Klipsch RP-440WF - černá
  • Doprava zdarma

Klipsch RP-440WF - černá

Výrobce: Klipsch

Aktivní  bezdrátová sloupová reprosoustava, bassreflex, 4 x 4.5 palcové měniče, výkon 125 - 250 W, frekvenční rozsah 48 - 25.000 Hz

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
34 990 Kč
1 437,84 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Americký výrobce reproduktorů Klipsch je na trhu již od roku 1946. Zakladatel společnosti Paul W. Klipsch věřil ve čtyři principy, které dodnes řídí návrh každého nového Klipsch reproduktoru: vysoká účinnost, nízké zkreslení, přesné nasměrování zvuku a přesná frekvenční odezva. Díky špičkovým technologiím se společnost Klipsch stala během několika desetiletí oprávněně předním světovým výrobcem reproduktorů pro stereo a domácí kina.

Bezdrátové audio s HD vysokým rozlišením, elegance do jakéhokoliv interiéru a neskutečně reálný zvuk do Vaší hudby a filmů, to je aktivní sloupová reprosoustava Klipsch RP-440WF.
Reproduktory z řady Reference Premiere HD Wireless jsou osazeny čtyřmi 4.5-palcovými měniči. Použijte pár reproduktorů samostatně nebo s ostatními reproduktory z řady Reference Premiere HD Wireless a bezdrátově je připojte k modulu HD Control Center.


Oceněné Reference Premiere HD Wireless reproduktory a HD Control Center jsou kombinací uznávané Reference Premiere akustické platformy s bezeztrátovým, bezdrátovým přenosem zvuku. Díky využití nejmodernější technologie WiSA není ani jediný detail od zdroje k reproduktoru ztracen.


Začněte Váš systém s pouhými dvěma reproduktory a rozšiřujte jej v průběhu času, a to až do 7.2 prostorového zvuku domácího kina. Váš systém automaticky rozpozná a připojí nové reproduktory, které jsou přidány. Upgrade Vašeho domácího kina nebyl nikdy jednodušší, bezdrátové domácí kino, které roste s Vámi.
Samostatné ultra-nízko hlasité zesilovače jsou uživatelsky přizpůsobeny pro každý měnič k maximálnímu výkonu.

Mozkové centrum, Klipsch HD Control Center nahradí složité přijímače a dává vám možnost umístit reproduktory kamkoli v místnosti, aniž by jste museli řešit co z dráty reproduktorů. HD Control Center vytváří svou vlastní vyhrazenou síť, nezávisle na Vaší domácí WiFi, čímž se eliminují výpadky a rušení, způsobené omezením pásma ve vaší domácnosti.
Vše nastavíte krok za krokem podle jednoduchého menu a během několika minut po rozbalení můžete poslouchat Vaší oblíbenou hudbu.


Ponořte se do zvuku s vysokým rozlišením během několika minut. S proprietárním inteligentním repro voličem Klipsch, pouhým stlačením jednoho tlačítka na zadní straně každého reproduktoru bez problému připojíte k HD Control Center, bez potřeby kabelu reproduktoru nebo komplikovaného A/V receiveru.
K vytvoření nejčistšího a nejpřirozenějšího možného zvuku,využívá  Klipsch patentovanou technologii 90X90 TRACTRIX® HORN (kruhový zvukovod spárovaný s ústím čtvercového zvukovodu), k dalšímu zlepšení vysoko-frekvenční odezvy a zároveň zvýšení dynamiky. Vlastní konstrukci zvukovodu tvoří výlisek z tvrzené gumy, který dodává vysokou frekvenci tlumení, minimalizuje  zkreslení a zlepšuje detaily. To vytváří co nejčistší a nejpřirozenější možný zvuk.


Nepřímo vyzařující výškový reproduktor s titanovou kalotou LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS) maximalizuje dynamiku, pro lepší a detailní výkon. LTS výškové reproduktory byly charakteristickým znakem předchozích Reference sérií, stejně tak, jako u vlajkové modelové řady reprosoustav Klipsh Palladium.
Cerametallic basové reproduktory reprezentují vrchol designu reproduktorů Klipsch, poskytují výjimečnou pevnost a lehkou konstrukci, pro minimální zkreslení. V kombinaci s nepřímo vyzařujícím výškovým systém LTS poskytuje nejvyšší efektivitu reproduktorů ve své třídě.
Reproduktory RP-440WF zahrnují silnou, odnímatelnou ochrannou magnetickou mřížku, kterou hladce připevníte bez viditelných spojovacích prvků.
RP-440WF jsou mimořádně efektivní a účinné, ať už jsou reproduktory zapnuté nebo v pohotovostním režimu, mají nízkou spotřebu energie.
Reproduktory z řady Reference Premiere HD Wireless jsou ohromující nejen úžasným zvukem a špičkovými technologiemi, ale také jejich elegantním, minimalistickým designem, který z nich dělá stylové doplňky do jakéhokoliv interiéru. 

Technické parametry

System aktivní 2-pásmová podlahová
reprosoustava s bassreflexem
Frekvenční rozsah 48 - 25.000Hz + / -3dB
Výkon zesilovače 125W/250W
Dělící frekvence výhybky 200Hz( 2 spodní basové reproduktory), 1,8 kHz (2 horní basové reproduktory)
Výškový reproduktor 1 palcový titanový LTS tweeter s hybridním průřezem Traktrix Horn
Basový reproduktor 4 x 4.5 palcový Cerametallic kužel
Bezdrátová technologie  bezdrátová technologie WiSA až 24 bitů / 96 kHz
Latence  ≤5mS
Rozměry 104.3 x 22 x 29.7 cm
Hmotnost 16.6 kg

Máte dotazy? Napište nám ...