Klipsch RW-1 - černá

Klipsch RW-1 - černá

Výrobce: Klipsch

 Bezdrátový reproduktor Klipsch Reference RW-1 je součástí Klipsch Stream Bezdrátového Multi-Pokojového Audio Systému - která řeší distribuci hudby  hudby po celém domě. Každý  reproduktor v jednotlivých místnostech je řízen plynule z telefonu, tabletu nebo počítače.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448


Bezdrátový multi-pokojový systém.
Klipsch Reference RW-1 je součástí Klipsch Stream Bezdrátového Multi-Pokojového Audio Systému, která zahrnuje řešení pro distribuci zvuku po celém domě. Poslouchejte internetové rozhlasové stanice, streaming služby, Vaši osobní digitální hudební knihovnu, CD, DVD, atd. Stáhněte si aplikaci Klipsch Stream (k dispozici pro iOS nebo Android), připojte Gate k síti Wi-Fi, a užívejte si. Už nic nebrání rozšířit systém  multi-pokojového audia ve vaší domácnosti s jinými výrobky Klipsch Stream Wireless Multi-Room Audio.

Malé rozměry, silný zvuk.
Pouhých 228.6mm vysoký a 127mm široký, RW-1 poskytuje silný výkon v malém balení. Klipsch 3/4” horn hliníkový výškový reproduktor s 90°x60° systémem Tractrix Horn přináší ostré výšky, zatímco 3 1/2” cerametallic basový reproduktor dodává čisté vokály a dynamické basy. 30W digitální zesilovač vložený do každého reproduktoru završuje akustické doplnění systému.

Párujte dva bezdrátové reproduktory pro stereo zvuk ve vašem pokoji.
Pro stereo zvuk můžete spárovat dva Klipsch bezdrátové reproduktory RW-1, pomocí Klipsch Stream aplikace, která je k dispozici na iOS a Android.

Připojte se k vaší síti přes WiFi nebo Ethernet.
Klipsch Stream Bezdrátový Multi-Pokojový Audio System přenese všechen váš obsah přes Wi-Fi a/nebo Ethernet. Klipsch bezdrátový reproduktor nabízí obojí, jak pohodlí bezdrátového připojení, tak Ethernet....vyberte si.

3.5mm analogový audio vstup.
RW-1 je také vybaven 3,5 mm analogovým vstupem pro klasické zdroje. Zapojte váš CD přehrávač a vychutnujte si poslech ve vašem pokoji s bohatým výběrem z aplikace Klipsch Stream a užijte si přehrávání v ostatních místnostech vašeho Klipsch Stream Bezdrátového Multi-Pokojového Audio Systému.

Podsvícené, integrované ovládací prvky pro snadné použití.
Potřebujete vypnout zvuk, zvýšit/snížit hlasitost nebo nastavit do pohotovostního režimu, ale nejste u vašeho telefonu? Žádný problém. Klipsch RW-1 vlastní podsvícené integrované ovládací prvky na horní části reproduktoru pro jednoduchou a rychlou kontrolu zvuku ve vaší zóně.

Flexibilní možnosti umístění.
RW-1 je dostatečně malý na to, aby mohl být umístěn kdekoliv. Je vybaven také montážními otvory pro M5 0.8” šroub, takže jej lze snadno zavěsit na stěnu. 

Technické parametry

Maximální akustický výkon 100 dB
Vysokofrekvenční měniče 1x 19 mm hliníkový výškový reproduktor spojen s duálním 90°x60° Traktrix Horn
Basový reproduktor 89 mm Cerametallic
Výkon systému 30 W kontinuální @ <2% THD + N, 8 ohmů; 26,5 W (basový) + 3,5 W (výškový); 60 W špičkový výkon
 Frekvenční rozsah 50Hz - 20kHz
Vstupy 3.5mm zdířka(analog); Wi-Fi (pro DTS Play-Fi); Ethernet
Výstupy Wi-Fi (pro DTS Play-Fi)
Rozměry 22,86 x 12,7 x 12,7 cm
Hmotnost 1,77 kg
Napětí 110/240 VAC
Příslušenství IEC napájecí šňůra

Máte dotazy? Napište nám ...