Klipsch Reference R6i II - bílá
  • Doprava zdarma

Klipsch Reference R6i II - bílá

Výrobce: Klipsch

Sluchátka Klipsch Reference R6i II využívají stejně vyspělé akustické konstrukce a designu jako naše legendární reproduktory pro domácí kina série Reference, třítlačítkový ovladač pro apple s mikrofonem, stylové pouzdro, čtyři velikosti ušních nástavců.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
2 290 Kč
89,75 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Legendární zvuk a skvělé provedení

Po více než šedesáti letech výroby legendárních reproduktorů, jsme se rozhodli tohoto výrazného dědictví využít při naší revoluci i na poli sluchátek. Od roku 2007 vyrábíme ty nejinovativnější sluchátka na trhu. Vítězíme v provedení i v poskytnutém pohodlí.
Sluchátka Klipsch Reference R6i II využívají stejně vyspělé akustické konstrukce a designu jako naše legendární reproduktory pro domácí kina série Reference, nabízející skvělý výkon, zvuk i vzhled.
Byla zkonstruována k čistému přednesu a navržena jako nejlépe znějící a nejpohodlnější sluchátka na Zemi, která jsou ztělesněním legendárního zvuku Klipsch.

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat
Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděli uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Má je pouze Klipsch.

Tvar, funkce a provedení
Jsou vyrobeny z kombinace hliníku a elastomeru. Díky tomu je jejich elegantní design lehký, odolný a pohodlný.

Vaše hudba může znít lépe. Stačí si říct
Elektrodynamický měnič se zdvojeným magnetem pokrývá široké frekvenční pásmo s dynamickými detaily a produkuje pozoruhodně realistický zvuk.

Vylepšený třítlačítkový ovladač s mikrofonem
Nabízí plné ovládání modelů iPhone, iPod touch a iPod, zároveň umožňuje bezproblémové ovládání hudby a přijímání telefonních hovorů.

Nový plochý kabel, odolný vůči zamotání
Vylepšený, odolný kabel. Bezproblémové smotání a přeprava.

Příslušenství
Jsou dostupné v černé a bílé barevné variantě. Součástí balení je pouzdro na zip a 4 různé velikosti ušních nástavců, abyste si mohl vybrat ten pro Vás nejvhodnější.

Technické parametry

Typ Do uší 
Měnič Elektrodynamický, zdvojený magnet
Velikost měniče 6,5 mm
Mikrofon/ovladač Mikrofon + 3tlačítkový ovladač kompatibilní mmj. s iPod, iPhone a iPad 
Frekvenční rozsah 10 Hz - 19 kHz
Citlivost (1mW) 110 dB
Impedance (1kHz) 18 Ohm 
Utlumení okolního zvuku -22 dB
Konektor 3,5 mm
Váha 15,2 g
Provedení černá, bílá

Máte dotazy? Napište nám ...