Onkyo PA-MC5501 Black
  • Doprava zdarma

Onkyo PA-MC5501 Black

Výrobce: ONKYO

9-ti kanálový výkonový zesilovač. Nástupce high-endového modelu 9-ti kanálového výkonového zesilovače PA-MC5500 s maximálním výkonem 220 W na kanál. Je určen skutečným audiofilům, kteří se nespokojí s kompromisy. Špičková signálová kvalita vychází z unikátní sady pokročilých technologií WRAT (Wide Range Amplifier Technology).

Barevné varianty
Na objednávku
75 990 Kč
3 064,15 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nástupce high-endového modelu 9-ti kanálového výkonového zesilovače PA-MC5500 s maximálním výkonem 220 W na kanál. Je určen skutečným audiofilům, kteří se nespokojí s kompromisy. Špičková signálová kvalita vychází z unikátní sady pokročilých technologií WRAT (Wide Range Amplifier Technology). WRAT mimo jiné zahrnuje technologii DIDRC (Dynamic Intermodulation Distortion Reduction Circuitry), která byla speciálně navržena pro Hi-Fi komponenty a efektivně snižuje obtěžující šum v nejvyšších frekvencích. Do množiny význačným rysů WRAT dále patří tzv. Closed Ground-Loop Circuits neboli sofistikované uzavřené obvody, kdy každý disponuje oddělenou cestou ke zdroji napájení. Toto řešení napomáhá rušit hluk u jednotlivých obvodů. Samozřejmostí je certifikace THX Ultra2 Plus pro kvalitní zvuk i v místnosti o velikosti až 915 krychlových metrů.

K minimalizování chyb při přehrávání zesilovač využívá dokonale vyvážené napájecí jednotky pro všechn kanály. Energetická účinnost je optimalizována třístupňovými invertními obvody Darlington, které spolupracují s tzv. Quad Push-Pull systémem obsahující dva extra tranzistory pro každý kanál. Stabilní dodávky proudu má na starost masivní toroidní transformátor a kondenzátory o kapacitě 22000 µF.

Na dílenském zpracování se rozhodně nešetřilo. Šasi zesilovače disponuje oddělenými anti-vibračními hliníkovými panely pro vršek, spodek i strany, což redukuje nežádanou interní rezonanci. V rozhraní naleznete pozlacené sloupky výstupů na reproduktory a rovněž pozlacené RCA vstupní konektory. Důležité jsou ovšem zlacené symetrický XLR vstupy, které jsou zárukou extrémně čistého propojení s předzesilovačem/ procesorem PR-SC5509.

Technické parametry

Počet kanálů 9 kanálů
Výkon (W) 220 W/ch při 6 Ω
THX Ultra2+
Vstupy symetrické XLR
nesymetrické RCA-cinch
Bi-Amp ano
Triger Port in ano 12 V
Další poslechové zóny Zóna 3 (napájená)
Ostatní masivní toroidní trasformátor, WRAT, VLSC, anti-vibrační panely
Rozměry (v x š x h) 435 x 195,5 x 446,5 mm
Hmotnost 26 kg
Provedení černá

Máte dotazy? Napište nám ...