NorStone Valmy
  • Doprava zdarma

NorStone Valmy

Výrobce: NorStone

 TV stolek Valmy je 160 cm široký, jakoby ohnutý a vyrábí se ve 34 barevných provedeních. Francouzský návrhář Jullien Thales zpracoval tento stolek jako projekt přímo určených pro zakřivené televizory.

Na objednávku
Do 3 týdnů
44 990 Kč
1 946,19 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kde se rodí originály

Společnost, která má své výrobní prostory v Burgundsku ve Francii, je rodištěm specificky se vyvíjející sekce s cílem vytvořit co nejmodernější, účelný, esteticky hodnotný, praktický a funkční audio video nábytek - moderní TV stolky a stojany, včetně všech jejich segmentů prochází přísnou kontrolou kvality. Vybírány jsou pouze vysoce kvalitní materiály (specielně dýhovaná dřevotříska), které splňují očekávání těch nejnáročnějších. Změkčené linie ladí s oblým tvarem TV zařízení, působí ladně a klidně. Každý model je typickým originálem, což je devízou, směřující ke stále většímu zájmu veřejnosti.

Cestou inovace a vylepšování

Dobrá firma se pozná na první pohled, využívá moderní postupy, objevuje nové technologie, pracuje precizně a prodává s lehkostí své zboží. Inovační technologie StoneGloss se pod taktovkou NorStone stará o výrazně vyšší odolnost, pevnost i životnost materiálů. Výchozím elementem jsou speciální lamináty, díky vrstvení a úpravě je zajištěn dokonale hladký povrch s maximální odolností vůči poškrábání. Bonusem je neuvěřitelně stálý lesk.

Kolorit vládne interiéru

Všechno, co se nachází kolem nás, je náš životní prostor, interiér, domácí prostředí. Jeho barevnost, ráz mu dávají charakter, náladu, specifičnost, styl a naladění. Béžový TV stolek Valmy je střízlivě decentní, červený stolek je vyzývavý, zelený uklidňuje mysl a modrý evokuje mořskou hladinu. Odstíny Champagne, Onyx, Aluminium posunují laťku ještě o něco výš, ale výčet možných provedení jimi nekončí. Svoboda výběru dovoluje každému zařídit si právě svůj osobní interiér, ve kterém se bude cítit dobře.

Neméně zábavný svět technických údajů

Modul se vyjímá především svojí netradiční, oblou, avšak velmi příjemnou konstrukcí v šířce 1500 mm, výšce 525 mm a 500 mm hloubce. Funkční, praktické a prostorné zásuvky jsou 678 mm široké, 140 mm vysoké a jejich hloubka činí 330 mm. Kromě nich je k dispozici výhodně situovaná odkládací plocha. S montáží si nikdo nemusí dělat starosti, element je dodáván jako jeden smontovaný kus nábytku v balíku o rozměrech 1570 x 610 x 680 mm, vážící celých 91 kg. Nosnost modulu neboli povolená hmotnost je 60 kg, avšak jeho skutečná hmotnost je o 10 kg větší.

NorStone plní přání

TV stolek Valmy je lahůdkou pro milovníky komfortu, s ním je prostor nabitý exkluzivitou. Kdo by nestál v dnešní přetechnizované době o kvalitní rukodělnou práci, o které se do 60 dnů od objednání vybraného typu může klient přesvědčit na vlastní oči. Luxusní elektronika a hi-fi nábytek patří k sobě, dopřejte si je proto v patřičném komfortním souladu, jenž může povznést úroveň bydlení i zařízení bytu, domu, komerčních prostor. Moderní styl novodobé generace má zelenou, nechť se mu tedy daří i ve vodách francouzského výrobce. Odvážný, svěží a kreativní televizní modul NorStone Valmy naplní vaše tužby a přání.
 
34 barevných kombinací
Najdete v přiloženém produktovém listu 

Technické parametry

Rozměry 1500 x 525 x 500 mm
Šířka zásuvky 1500 mm
Výška zásuvek  525 mm
Hloubka zásuvek  330 mm
Povrchová úpraha StoneGloss
Struktura dýhovaná dřevotříska
Hmotnost 70 kg

Máte dotazy? Napište nám ...