5 V (p / p) /75 Ω
Výstupní napětí  (digitál optika) - 22.5 dBm
Podporované disky: SACD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW
WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, WMA, AAC, DSD
Podporované kompresní formáty: MP3, WMA, AAC, MPEG-4
Vstupy / Výstupy 1x digitální optický audio výstup
1x digitální koaxiální audio výstup (pozlacený)
1x digitální koaxiální vstup
1x optický vstup
1x analogový výstup (1 pár pozlacený RCA, 1 pár pozlacený XLR)
1x sluchátka
RI in/out
AC vstup (velký typ)
Spotřeba: 46 W
Rozměry: (š x v x h) 435 x 142 x 413 mm
Hmotnost: 18,5 kg

Máte dotazy? Napište nám ...