Marantz SR6015 - černá
 • Doprava zdarma

Marantz SR6015 - černá

Výrobce: Marantz

9.2 kanálový AV receiver s celkovým výkonem až 185W na kanál, kompatibilitou s rozhraním 8K, Phono předzesilovačem pro MM, s možnostmi pro streamování, multiroom aplikace HEOS, ovládáním pomocí hlasových asistentů a podporou formátů FLAC, WAV, ALAC, atd.

Barevné varianty
Na objednávku
39 990 Kč
1 706,11 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

AV receiver s 3D

S tímto výkonným AV zesilovačem sledujte domácí kino s dokonalými detaily. Lahůdka pro většinu hudebních žánrů z jakéhokoli zdroje - od filmů přes vinyl až k digitálnímu streamingu. Je to perfektní a nezbytný akustický doplněk pro každou příležitost. Ponořte se totálně do světa filmů a TV se vznešeným prostorovým zvukem s vysokým rozlišením - prostřednictvím Dolby Atmos, TDS:X, a IMAX Enhanced. Streamujte hudbu z hlavních hudebních serverů a poslouchejte ji v celém Vašem domově - prostřednictvím Heos Built-in. Vychutnejte si dokonalý video výkon díky nejnovějším technologiím HDMI, jako jsou 8K/60Hz pass-through a upscaling a podpora různých HDR formátů včetně HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR. Ponořte se do Vašich her díky technologiím 4K/120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR) a Auto Low Latency Mode (ALLM).


 • 9.2ch diskrétní výkonový zesilovač (185W na kanál), se schopností zpracovat 11.2ch zvuk pro další rozšíření systému.
 • Podpora nejnovějších formátů HDR - včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, 4:4:4 colour resolution a BT.2020, a Dynamic HDR - poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu co se týče jasu, čistoty, a kontrastu.
 • Přehrávejte bezztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz a rovněž záznamy DSD 2.8MHz a 5.6MHz.

Pokročilá 8k konektivita

S diskrétním high-current výkonovým zesilovačem na všech kanálech dává SR6015 výkon 185W na kanál. Díky schopnosti připojení reproduktorů s nízkou impedancí nabízí provozní stabilitu se širokou škálou reproduktorů pro získání vyváženého a kvalitního zvuku. Režim Auto Eco Mode upravuje výstupní výkon por reproduktory na základě úrovně hlasitosti a on-screen eco-metru, a umožňuje snížení spotřeby v reálném čase - bez toho, aby byl obětován špičkový poskytuje zvuk Marantz.

Nový Marantz SR6015 je vybaven 7 HDMI vstupy a 3 výstupy - pro všechny Vaše oblíbené zdroje. Jeden dedikovaný vstup 8K podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 video, 3D a BT.2020 pass-through. Navíc k tomu je na všech HDMI portech podporován nejnovější standard protikopírovací ochrany HDCP 2.3. Přehlídka nejmodernější technologie a specifikací HDMI - Váš nový SR6015 posune Vaši domácí zábavu na novou úroveň - s podporou HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je schopen provádět upscaling nativních video zdrojů na 8K kvalitu. SR6015 rovněž obsahuje funkci HDMI eARC, podporující formáty 3D audio jako například Dolby Atmos a DTS:X v mistrovské kvalitě z Vašich TV aplikací.


Virtualizační technologie

Zažijte všechny dimenze v Dolby Atmos s konfigurací až 7.1.4 (s doplňkovým 2ch zesilovačem). Použijte systém reproduktorů 5.1 nebo 7.1 a maximálně 4 doplňkové stropní (overhead) reproduktory nebo 4 Dolby Atmos Enabled reproduktory nasměrované nahoru pro ultimativní zážitek domácího kina - včetně up-mixingu Dolby Surround pro starší obsahy. Pro uživatele bez stropních (ceiling) reproduktorů, Dolby Atmos Virtualization Technology ovlivňuje hluboké pochopení lidského vnímání audia společností Dolby - a vytváří tak pocit zvuku nad hlavou z reproduktorů na úrovni posluchače.


