INDIANA LINE TESI 561 - ořech
  • Doprava zdarma

INDIANA LINE TESI 561 - ořech

Výrobce: Indiana Line

3-pásmové sloupové reprosoustavy s předním bassreflexem pro snadné umístění v prostoru

Barevné varianty
Skladem
15 690 Kč
652,11 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Model 561 z řady Tesi jako jediný využívá technologie a basový reproduktor z referenční řady DIVA. Třípásmovky Tesi 561 potěší atraktivním zvukem, který má oporu v živých hlubších basech, v této kategorii nepříliš častých. Čisté výšky kvůli kmitočtovému vyvážení vystupují mírně do popředí, ale nelze ještě hovořit o sebemenším náznaku agresivity. Pokud připočteme velmi dobře prokreslené střední pásmo i solidně zobrazený prostor, je zřejmé, že podlahovky, které nejsou na hudební žánry vybíravé, představují výhodný nákup s velmi kvalitním hudebním podáním konkurující 2x tak dražším reprosoustavám.

Všechny měniče byly navrženy a vyvinuty firmou Indiana Line. V modelech TESI je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou a velmi lehkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, která má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku.
 
Kopule je vyrobena z velmi lehkého hedvábí. Pohyb obstarává silný magnet ze slitiny neodymu, železa a bóru. Vlastní měnič je uložený v plastovém antivibračním rámu, který obsahuje také exkluzivní PC navrženou zadní komoru ve tvaru kužele. Toto pouzdro maximálně eliminuje přenášené vibrace skříně a řídí odvětrávání vzniklých emisí kopule, způsobené možným akustickým vracením membrány.

Středobasové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí. Vyzařování je optimalizováno pevným (jemně pogumovaným) fázovým difuzorem. Výškový reproduktor je uchycen 4-mi vruty a ostatní reproměniče dokonce šesti !

Na čelní stěně dole pod měniči ústí rovněž bassreflexový otvor, což ocení každý, kdo hledá kompaktní podlahovky do menší místnosti, protože odstup od stěny tak může být i minimální. 
 


 

Technické parametry

Systém 3 pásmové s předním  bass-reflexem
Výškový reproduktor 26 mm ventilovananá hedvábná kalota
Středopásmový reproduktor 160 mm, kuželová polypropylénová membrána
vyztužená slídou s fázovacím nástavcem
Basový reproduktor 160 mm, kuželová membrána z celulózy 
Frekvenční rozsah 35- 22.000 Hz
Citlivost  92 dB
Impedance 4 - 8 Ω
Dělící frekvence 180 / 2800Hz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 150 W
Bassreflex přední
Terminály bi-wiring / bi-amping, zlacené
Rozměry (š x v x h) 180x 890 x 300 mm
Hmotnost 13.7 kg
Barevné provedení šedočerně mořený dub,
ořech,
bílá
Záruka

Díky mimořádné kvalitě komponentů a provedení
se na značku Indiana Line vztahuje 3-letá záruka.

Máte dotazy? Napište nám ...