Marantz HD-CD1 - stříbro/zlatá

Marantz HD-CD1 - stříbro/zlatá

Výrobce: Marantz

CD přehrávač HD-CD1 je nejnovější přírůstek do nové řady Marantz MusicLink. Je to vysoce kvalitní CD přehrávač ve stejné kompaktní skříňce jako zesilovač HD-AMP1. Spojuje v sobě více než 30 let znalostí a zkušeností z konstrukce přehrávačů kompaktních disků u značky Marantz s nejnovějším vývojem v oblasti digitálních technologií pro zpracování zvuku. Designem a rozměry je ideální jako CD transport ve spojení se zesilovačem HD-AMP1, nebo jako plnohodnotný CD přehrávač s kompaktními rozměry, ale s bezkompromisní kvalitou  zvuku.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

CD přehrávač HD-CD1 je sice malý, ale používá nejmodernější technologie, které Marantz používá v oceněných CD přehrávačích. Pro převod digitálního signálu je použit digitálně-analogový převodník s vysokým rozlišením 192 kHz / 24-bitový od Cirrus Logic. Použity jsou i vysoce přesné systémové hodiny a slavné zesilovací moduly Marantz HDAM-SA2, kterými jsou osazeny CD přehrávače a zesilovače z referenční řady. Pro nejlepší zvuk jsou v celé cestě zvukového signálu použity vybrané komponenty. Centrálně umístěná transportní CD mechanika s ultra přesným čtením dat z disku přehrává soubory MP3, WMA i AAC, stejně jako standardní CD. Kromě analogových výstupů jsou k dispozici i výstupy digitální - optický a koaxiální, což umožňuje přehrávač HD-CD1 digitálně připojit k HD-AMP1 s vysoce kvalitním digitálně-analogovým převodem.
Designem a provedením je HD-CD1 přizpůsoben nové přístrojové řadě MusicLink v retro stylu s masivním hliníkovým předním panelem a bočnicemi v imitaci dřeva. Dvouvrstvé šasi zajišťuje odolnost proti nežádoucím vibracím obsahuje i vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač s nastavitelným ziskem schopným kvalitně vybudit i sluchátka kategorie high-end. Přístroj je dodáván s dálkovým ovládáním všech svých funkcí včetně kompletního systém HD-CD1 a HD-AMP1. Je to vynikající Marantz CD přehrávač - v miniatuře!

HDAM moduly Marantz pro vynikající zvuk
Přes kompaktní rozměry používá přehrávač HD-CD1 technologie vyrobené pro nejkvalitnější CD přehrávače. Místo většinou používaných integrovaných operačních zesilovačů pro zesílení zvuku používá Marantz vlastní moduly zesilovačů - HDAM (Hyper-Dynamické moduly). Tyto miniaturní zesilovače jsou postaveny ze samostaných optimalizovaných komponentů pro dosažení nejlepší zvukové kvality. Tyto moduly Marantz používá ve svých přehrávačích a zesilovačích až do modelové řady Reference. V HD-CD1 je použita nejnovější verze této technologie HDAM-SA2, poskytující velký dynamický rozsah, širokou frekvenční charakteristiku a nejnižší zkreslení. HDAM technologie zesiluje signál i ve vestavěném sluchátkovém zesilovači.

Technické parametry

Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz
Celkové harmonické zkreslení: 0.002%
Odstup signálu od šumu: 110 dB
Separace kanálů 98 dB
Podporované disky: Audio CD, CD-R, CD-RW
Podporované kompresní formáty: MP3, WMA
Vstupy / výstupy 1x analogový RCA audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x digitální koaxiální audio výstup
1x 6,3 mm sluchátkový výstup
Spotřeba provozní/st.by 14 /0,35 W
Rozměry (š x v x h) 304 x 109 x 312 mm
Hmotnost: 6 kg
Provedení černá, stříbro-zlatá

Máte dotazy? Napište nám ...