Klipsch T5M Wired - černá
-15%
Ušetříte300 Kč
  • Doprava zdarma

Klipsch T5M Wired - černá

Výrobce: Klipsch

Pohodlná sluchátka Klipsch T5M Wired jsou univerzální pro jakékoliv mobilní zařízení, dynamický 5mm mikro měnič, jednotlačítkový ovladač, v balení látkový obal a 4 páry ušních nástavců
Sluchátka T5M Wired fungují s jakýmkoliv zařízením a poskytují nesrovnatelnou hodnotu v pohodlnosti, kvalitě zvuku, srozumitelnosti a spolehlivosti.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 1 990 Kč
1 690 Kč
72,34 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Legendární zvuk v pohodlných sluchátkách

Díky více než 60ti leté zkušenosti s výrobou legendárních reproduktorů jsme mohli toto dědictví výrazného zvuku použít k revoluci ve výrobě sluchátek. Od roku 2007 vyrábíme ty nejinovativnější sluchátka na trhu. Jsme vítězové v tom, jak sluchátka hrají a jak jsou pohodlná.
Stejná pokročilá zvuková technologie a industriální design našich legendárních reproduktorů pro domácí kino poskytuje přednes, zvuk a provedení sérii sluchátek T5. Sluchátka jsou zkonstruována k čisté reprodukci a navržena tak, aby to byla nejlépe hrající a nejpohodlnější sluchátka na světě, která jsou ztělesněním legendárního zvuku Klipsch ztělesnění legendárního zvuku Klipsch.

Patentované oválné ušní nástavce
Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděli uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Sedí lépe, jsou pohodlnější a má je pouze Klipsch!

Hutné basy, dynamický měnič
Sluchátka jsou od základu zkonstruována tak, aby přinášela mocný přednes v tom co možná nejmenším balení. Dynamické měniče T5M Wired kombinují vysoký výkon s maximálním rozsahem basů. Menší akustické moduly je možné zasunout hlouběji do ucha a lépe v něm drží, spolehlivě a pohodlně.

Univerzální sluchátka pro jakékoliv zařízení
Elekt Sluchátka T5M jsou speciálně navržena pro mobilní zařízení a zpříjemní poslech vaší hudby, ať už používáte Apple®, AndroidTM nebo Windows®. Jsou to naprosto bezproblémová sluchátka díky jednotlačítkovému ovladači, který ovládá pouštění skladeb, nebo mikrofon. T5M jsou také skvělá pro mobilní hraní.

Odolná vůči vodě/potu
Stupeň vodotěsnosti IPx4 znamená, že sluchátka odolají stříkající vodě i potu.

Příslušenství
Jsou dostupná v černém a bílém provedení, v balení je dále látkový úložný váček, klip na oblečení a čtyři velikosti ušních nástavců, aby vám sluchátka co nejvíce vyhovovala. 

Technické parametry

Typ In-ear monitory  
Měnič Elektrodynamický mikro měnič
Velikost měniče 5 mm
Mikrofon/ovladač Jednotlačítkový
Frekvenční rozsah 10 Hz - 19 kHz
Citlivost (1mW) 98 dB
Impedance (1kHz) 16 Ω
Utlumení okolního zvuku -22 dB
Konektor 3.5 mm jack
Váha 11,6 g
Provedení černá, bílá
Velikost balení (VxŠxH): 17,02 x 8,64 x 3,81 cm

Máte dotazy? Napište nám ...