DTS:X obklopující audio obsah umisťuje zvuk tam, kde se aktuálně vyskytuje v prostoru a vytváří multidimezionální audio - "jako živé". Integrovaný "spatial remapping" engine DTS Neural:X nabízí zlepšené obklopení zvukem a zvýšený realismus pro všechny Vaše oblíbené filmy. DTS Virtual:X poskytuje obklopující zvuk bez kanálů "ve výšce" - vytváří virtuální výškový efekt v systémech reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.


HEOS: Perfektní Řešení pro Bezdrátový Multi-Room Streaming

Se zabudovanou technologií HEOS se receiver SR7015 stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou. Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2.


Hlasový asistenti

Užijte si snadné ovládání hlasem a flexibilitu hlavních systémů hlasového ovládání spolu s technologií HEOS. Pomocí klíčových příkazů Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri můžete požádat o přehrání oblíbené hudby, změnu hlasitosti přeskočení na další skladbu, přepnutí vstupu a pod. Dostupnost funkcí se u jednotlivých systémů liší, proto si je můžete vyzkoušet a optimální vybrat podle osobních preferencí.

 • AirPlay2 + Apple Siri
  Můžete streamovat hudbu z oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledavat z YouTube a Netflixu, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a ze zdrojů AirPlay2 poslouchat dokonale synchronizovaný zvuk přes reproduktory.
 • Amazon Alexa
  Pomocí hlasového hlasových příkazů můžete ovládat streamování z oblíbené hudební služby v HEOS zařízení. Můžete požádat Alexu, o přehrávání hudby z Tidal, Spotify, Amazon Music a dalších. Přepínat mezi vstupy - např Blu-ray, DVD, Media Player, řídit přehrávání, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo zcela ztlumit - Mute.  
 • Google Assistant
  Aplikace Google Assistant z domovských Google stránek. Po spuštění přehrávání hudby přes aplikaci HEOS můžete požádat asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další funkce.

Technické parametry

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů 9
Výstupní výkon - přední kanály 110 W + 110 W (8 Ω, 20 Hz - 20 kHz, 0,05 % THD)
150 W + 150 W (6 Ω, 1 kHz, 0,7 % THD)
Doporučená impedance reproduktorů 4 - 16 Ω
Vstupy audio 6+1 x Linka
1 x Phono
2 x Digitál SPdif koaxiál
2 x Digitál SPdif optika TOSLink
1 x Bluetooth
1 x USB A
Výstupy audio 2 x Pre Subwoofer
1 x 2. zóna
1 x Sluchátka

Video konektivita

Video vstupy 7 přední HDMI
3+1 analog video kompozitní signál
2 x analog video komponentní signál
Video výstupy 2+1 x HDMI
1 x analog video kompozitní
1 x analog video komponentní
Podpora HDMI video 8K (60Hz) / 4K (120Hz) 
Dolby Vision, HDR10+, Hybrid Long Gama (HLG)
3D, Dynamic HDR
Protikopírovací ochrana HDCP 2.3
Zpětný zvukový kanál z TV e ARC

Prostorový zvuk 

DTS DTS HD Master / DTS:X
DTS Neo:X / DTS Neural:X / DTS:Virtual X
IMAX IMAX Enhanced
Auro 3D Ano
MPEG-H Ano
Dolby Dolby True HD / Dolby Surround
Dolby Atmos / Dolby Height Virtualization
Stereo Multichannel Stereo
Zlepšení zvuku Compressed audio Enhancer MDAX2
Audyssey MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ
Dynamic Volume
Audyssey LFC

Síť a Funkce

Kabelové LAN Ethernet
Bezdrátové Wi-Fi 2,4 / 5 GHz, dvě antény
Bluetooth pro sluchátka Bluetooth Re-transmit
Hlasový asistenti Amazon Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Podpora streamování AirPlay2
Multiroom technologie HEOS
Podporované streamovací formáty MP3 / WMA / AAC
FLAC / FLAC HD / ALAC / WAV - 24 bit / 192 kHz 
DSD 2,8 / 5,6 MHz
FLAC HD (192/24)
Přehrávání bez mezer (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
Podpora služeb Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln

Všeobecné

APP pro mobilní zařízení Android / iOS
Rozměry (š × v × h) 440 x 161 x 388 mm (max)
Hmotnost 15,4 kg

Máte dotazy? Napište nám ...