Klipsch Reference On-Ear II - bílá

Klipsch Reference On-Ear II - bílá

Výrobce: Klipsch

Náhlavní sluchátka s výjimečným zvukem a perfektním provedením: odpojitelný plochý kabel s trojtačítkovým ovladačem a mikrofonem, stylové pouzdro.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Legendární zvuk s výjimečným provedením

Jednou z prvních vášní Paula W. Klipsche byla sluchátka. O 70 let později jsme spojili jeho legendární akustický odkaz s důrazem na komfort a provedení, které jsou tak typické pro všechna sluchátka Klipsch, což z nich dělá jedny z nejpohodlnějších a nejlépe hrajících sluchátek na světě. Jsou navržena tak, aby minimalizovala únavu z poslechu, a byla dokonale utěsněná. Nebudete je chtít přestat poslouchat.

Kvalita, kterou můžeš cítit

Chtěli jsme, aby sluchátka byla co nejvíce autentická. Proto jsou Reference On-ear vyrobeny v čistém a minimalistickém designu. Kloubový a posuvný mechanismus je zpevněný a chytře skrytý kvůli ryzímu designu, pocitu pevnosti a vyšší spolehlivosti.

Zvuk

Poctivá konstrukce zaměřená na správnou reprodukci hudby jakéhokoliv žánru. Reference On-Ear nepřidávají nic navíc oproti původní představě tvůrce. Vokály jsou čisté, výšky svěží a basy věrné a precizní.

Pohodlí

Prémiové náušníky sluchátek Reference On-ear jsou jemné a dostatečně vysoké. To významně zvyšuje pohodlí a odděluje hudbu od okolního hluku. Náušníky poskytují srozumitelnost v každém směru a zaručují rovnoměrný tlak na celé ucho. Díky správné intenzitě tlaku náhlavníku zůstanou vaše uši v pohodlí po celé hodiny.

Připraveno na cesty

Sluchátka Reference On-ear jsou perfektní pro případ cestování. Dají složit a obsahují pevné pouzdro se zipem. Pevný propojovací kabel odolný vůči zamotání má třítlačítkový ovladač, který umožňuje ovládání zařízení Apple bez nutnosti vyndat ho z kapsy.

Technické parametry

konektor 3.5mm jack
Vedení kabelu Jednostranné(do jedné mušle)
Funkce a vlastnosti redukce šumu, Skládací konstrukce, Odnímatelný kabel, Podpora zařízení Apple
Vybavení ovládání hlasitosti
Velikost měniče 40 mm
Frekvenční rozsah  15 - 20000 hz
Citlivost 110 dB/mW
Impedance 32 Ohm
Konstrukce mikrofonu odnímatelný
Hmotnost 253g
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...