Klipsch R5 Neckband - hnědá
-26%
Ušetříte700 Kč
  • Doprava zdarma
  • Do vyprodání zásob

Klipsch R5 Neckband - hnědá

Výrobce: Klipsch

Bluetooth sluchátka s výtečný zvukem nového 5mm mikro měniče; pohodlný krční most; výdrž baterie až 8 hodin; třítlačítkový ovladač s mikrofonem.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
Původní cena: 2 690 Kč
1 990 Kč
86,12 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Forma ruku v ruce s funkčností

Sluchátka Klipsch R5 Neckband se zrodila z nutkání vylepšovat a byla navržena tak, aby splňovala požadavky těch, kdo často cestují. Jsou vyrobena z odolných, spolehlivých materiálů, které odolají času. Jsou chráněná vnější kostrou z galvanicky pokovené černé chromové oceli a vázaná do pravé kůže. Klipsch Neckband spojují vynikající formu s funkcí.

Budou skvěle fungovat celý den

Sluchátka byla vyrobena tak, aby byla prodloužena doba jejich používání. Klipsch Neckband využívají páru velikých baterií umožňujících více než 18 hodin poslouchání hudby, nebo přijímání hovorů. Integrovaný cVc® mikrofon automaticky vylepšuje srozumitelnost hlasu a aktivně potlačuje venkovní hluk, čímž zajištuje, aby váš hovor byl hlasitý a jasný. Vibrační funkce vestavěná v krčním mostu vás vibrováním upozorní na příchozí hovor. Vystouplé ovládání umožní přijmout hovor, nastavit hlasitost, či se pohybovat ve skladbách. Sluchátka Klipsch Neckband jsou odolná vůči stříkající vodě (IPX4) a budou fungovat i v dusných a vlhkých podmínkách.

Nepropásněte hovor

Díky vibracím vestavěným do levého ovládacího modulu, se už nemusíte obávat, že zmeškáte důležitý hovor, když nemáte telefon zrovna po ruce. Krční most bude vibrovat proti klíční kosti, aby vás upozornil na příchozí hovor. Přijměte hovor přímo na pravém ovládacím modulu a telefonujte pomocí vestavěného cVc® mikrofonu.

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat

Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděly uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Sedí lépe, jsou pohodlnější a má je pouze Klipsch!

Vylepšený třítlačítkový ovladač a mikrofon na srozumitelnější hlas

Nabízí ovládání většiny chytrých telefonů s operačním systémem Android a zařízení Apple, což umožňuje bezproblémové pouštění hudby a telefonních hovorů. R5 Neckband Bluetooth díky požití cVc® automaticky vylepšují srozumitelnost hlasu a aktivně potlačují venkovní hluk, čímž zajištují, že váš hlas zní čistě a jasně.

Technické parametry

Typ In-Ear(ušní)
Systém měniče Elektrodynamický mikro měnič, zdvojený magnet
Měnič 5 mm
Mikrofon/ovladač cVc® 6.0 integrovaný mikrofon a ovladač
Frekvenční rozsah 10Hz –20kHz
Utlumení hluku  - 22 dB 
Připojení                                                                  Bluetooth
Barevné provedení hnědá,černá
Baterie 110 mAh, 8 hodin výdrž
Specifikace Bluetooth verze Bletooth 4.0
Profily  Multipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP
Kodeky SBC, AAC®, aptX®
Dosah 10 m
Napájení 5V DC, 0.5A
Stav baterie 110 mAh, iOS monitor stavu baterie

Máte dotazy? Napište nám ...