INDIANA LINE TESI 661 - ořech

INDIANA LINE TESI 661 - ořech

Výrobce: Indiana Line

Třípásmová sloupová reprosoustava se spodním basreflexem a robustními nožičkami. Jako jediný model z řady Tesi využívá technologie z nejvyšší řady DIVA. Barevné provedení povrchu černý dub nebo ořech s kvalitní vinylovou fólií.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Všechny měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. V modelech TESI je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou a velmi lehkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, která má přirozený projev a vynikající směrovou charakteristiku. Pohyb obstarává silný magnet ze slitiny neodymu, železa a bóru. Vlastní měnič je uložený v plastovém antivibračním rámu, který obsahuje také exkluzivní PC navrženou zadní komoru ve tvaru kužele. Toto pouzdro maximálně eliminuje přenášené vibrace skříně a řídí odvětrávání vzniklých emisí kopule, způsobené možným akustickým vracením membrány.Středobasové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí. Vyzařování je optimalizováno pevným (jemně pogumovaným) fázovým difuzorem. Výškový reproduktor je uchycen čtyřmi vruty a ostatní reproměniče dokonce šesti! Reprosoustavy disponují spodním bassreflexem, což ocení každý, kdo hledá kompaktní podlahovky do menší místnosti, protože odstup od stěny tak může být i minimální. Integrované antivibrační hliníkové podstavce mají konce opatřeny velmi silnou antivibrační gumou.  

Třípásmové reprosoustavy Tesi 661 potěší atraktivním zvukem, který má oporu v rychlých hlubších basech, v této kategorii nepříliš častých. Čisté výšky kvůli kmitočtovému vyvážení vystupují mírně do popředí, ale nelze ještě hovořit o sebemenším náznaku agresivity. Pokud připočteme velmi dobře prokreslené střední pásmo i solidně zobrazený prostor, je zřejmé, že podlahovky, které nejsou na hudební žánry vybíravé, představují výhodný nákup s velmi kvalitním hudebním podáním konkurující 2x tak dražším reprosoustavám. Ne neprávem získaly tyto reprosoustavy v testu magazínu Stereo & Video hodnocení vynikající a plaketu výhodný nákup.

Technické parametry

Systém 3 pásmové se spodním bass-reflexem
Výškový reproduktor 26 mm ventilovaná hedvábná kalota
Středotónový reproduktor 160 mm,  kuželová membrána z polypropylenu
vyztužená slídou s fázovacím nástavcem
Basové reproduktory 2 x 160 mm, kuželová membrána z celulózy 
Frekvenční rozsah 35 - 22.000 Hz
Dělící frekvence 400 / 3000 Hz
Citlivost 92 dB
Impedance 4 - 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače 30 - 160 W
Terminály bi-wiring / bi-amping, zlacené
Bassreflex spodní
Rozměry (š x v x h) 180 x 925 x 300 mm
Hmotnost 14,1kg
Barevné provedení černý dub a ořech
Záruka Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení
se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka

Máte dotazy? Napište nám ...