Marantz NA-11S1 - černá

Marantz NA-11S1 - černá

Výrobce: Marantz

Premiový přehrávač síťového obsahu je pravděpodobně ten nejvyspělejší audio přehrávač s DAC převodníkem, který byl u Marantz kdy zkonstruován.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 

Premiový přehrávač síťového obsahu je pravděpodobně ten nejvyspělejší audio přehrávač s DAC převodníkem, který byl u Marantz kdy zkonstruován. NA-11S1 přináší špičkové zvukové vlastnosti s možností streamování a množstvím variant připojení, to vše v provedení konstruovaném pro co nejjednodušší obsluhu a maximální flexibilitu. Přístroj dokáže reprodukovat dech beroucí kvalitu i z důvodu osazení Hi gh Current Audiophile D/A převodníkem DSD 1792 a současně také originálním DSP Marantz a především Digitálním Filtrem PEC777 - jde o high-end algoritmus používaný doposud pouze a jen v profesionálních nahrávacích studiích nazýváme jej Marantz Musical Mastering.

 
Tento typ filtrace dokáže zachovat podstatně širší zvukovou scénu a perfektní vyváženost. Jeho analogové audio obvody zahrnují proslavené Marantz HDAM-SA2 a HDAM, což spolu s toroidním transformátorem zajišťuje dostatek výkonu, kdykoli je ho potřeba a to vše zabaleno v 5mm silném vrchním poměděném hliníkovém krytu, který minimalizuje vibrace a veškeré přeslechy a rušení.
  

NA-11S1 je vybavený Ethernetovým portem a je možné jej tedy připojit nejen do domácí sítě, přijímat tisíce internetových rádií a streamovat hudbu z různých služeb jako Last.fm nebo Spotify. Dnešní nezbytností je pak Apple Airplay , díky níž může uživatel přehrávat přímo ze své knihovny iTunes a bez ohledu na zdrojové zařízení. Díky DLNA 1.5 kompatibilitě může stejně tak přistupovat ke svému lokálnímu úložišti a do sítě připojených NAS serverů a přehrávat množství audio i video kodeků. Klasické koncerty nebo jiná představení zaznamenaná bez mezer budou díky systém u Gapless play přehrávány bez mezer mezi skladbami.

 

Přední a zadní panel je navíc vybavený USB konektorem, který dále rozšiřuje možnosti přístroje o využití iPhone a iPod a jejich připojení digitální cestou, která vám nabídne dosud nepoznanou čistotu, dynamiku a bohatost detailů. Přední USB typu A je připravený pro přenosná zařízení a USB paměti. USB – B konektor pracuje v asynchronním režimu pro připojení PC nebo MAC přímo a podporuje 192kHz/24bit ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz pro maximální univerzalitu. Návdavkem je pak nově vyvinutá „Ground/Signal Isolator Technology“ pomáhající redukovat šum v PC pro dosažení co možná nejvyšší kvality a čistoty. Přístroj je také vybavený zdvojeným digitálním vstupem, aby jej bylo možné využívat jako vynikající D/A převodník. Analogové výstupy jsou osazeny nesymetrickými RCA i symetrickými XLR konektory.

Technické parametry

Síťové funkce: Certifikace DLNA v1,5
Přehrávání bez mezer Gapless (FLAC, WAV)
Streaming zvuku z počítače
USB-B DSD Audio Streaming (DoP)
AirPlay
Spotify
vTuner - internetová rádia
last.fm
Aplikace Remote APP pro Android a iOS
Podporované komprimované formáty MP3, WMA, AAC
Podporované nekomprimované formáty FLAC HD 192/24, ALAC 96/24, WAV 192/24
Provozní režim D/A převodníku: USB typu B, koaxiální, optický
Vstupy / Výstupy 1x analogový RCA audio výstup
1x analogový XLR audio výstup
1x digitální optický audio vstup/výstup
1x digitální koaxiální audio vstup/výstup
1x 6,3 mm sluchátkový výstup
1x USB Audio na předním panelu
1x asynchronní USB typu B na zadním panelu pro připojení PC
1x Ethernet
1x RS232
Ostatní: Poměděné šasi
Marantz Musical Mastering
Toroidní transformátor
Audio součásti vysoké kvality
Součásti na míru
Symetrické uspořádání obvodu
Přídavná kovová deska pro zvýšení pevnosti šasi
Vyrovnávací zesilovač
D/A převodník Advanced Segment
Integrovaný obvod D/A převodníku DSD1792A
Digitální filtr DSP (Marantz)
Tvarovač šumu DSP (Marantz)
Dithering DSP (Marantz)
Filtrační stupeň se spodní propustí HDAM SA2
Výstupní oddělovač HDAM SA2
Sluchátkový zesilovač Discrete
Spotřeba: 50 W
Rozměry: 440 x 127 x 417 mm (Š x V x H)
Hmotnost: 14,6 kg
Provedení černá, champagne

Máte dotazy? Napište nám ...