Pioneer N-50AE - stříbrná
  • Doprava zdarma

Pioneer N-50AE - stříbrná

Výrobce: Pioneer

Síťový audio přehrávač audiofilské kategorie s asynchronním USB D/A převodníkem 192 kHz/32 bitů, dvojitým D/A převodníkem SABRE32 Ultra a 3,5" barevným LCD displejem, pevná konstrukce a dva transformátory, zpracování audio signálu s vysokým rozlišením Hi-bit 32 s převzorkováním na 192 kHz, širokopásmové přehrávání zvuku s vysokým rozlišením (Hi-Res) včetně 5,6 MHz DSD a 192 kHz PCM, AirPlay, DLNA, možnost ovládání pomocí aplikace Pioneer ControlApp.

Barevné varianty
Nedostupné
25 000 Kč
1 007,50 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Síťový přehrávač Pioneer N-50AE obsahuje špičkové funkce: vysoce kvalitní konverzní obvody (ESS SABRE 9016), plně vyvážené zpracování signálu, proprietární PQA (potlačení jitteru), HiBit32 (převzorkování) a funkci Lock Range Adjust, které pracují kongeniálně. Díky své obrovské flexibilitě síťový přehrávač N-50AE nejen zlepšuje zvuk, ale také zvyšuje možnosti výběru hudby. Na výběr máte desítky miliónů titulů, které lze díky integraci hudebních služeb procházet velice snadno, můžete volit servery streamingových služeb, jako jsou Spotify, Deezer a Tidal, zvolit nepřeberný výběr za nízké předplatné, či streamovat tisíce stanic zdarma, nebo streamovat místní hudební knihovny – v jakékoli kvalitě zvuku, až po DSD a HiRes Audio.


N-50AE je dokonale připraven i tehdy, pokud je zdrojem vaší oblíbené hudby tablet či smartphon. Integrovaná technologie AirPlay, Chromecast a PlayFi vám vždy nabídnou optimální možnosti přehrávání pro jakýkoliv mobilní zdroj hudby. Díky optickému, koaxiálnímu a USB digitálnímu vstupu mohou externí zdroje, jako jsou PC, satelitní přijímač nebo klasický CD přehrávač, využívat vynikající technologii konverze. N-50AE vám nabízí elegantní a jednoduchý způsob přehrávání všech hudebních zdrojů, na které jste zvyklí – pokud je tedy, s ohledem na široké možnosti streamingu, budete vůbec kdy potřebovat.


Technologie Flareconnect Multi-Room

V okamžiku, kdy AV Center detekuje příchozí signál, automaticky připojí bezdrátové reproduktory, a po ukončení přehrávání je opět automaticky vypne. Pro výběr zdrojů a změnu AV nastavení můžete pomocí navigace v jednoduchém grafickém rozhraní použít dálkový ovladač, stejně jako aplikaci Pioneer Remote App.

Vestavěný chromecast

Síťový přehrávač N-50AE / N-50AE obsahuje vestavěný Chromecast, takže pro streamování vaší oblíbené hudby, rádia nebo podcastů do přehrávače můžete používat mobilní zařízení. Zvuk můžete ovládat odkudkoliv v domě pomocí nainstalovaných aplikací podporujících Chromecast – z vašeho osobního zařízení, jako je iPhone, iPad, z Android telefonu či tabletu, notebooku Mac a Windows či Chromebooku™. Objevte aplikace podporující Chromecast na: google.com/cast/apps.

Duální Wi-Fi

Vychutnejte si síťové funkce, jako streamování Hi-Res Audio přes WLAN připojení. Vestavěná Wi-Fi je dvoupásmová, s podporou frekvencí 5 GHz a 2.4 GHz. V pásmu 5 GHz si můžete vychutnat stálý a nepřerušovaný stream velkých souborů Hi-Res Audio.

Plug and Play připojení externího disku

Pomocí USB jednoduše připojte USB paměť nebo externí pevný disk a můžete poslouchat celou vaši hudební knihovnu bez použití počítače. Zatímco je k přehrávači N-50AE / N-50AE připojen HDD, prostřednictvím domácí sítě na něj můžete dokonce přesouvat soubory z počítače.

3,5" barevný LCD display

Síťový přehrávač N-50AE / N-50AE je vybaven 3,5" barevným LCD displejem a uživatelsky příjemným grafickým rozhraním. Užijte si prohlížení přebalu alba během poslechu!

Intuitivní ovládání pomocí aplikace Pioneer Remote App

Užijte si naprosto bezproblémové ovládání z vašeho oblíbeného zařízení za využití přebalu alba. Pomocí bezplatné aplikace Pioneer Remote app můžete používat vaše zařízení iPad/iPhone/iPod touch nebo smartphon s Androidem pro dálkové ovládání zvuku na síťovém přehrávači, nebo pro přehrávání skladeb, uložených ve vašem zařízení. Pomocí aplikace také můžete vybírat stanice internetového rádia nebo přehrávat skladby z mediálního serveru.
 


Technické parametry

Přehrává přes síť / USB:
MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, ALAC Apple Lossless, AIFF, LPCM a DSD (*) audio
přes USB DAC: LPCM a DSD (*), audio soubory
• Internet Radio s vTuner
• Spotify Connect
• Apple AirPlay
(*) Není prostřednictvím bezdrátové sítě
Frekvenční rozsah 4 - 90000 Hz
Odstup signálu od šumu > 112 dB
Dynamický rozsah 117 dB
Harmonické zkreslení < 0.0012 %
Separace kanálů 110 dB
Vstupy / Výstupy 1 x digitální optický vstup 
1 x digitální koaxiální vstup (Pozlacený) 
1 x USB B In (pro USB DAC) 
2 x USB A V 
1 x LAN v 
1 x digitální optický výstup 
1 x digitální koaxiální výstup (pozlacený) 
1 x analogový výstup (RCA pozlacený)
Spotřeba / pohotovostní režim 38 W / 0,3W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 99 x 340 mm

Máte dotazy? Napište nám ...