Marantz HD-DAC1 - černý
  • Doprava zdarma

Marantz HD-DAC1 - černý

Výrobce: Marantz

Vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač a DA převodník z produktové řady MusicLink série, ke které se Marantz po čase opět vrátil. Přístroje této série se vyznačují menšími rozměry při zachování vysoce kvalitní reprodukce zvuku. Optické a koaxiální digitální vstupy nebo USB-B port umožní streamovat hudbu z PC nebo MAC. Ve výbavě je i vstup pro analogový signál. USB-B pracuje v asynchronním režimu a podporuje nejen formáty s vysokým rozlišením 192 kHz / 24 bitů, ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz. Výstupní signál pro sluchátka, pevný nebo regulovaný výstup zesilují diskrétně osazené obvody HDAM. Díky třístupňovému nastavení zisku zvládne bez problémů sluchátka s nízkou i vysokou impedancí. Výstup je možné připojit nejen k integovanému zesilovači, ale umožní přímo řídit i koncový zesilovač nebo aktivní reprosoustavy.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
18 490 Kč
743,30 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Představení
Vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač a DA převodník s úžasným zvukem. Využívá zesilovací technologii s proudovou zpětnou vazbou z prémiové high-end řady přístrojů Marantz Premium 11 Series. Poslech pomocí sluchátek vždy dodá reprodukci zvuku určitou intimitu i při velké zvukové dynamice. HD-DAC1 díky vysoce kvalitnímu převodníku a zesilovací technologii nabízí ve zvukové kvalitě hodně. Precizně provedené šasi s masivním hliníkovým předním panelem, zdvojeným spodním krytem a bočnicemi v imitaci dřeva spolu s displejem v klasickém Marantz "oku", kde jsou zobrazeny informace o nastavené hlasitosti, zvoleném vstupu, zvukovém formátu apod. podtrhují Marantz retro styl.

Audiofilní Obvody a DA Převodník
HD-DAC1 disponuje řadou možností pro připojení. Dva optické a jeden koaxiální digitální vstup, stejně jako USB-B umožní streamovat zvuk do hifi systému přímo z PC nebo MAC. Přenosné zařízení Apple pak lze připojit přes přední port USB. Výčet vstupů pro dokonalou konektivitu doplňuje analogový vstup Jack 3,5mm. Vstup USB-B pracuje v asynchronním režimu a podporuje tak nejen formáty do 192 kHz / 24bit, ale i DSD 2.8MHz a 5.6MHz.  Převod digitálních signálů zajišťuje audiofilní D/A převodník CS4398 od Cirrus Logic s dynamickým rozsahem 120 dB. Zvýšené stínění a izolace USB-B vstupu snižuje možnost průniku rušení vysokofrekvenčního rušení generovaného počítačem.  Pro zesílení analogového signálu jsou použity diskétními součástkami osazené obvody HDAM. Třístupňové nastavení zisku u sluchátkového zesilovače umožní bezproblémově přizpůsobit hlasitost pro sluchátka s nízkou i vysokou impedancí. Regulované a neregulované výstupy umožní HD-DAC1 využít i jako předzesilovač k hifi aparatuře nebo páru aktivních reproduktorů.  

Technické parametry

Vstupy 1 x Analogová linka (Jack 3,5 mm)
2 x digitální optický audio vstup
1 x digitální koaxiální vstup
1 x USB 2 
1 x dálkové ovládání
Celkové zkreslení <0,0012%
Odstup signál / šum  - 106 dB
Přeslech kanálů - 100 dB 
Podpora formátů 192 kHz / 24 bit
DSD 2,8 MHz / 5,6 MHz 
Frekvenční rozsah 2Hz - 20 kHz
Výstup pro sluchátka 800 mW / 32 Ω
Výstupy 1 x sluchátka
1 x analogová linka pevná
1 x analogový linka regulovaná
1 x dálkové ovládání
Příkon st.by 0,3 W
Hmotnost 5 kg
Rozměry (š x v x h) 250 x 90 x 270 mm
Provedení Černé, stříbro-zlaté

Máte dotazy? Napište nám ...