Onkyo C-755 - černá
  • Doprava zdarma

Onkyo C-755 - černá

Výrobce: ONKYO

ONKYO C-755/S,  CD přehrávač; CD-R/RW, MP3; VLSC obvod, AKM 192kHz/24bit DAC převodník, digitální koax. a analogový výstup;  Hi-Fi konstrukce.

Barevné varianty
Nedostupné
11 190 Kč
451,82 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Hudební fanouškové jsou ve střehu, když se kolem nich mihne něco nového. Audio svět je stále otevřený novinkám a má našlápnuto směrem k inovativním proměnám zboží, které se tak dostává do stále lepší sekce. Modernější CD přehrávač, který svými kvalitami předčí starší, již nevyhovující modely, se tak dostává do centra dění. Faktem je, že přístroj třetí generace dokáže přehrávat CD-R/RW, MP3, speciální se zdá být taktéž užitá technologie VLSC, konektivita, konstrukce, schopnosti.

Dispozice pokročilých funkcí

V tomto oboru je přehrávač Audio CD, CD-R, CD-RW a MP3-CD kódování, bezkonkurenční. Disponuje stabilními, zpevněnými hliníkovými lícními deskami a

1,6 mm silným Full-Flat antivibračním šasi. Svou práci dokonale odvádí i masivně provedený EI transformátor se Sub transformační jednotkou (funkční je v případě pohotovostního režimu) a audio-grade kondenzátory, jenž slouží pro stabilní a stálé napětí. VLSC (vektorově lineární vyhlazovací obvody) a s nimi spojená technologie je originálním patentem, s cílem úspěšně eliminovat digitální impulsní šum, nejasnosti, rušivé elementy a vyjasňovat všechny neviditelné detaily a maličkosti.

Jakou roli hraje vzhled

Vedle vizuálního vjemu a estetického pohledu na věc je vzhledová stránka každého nového produktu rozhodující pro potencionálního klienta. Design je prvořadý, protože velké procento klientů nakupuje očima. I tento stereofonní přijímač je navržen prakticky a s elegancí, má svoje charisma, po praktické stránce je nutné ocenit kompaktní sevření hliníkovými lícními stěnami, podvozek je správně tuhý (zabraňuje tak vibracím a nežádoucím ruchům), použitý výrobní materiál splňuje daný účel. Dobře stavěný a na první pohled excelentní je tento model CD přehrávače, který lze umístit kamkoli, rozměry odpovídají klasickým typům, dezén lze zvolit ze dvou variant – černý, stříbrný. Volba závisí na přání, vkusu, typu uživatele či stylu bydlení a zaměření.

Možnosti propojení

Funkce související s konektivitou vypovídají o výbavě analogovými audio výstupy, výstupem digitálního zvuku (koaxiální), vstupními a výstupními konektory pro vestavěnou kontrolu systému kompatibilního s komponenty RI Remote, AC přívodním kabelem. Remote Interactive neboli RI je přehledné a jednoduché dálkové ovládání náležící do výbavy, včetně vstupů a výstupů. Kompaktní ovladač náleží k příslušenství produktu a díky němu je možné volit náhodné pořadí skladeb, opakování vybrané skladby, výběr, přehrávání i uspořádání skladeb do konkrétního pořadí.

Mechanismy přesnější, než které známe

Vynikající reference má High-Precision Clocking mechanismus, jenž zároveň disponuje přesným stopováním mechanismu, a ovládáním časování všech digitálních signálových procesů (vybaveno state-of-the-art krystalovým oscilátorem s minimální odchylkou frekvence). Mechanismus pro Disc Front- loading je nehlučný, s hladkým postupem. Svůj účel splňují také hmatové klávesy pro funkce Stop, Play, Pause, Skip, funkce pro náhodné a opakující se přehrávání, dále jednořádkový FL displej s 3-krokovou dimenzí ztmavení. Všechny uvedené i další mechanismy jsou ku prospěchu komplexní funkčnosti celého aparátu produktu. Skvělé renomé je dáno značkou, jenž je podpořena zkušenostmi, tradicí, filozofií a praxí japonské společnosti, jejíž vznik je datován do roku 1946. Onkyo znamená ve světě zvuku pojmosloví, jenž vyvolává u široké veřejnosti respekt - harmonie a zvuk aneb synonymum preciznosti, čistoty, energie. To vše je právě tím, co dělá žhavé novinky z řad audio produktů žádoucími a vítanými u velké řady klientů v očekávání. Možná, že k nim patříte i vy.

Technické parametry

 Zesilovač

Frekvenční rozsah 5 Hz–20 kHz/+1 dB, -3 dB
THD,celkové harmonické zkreslení 0,003 % (1 kHz,8 Ohm, 1 W)
Dynamický rozsah zvuku 100 dB
Audio výstupy / Impedance coaxial  0.5 Vp-p/75 Ohm
analog  2.0V(rms)/ 540 Ohm
Odstup signálu od šumu 105 dB (Line, IHF-A), 100 dB (Phono MM, IHF-A) 
Napájení AC220-230V
Spotřeba/ Standby 9 W / 0.3 W
Rozměry (Š xV x H) 275 x 87.7 x 283.2 mm
Hmotnost 3.8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...