NAD M33 - stříbrná
  • Doprava zdarma

NAD M33 - stříbrná

Výrobce: NAD

High-endový integrovaný zesilovač se zabudovaným streamerem s technologií BluOS, integrací s hlasovými asistenty, zesilovací technologií Hybrid Digital Purifi Eigentakt, DAC ESS Sabre a výkonem 200W.
Od sdružení EISA získal ocenění Best Product 2020 - 2021 v kategorii SMART AMPLIFIER.

Barevné varianty
Na cestě
Do 2 týdnů
149 990 Kč
6 039,98 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

BluOS High-Res streamování

Ve třídě produktů, které jsou často spojovány se složitostí, je intuitivní ovládání M33 velkou výhodou a to díky 7 palcovému barevnému dotykovému displeji kombinovanému s BluOS. NAD považuje BluOS za nejpokročilejší operační systém pro streamování hudby do více místností. Systém BluOS, lídr v oblasti inovací bezdrátových hudebních systémů s vysokým rozlišením, má rostoucí ekosystém kompatibilních produktů, které pevně integrují hardware a software pro výjimečný uživatelský zážitek.

Kromě přehrávání ve více místnostech je další zajímavou funkcí systému BluOS možnost streamování ve vysokém rozlišení s plnou podporou dekódování MQA z lokálního síťového úložiště NAS nebo sdíleného disku, ale také z internetových streamovacích služeb. Mezi asi 20 podporovaných služeb, které nabízejí obsah ve vysokém rozlišení, jsou Tidal, Deezer, Qobuz, Amazon HD a další. Podporovány jsou také hudební služby jako Spotify, Amazon Music, Slacker, TuneIn, nugs.net a mnoho dalších.


  • BluOS Streaming DAC zesilovač
  • ESS Sabre DAC
  • 2 x MDC slot pro budoucí expanzi

Korekce akustiky & MDC

Odborníci se shodují na tom, že akustika místnosti je nejslabším článkem ve většině zvukových systémů díky odrazům zvuku v místnosti zhoršujícím tonální rovnováhu a dynamiku. Dirac, jeden z nejuznávanějších systémů korekce vlivu akustiky místnosti, který je k dispozici, se nejen přizpůsobuje frekvenční odezvě, ale na rozdíl od jiných korekčních systémů také optimalizuje impulzní odezvu. Optimalizací rozhraní reproduktor / místnost zní hudba přirozeněji a realističtěji.

S NAD M33 je dodáván přesný mikrofon, který měří místnost v místě poslechu a kolem něj, takže váš systém může být přesně kalibrován pro optimální výkon. Výsledkem je podstatně vylepšená hudební scéna, jasnost, srozumitelnost hlasu a hlubší a přesnější basy.Ve své standardní podobě je NAD M33 již velmi komplexní s celou řadou vstupů / výstupů vč. XLR vstupů, BluOS streamerem, korekcí zvuku Dirac, HDMI eARC vstupem a dalšími již plně integrovanými funkcemi a vlastnostmi. Splní tak požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Aby se minimalizovalo riziko budoucího zastarávání, přichází NAD M33 se dvěma sloty MDC, které umožňují další expanzi. Společnost NAD představila platformu MDC před deseti lety a umožnila aktualizaci produktů novými technologiemi, které v době uvedení produktů vůbec neexistovaly.

Bezdrátová konektivita a další připojení

Ať už se chcete připojit k digitálním nebo analogovým zdrojům, M33 je dobře vybaven pro všechny tyto varianty: 6 digitálních vstupů a 3 analogové vstupy, včetně MM / MC phono. Na zadním panelu jsou dvě sady reproduktorových výstupů, které jsou schopny bi-wire zapojení a 2 subwooferové výstupy s plně konfigurovatelnou digitálním výhybkou. Apple Airplay 2 a Bluetooth aptX HD umožňují místní bezdrátové přehrávání z telefonu nebo tabletu.

NAD M33 má zabudovaný vysoce kvalitní přepínatelný MM nebo MC předzesilovač, který se může měřit s externími předzesilovači. Přesná RIAA ekvalizace a chytrý infrazvukový filtr se spojují pro nejlepší zvuk z vinylu. Kromě toho nadšence do sluchátek potěší zvuk diskrétního zesilovače pro sluchátka, který dokáže nakrmit i magnetoplanární a vysokoimpedanční studiová sluchátka. S vysokým napětím a nízkou výstupní impedancí budou sluchátka znít nejlépe, jak mohou. Pro ty, kteří si chtějí užít svá bezdrátová sluchátka ke k dispozici integrovaný modul Bluetooth aptX HD.


  • BluOS multi-room integrace
  • Bezdrátové ovládání s integrací Apple AirPlay 2 a aptX HD Bluetooth
  • Snadno integrovatelný do vedoucích řídících systémů chytrých domů

Technické parametry

Výstupní výkon > 200 W
Celkové harmonické zkreslení 0.002 %
Odstup signálu od šumu 125 dB
Damping > 800 (ref. 8 Ohms, 20Hz to 6.5kHz)
Frekvenční rozsah ref. 20 Hz - 60 kHz (±3 dB )
Vstupní impedance 47 Ω / 180 pF
Vstupní citlivost 280 mV
Regulace EQ Středy ±10dB (do 10 kHz)
Basy ±10dB ( do 100 Hz)
Hmotnost 9,7
Rozměry 435 x 133 x 396 mm
Provedení stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...