Klipsch Reference On-Ear Bluetooth - černá
  • Doprava zdarma

Klipsch Reference On-Ear Bluetooth - černá

Výrobce: Klipsch

Špičková uzavřená sluchátka Reference On-Ear Bluetooth® s kodekem s aptX a AAC ve vysokém rozlišení s možností pasivního poslechu pomocí odpojitelného kabelu.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
5 990 Kč
236,30 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Legendární zvuk s výjimečným provedením

Jednou z prvních vášní Paula W. Klipsche byla sluchátka. O 70 let později jsme spojili jeho legendární akustický odkaz s důrazem na komfort a provedení, které jsou tak typické pro všechna sluchátka Klipsch, což z nich dělá jedny z nejpohodlnějších a nejlépe hrajících sluchátek na světě. Jsou navržena tak, aby minimalizovala únavu z poslechu, a byla dokonale utěsněná. Nebudete je chtít přestat poslouchat.

Kvalita, kterou můžeš cítit

Chtěli jsme, aby sluchátka byla co nejvíce autentická. Proto jsou Reference On-ear vyrobeny v čistém a minimalistickém designu. Kloubový a posuvný mechanismus je zpevněný a chytře skrytý kvůli ryzímu designu, pocitu pevnosti a vyšší spolehlivosti.

Nekompromisní bezdrátový zvuk

Díky streamování souborů s vysokým rozlišením aptX® a AAC, není při bezdrátovém přenosu zvuku ztraceno ani trochu věrnosti. Protože akustické designové principy Klipsch jsou založeny na přesné reprodukci hudby, nepřidávají Reference On-ear Bluetooth nic navíc oproti původní představě tvůrce. Vokály jsou čisté, výšky svěží a basy věrné a precizní.

Pohodlí

Prémiové náušníky sluchátek Reference On-ear jsou jemné a dostatečně vysoké. To významně zvyšuje pohodlí a odděluje hudbu od okolního hluku. Náušníky poskytují srozumitelnost v každém směru a zaručují rovnoměrný tlak na celé ucho. Díky správné intenzitě tlaku náhlavníku zůstanou vaše uši v pohodlí po celé hodiny.

Připraveno na cesty

Sluchátka Reference On-ear jsou perfektní pro případ cestování. Dají složit a obsahují pevné pouzdro se zipem. Pevný propojovací kabel odolný vůči zamotání vám umožňuje poslouchat hudbu dál, i když vám dojdou baterie.

Technické parametry

Systém uzavřený
Citlivost 110 dB
Měnič 40mm
Mikrofon/ovládání cVc® 6.0 Integrated Microphone & Controls
Frekvenční rozsah 20 - 20000 hz
Citlivost 110 dB/mW
Impedance 32 Ohm
Konstrukce mikrofonu odnímatelný
Napájecí kabel 100 mW
Konektor 3.5 mm
Baterie 400 mAh, 20 hodin
Hmotnost  232g
Barevné provedení černé, bílé
Obsah balení

sluchátka Reference On-Ear BT
přenosné pouzdro
Mikro USB kabel
sluchátkový kabel

Máte dotazy? Napište nám ...