NAIM MU-so Qb - černá
  • Doprava zdarma
  • poslední kus - nový

NAIM MU-so Qb - černá

Výrobce: NAIM

Mu-so Qb je nový kompaktní bezdrátový hudební systém firmy NAIM vycházející z oceňovaného systému Mu-so. Přes kompaktní rozměry ve tvaru kostky nabízí prakticky vše, co umí větší bráška, včetně vysokého zvukového výkonu a snadného ovládání. Jednoduché, stylové a dobře hrající zařízení do menších prostorů.

Barevné varianty
Skladem
16 990 Kč
684,17 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kompaktní hudební systém s bezdrátovým přenosem zvuku NAIM
Zvukovými inženýry v Anglii vyladěný a kompaktní ,,all in-one'' systém, který prostřednictvím šesti zesilovačů s celkovým výkonem 300 W a šesti speciálních reproduktorů zajistí neuvěřitelně bohatý a hudební zážitek. Jeho atypicky koncipovaný design nabízí velmi velký uživatelský komfort. ,,Qb'' neboli kostka, tak kromě skvělého designu umožňuje snadné umístění kamkoliv budete chtít.

Jeho první tři strany tvoří mřížky, které můžete libovolně měnit za jiné nabízené barevné varianty. Qb je proto rozvržen tak, aby basová část membrány mířila dopředu, zatím co středotónový měnič a tweeter směřoval do stran. Tímto způsobem tak Mu-so Qb o dost lépe pokrývá zvukem celý okolní prostor. Tweetery a středotónové měniče fungují za pomocí vestavěných zesilovačů, který má každý svůj vlastní. Každý z těchto zesilovačů má výkon 50 Wattů a basový zesilovač 100 Wattový. Pro bezproblémový chod je v Mu-so Qb zakomponován 32 bitový digitální/signální procesor.

Jeho další částí je horní strana, ze které vyčnívá skvělý designově kruhovitý ovladač s bezkonkurenčně plynulým chodem. Tento ovladač je zcela indetický jako u vyššího modelu Mu-so. Nabizí tak dotykovou plochu s možností zapnutí či vypnutí stroje společně s možností přepnutí aktivního vstupu nebo osobitou a příjemnou regulací hlasitosti. U zadní mřížky Mu-so Qb se nachází celohliníková deska se vstupy pro napájecí kabel, ethernetový konektor pro připojení do sítě, USB port pro veškeré datové paměti, optický digitální vstup a v neposlední řadě také vstup pro 3,5mm Jack. Mu-so Qb má samozřejmě také možnost bezdrátového propojení a to pomocí Wi-Fi či Bluetooth. K bezdrátovému ovládání je dodávána také jednoduchá a intuitivní aplikace od společnosti Naim, která je dostupná jak pro platformu iOS, tak i Android. Tato aplikace je velmi rychlá pro ovládání nejen jednoho přístroje, ale i pro ovládání multiroom sestavy. Jeho další předností je možnost Mu-so Qb nastavit přímo ke stěně, a to proto, že je zde vestavěný ekvalizér, který zdárně kompenzuje tuto pozici. Mu-so Qb můžete dále použít i jako budík.

Síťové připojení podporuje AirPlay, Spotify Connect®, nově i TIDAL, připojení k domácímu úložišti UPnP ™ a Internetová Radia. Mu-so Qb podporuje audio formáty typu WAV, FLAC a AIFF s rozlišením až 24/192, ALAC až 24/96 společně s optickým vstupem a v neposlední řadě také MP3, OGG nebo WMA. V bezdrátovém přenosu se může Mu-so Qb dostat na hranici 48 kHz.

Technické parametry

Systém 2 x 2 pásmový bass-reflex
+ mono subwoofer
2 x ABR (pomocná pasivní membrána)
Reproduktory 1 x Basy 145 x 76 mm
2 x středopásmový průměr 64 mm
2 x výškový průměr 25 mm
2 x pasivní membrána 148 x 86 mm
Digitální vstupy Digitální optický TOSLINK
USB A
Bluetooth (aptX)
Analogový vstup 3,5 Jack
Streaming Internet Radio, Spotify, Tidal
UPnP, AirPlay
Síťové připojení Wi-Fi 2.4GHz (802.11b/g)
RJ-45 Ethernet (10/100Mbps)
Podporované audio formáty WAV, FLAC a AIFF – do 24bit/192kHz
ALAC (Apple Lossless) – up to 24bit/96kHz
MP3 – do 48kHz, 320kbit (16 bit)
AAC – do 48kHz, 320kbit (16bit)
OGG and WMA – up to 48kHz (16bit) Bluetooth - SBC, AAC and aptX
Všechny formáty při bezdrátovém připojení do 48 kHz
Internet radio vTuner premium 5
Windows Media-formatted content, MP3, ACC,
Ogg Vorbis streams and MMS
Výkon zesilovačů 4 x 50 W, 1 x 100 W
Hmotnost 5,6 kg
Rozměry (š x v x h) 218 x 210 x 212 mm
Příkon typ/st.by/sleep 15 W/ <4 W / < 0,5 W
V balení černá přední mřížka
dálkové ovládání
síťový kabel
Provedení Broušený hliník, sříbrně eloxované chladiče, černá přední mřížka
barevné varianty mřížky za příplatek 1490 Kč
modrá, červená, oranžová

Máte dotazy? Napište nám ...