KEF REFERENCE 4c - černá - hluboký lesk
  • Doprava zdarma

KEF REFERENCE 4c - černá - hluboký lesk

Výrobce: KEF

KEF REFERENCE 4c tu je pro absolutní ponoření do světa filmu. Reprodukuje každý detail prostorově přesně, úžasně jasně a s obrovským dynamickým rozsahem, přesně tak, jak to autor zamýšlel.

Barevné varianty
Na objednávku
177 990 Kč
7 309,84 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

KEF REFERENCE 4c tu je pro absolutní ponoření do světa filmu. Reprodukuje každý detail prostorově přesně, úžasně jasně a s obrovským dynamickým rozsahem, přesně tak, jak to autor zamýšlel.

Uni-Q reproduktor
Srdcem KEF REFERENCE 4c je úžasný koncentrický středo-výškový Uni-Q měnič nejnovější generace. Odvětraný hliníkový vysokotónový měnič je v přesném akustickém středu středotónového reproduktoru. Oba dohromady se chovají jako jediný zdroj zvuku, který zaplňuje poslechový prostor rovnoměrně s bezchybně přirozeným zvukovým polem, bez ohledu na to, kde sedíte.


Basový reproduktor
Kombinace pokročilých materiálů a inovativní konstrukce přináší hluboké a přesné basy, které hladce splývají s neposkvrněným středo-výškovým rozsahem Uni-Q měniče. Černý 165 mm basový reproduktor s masivním odvětrávaným magnetem, disponuje tuhou, kónickou hliníkovou membránou. Dynamika a přenos energie jsou na fenomenální úrovni, ať hrajete nahlas a nebo potichu.Skříň
Reproduktory KEF REFERENCE 4c jsou montovány do elegantní pravúhlé ozvučnice s kovovým čelem v kombinaci kompozitu hliníku a pryskyřice, které zvyšuje tuhost celé skříně. Čelní stěna je oddělena od ozvučnice pomocí tlumicích vložek. Tvar a geometrie skříně jsou počítačově optimalizovány  tak, aby se minimalizovalo sekundární záření stěn skříní a zkreslení ze stojatého vlnění pro absolutní čistotu zvuku.Flexibilní bassreflex
Basreflexové otvory, umístěné na zadní straně používají nový typ flexibilního portu. Tento port umožňuje jemné naladění reproduktorů v basovém pásmu podle potřeby posluchače, umístění reproduktorů a poslechové místnosti. Každá reprosoustava obsahuje dva druhy bassreflexových nátrubků. Je jen na preferencích posluchače a akustice místnosti, kterou kombinaci zvolit.Výhybka
Návrh výhybky inženýři v KEF navrhovali pomocí počítačové modulace. Každý komponent výhybky byl vyčerpávajícím způsobem zkoušen jak samostatně, tak ve společném zapojení. Touto složitou selekcí byly vybrány součástky s nejnižším zkreslením a nejplynulejší odezvu. Perfekcionismus vyžaduje určitý čas, ale rozdíl je prostě slyšet. Nic není přehlédnuto - Referenční výhybky jsou dokonce montovány na samostatných deskách a odděleny od stěn skříní, aby byly minimalizovány vibrace a přeslechy.


Technické parametry

Systém 3 pásmový bass-reflex
Výškový/středopásmový reproduktor 25 mm ventilovaná hliníková výška Uni-Q uprostřed 125 mm hliníkové středobasové membrány.
Basové reproduktory 4 x 165 mm s hliníkovou membránou
Frekvenční rozsah (-6 dB) 40 Hz - 45kHz
Dělící frekvence 350 Hz / 2,8 kHz
Doporučený výkon zesilovače 50 - 400 W
Citlivost 90 dB
Maximální akustický výkon 116 dB
Impedance 8 Ω
Hmotnost 45,2 kg
Rozměry (š x v x h) 1090 x 205 x 470 mm
Provedení Klavírní černá s hlubokým leskem 
Rosewood s hlubokým leskem
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...