Klipsch HP-3 - ořech

Klipsch HP-3 - ořech

Výrobce: Klipsch

Luxusní otevřená sluchátka Heritage HP-3 s 52mm biodynamickými měniči; jsou vyrobena z kombinace lité oceli, kůže, dřeva a broušeného hliníku.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

INDUSTRIÁLNÍ HI-FI
kryty náušníků z ušlechtilého dřeva dodávají charakter přírodního tepla. Náušníky z ušlechtilé ovčí kůže poskytují příjemný a pohodlnný poslech. Originální polstrování hlavového mostu je ručně šité z kravské kůže a poskytuje pevnost a stálost na dlouhý čas.

KLIPSCH DYNAMICKÝ ZVUK
Díky dělenému 52mm biodynamickému měniči rozšiřuje HP-3 zvukový rozsah, který se vyrovná zvuku ze špičkových sloupových reproduktorů a z poslechu Vám vytvoří koncertní sál.

SEMI-OTEVŘENÝ DESIGN
otevřený systém sluchátek zajišťuje akustické odvětrání tak, aby okolní hluk bez problémů splynul s rytmem Vaší hudby a prezentoval přirozený poslech. Prostor mezi uchem a membránou snižuje tlak ve Vašich uších a vytváří konzistentní výkon pro jakýkoli tvar hlavy, nebo uší.

52mm BIODYNAMICKÝ MĚŇIČ
sňižuje zkreslení a poskytuje vynikající dynamický rozsah. Pomocí vlastních směsí biocelulózy a anorganických vláken dosáhnou biodynamické měniče neuvěřitelné úrovně rovnováhy a kontroly v celém spektru frekvence.Navíc urethanový kaučukový kroužek kolem měniče, který zůstává pevný se pohybuje  jako píst namísto kývání a naklánění, které je typické u  většiny měničů  sluchátek jiných výrobců. Tento design s volnými hranami dále snižuje tonální zbarvení a zlepšuje jasnost. Tento design s volnými hranami dále snižuje tonální zbarvení a zlepšuje jasnost.

Ve srovnání s ostatními sluchátky s hlasitým zvukem je Heritage HP-3 z důvodu vysoké účinnosti velmi odlišný. Během akustického vývoje sluchátek bylo nesmírně důležité, aby mohla být napájena prakticky jakýmkoli zdrojem, s libovolným obsahem.Díky nízké impedancí se Heritage HP-3 dobře spojí s jak high-end zesilovači, tak i standardními smartphony.

Technické parametry

Systém otevřený
Typ měniče Free-Edge Biodynamic
Velikost měniče 52 mm
Frekvenční rozsah 5 Hz - 45 kHz
Citlivost 98 dB
Impedance 25 Ohm
Konektor  3.5mm
Rozměry (Š x V x H) 200 x 260 x 50mm
Hmotnost 440g
Provedení odnímatelný
Hmotnost černé, ořech,dub
Obsah balení HP-3
kabel 1.3m
kabel  2.5m
Redukce 6.3mm
Stojánek na sluchátka


Máte dotazy? Napište nám ...