Klipsch Reference Over-Ear BT - bílá
-7%
Ušetříte500 Kč
  • Doprava zdarma

Klipsch Reference Over-Ear BT - bílá

Výrobce: Klipsch

Klipsch Reference Over-Head Bluetooth využívají technologii KBD (Klipsch Balanced Dynamic) - symetrické/vyvážené a dynamické měniče - pro snížení zkreslení a dodání těch nejautentičtějších basů, jaké sluchátka na uši mohou nabídnout. S Bluetooth HD streamováním hudby a cVc mikrofonem,  poskytují tato prémiové sluchátka  komfortní posluchačský zážitek bez vysoké ceny.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 6 990 Kč
6 490 Kč
256,02 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V katalogu amerického výrobce Klipsch pak najdete bezdrátová sluchátka, úplně nahoře "bezdrátového" katalogu stojí model Reference Over-Ear BT, v jehož názvu se zrcadlí úplně vše, co o něm potřebujete vědět - pochází z řady Reference, mají mušle přes ucho a signál do nich vchází za pomoci Bluetooth.

Ač jsou koncipována jako sluchátka přes uši, jsou stále spíše skladná, navíc se dají "zlomit" do prakticky přenosné formy. Týlní most je poměrně robustní a pohodlný i pro delší nošení, mušle jsou ukotveny do velkých "ok", což je poměrně elegantní a také to zajišťuje přítlak "právě tak akorát".

Mušle příjemně přilnou kolem uší a jsou celkem hluboké, takže ani nadprůměrně vzrostlé slechy by neměly být utlačované. Sluchátka váží 272 gramů, což na aktivní model není špatné a dají se nosit poměrně dlouho bez pocitu únavy. Uzavřené mušle s velmi bohatě polstrovanými a poddajnými náušníky také slušně izolujíc od okolí.

Na mušlích najdete všechny důležité ovládací prvky, krom toho pro zapnutí / spárování je tu i ovládání hlasitosti, doplňuje je USB konektor pro nabíjení a 3,5 mm jack pro spojení se zdrojem signálu klasicky pomocí drátu. Malé otvůrky skrývají mikrofony.

Uvnitř mušlí se nachází měnič Klipsch Balanced Dynamic Driver s průměrem 4 cm, díky němuž sluchátka pracují v rozsahu 15 - 20 000 Hz. Pro účely kabelového spojení mají Reference Over-Ear BT vysokou citlivost 110 dB a impedanci 32 ohm, což zaručuje snadné rozehrání. Energii při bezdrátovém provozu dodává baterie s kapacitou 400 mAh, která má stačit až na 20 hodin hraní (pokud jste venku a máte nastavenou střední až vyšší hlasitost, aby zvuk jen nešeptal, je reálná tak polovina).

Konektivitu zprostředkovává bluetooth verze 4.0 s podporou aptX i AAC kodeku, sluchátka při spojení s iOS zařízeními umí ukázat na dálku nejen hlasitost, ale i stav nabití baterie, což je fajn.

lipsch Reference Over-Ear s Bluetooth připojením jsou ve své ceně dobrou alternativou pro ty, kteří chtějí mít na uších větší sluchátka, lehce se odříznout od okolí a přitom mít možnost snadno do sluchátek pustit hudbu bez drátů v dobré kvalitě - zaměření sluchátek není vysloveně audiofilské, ale také nejsou myšlena na klidný, soustředěný audiofilský poslech. Díky svému provedení se příjemně nosí i po celkem dlouhou dobu, díky svému charakteru pak celkem univerzálně v klidu a bez stresu přehrají naprosto cokoliv - možná vám bude scházet trochu dramatu u velkých orchestrů, možná také nejsou tím pravým nástrojem pro pitvání audiofilských komorních nahrávek, kde je příjemné slyšet kdejaké zavrznutí, ale v univerzálnosti a neúnavnosti, ať už máte zrovna chuť na Metallicu, Dianu Krall nebo Rihannu při celodenní práci či pochůzkách pak rozhodně obstojí...

Technické parametry

Frkvenční rozsah 15 - 20.000Hz 
impedance  32 Ω
Typ a systém měniče Uzavřené Over Ear, elektrodynamický, širokopásmový KG-L40, Ø40mm
Mikrofonní ovladač  cVc® 6.0 integrovaný mikrofon a ovladač
Typ připojení Bluetooth verze 4.0
Profily  Multipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP,
Konektor 3,5mm jack
Dosah do 10m
A2DP kodeky  SBC, AAC®, aptX®
Baterie 400 mAh, 20 hodin výdrž
Stav baterie: iOS monitor stavu baterie
Citlivost 110 dB
Útlum hluku -22dB
Hmotnost 272g
Příslušenství cestovní pouzdro, micro USB kabel
jack x jack kabel

Máte dotazy? Napište nám ...